Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.24"

villyte, labai grazu! wub.gif
Atsakyti
Nerta bliuskutė... user posted image
Atsakyti
Romap, kruopstus darbelis! 4u.gif
Atsakyti
villyte
riešinės labai labai wub.gif wub.gif

Romap

daili palaidinukė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linette: 05 lapkričio 2012 - 10:42
labai grazios riesines 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2012 11 03, 13:18)
Ačiū, baltojp rastas man buvo labai gražus, tad norėjau pabandyti ji megzti. Iš pradžiu sunkai sekėsi, bet dabar galiu pasakyti-moku mintinai biggrin.gif . Tikrai gražus , vadinasi Lokio pėda.


O taip, ta "lokio pėda" žavinga.
Ir kad jau visi giriamės, tai pasigirsiu ir aš blush2.gif
Dar kai mokiaus mokykloje, atnešė man viena tokia poniutė megztinį ir paklausė, ar negalėčiau tokiu raštu numegzti. Mat ji nešė vienai jau apylinkėse vardą turinčiai mezgėjai, ir ta atsisakė g.gif
Nežinau, kodėl ji mane įvertino (net nemačius darbų) aukščiau už tą mezgėją. Bet aš jį perkandau ir numezgiau didis.gif Tik po daug metų sužinojau, kaip tas raštas vadinasi ir kad jį visi laiko sudėtingu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2012 11 03, 13:18)
Ačiū, baltojp rastas man buvo labai gražus, tad norėjau pabandyti ji megzti. Iš pradžiu sunkai sekėsi, bet dabar galiu pasakyti-moku mintinai biggrin.gif . Tikrai gražus , vadinasi Lokio pėda.

Redera, labai grazu! wub.gif Gal gali imesti Lokio pedos schemute... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Vilyte,

riešiniai man išvis atrodo mistika (karoliuotosios). Labai gražu.

Romap, ačiū už vasarišką kvapą mirksiukas.gif
Atsakyti
Aukso Pieva 2010,pasigooglink,ismeta net schemas lokio pedos rasto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 05 lapkričio 2012 - 18:10
Giriuosi ir aš paskutiniais darbais. Atsiprašau už nuotraukų kokybę, sūnus fotografavo ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
villyte blush2.gif labai labai o tos riesines mezgasi kaip ir kojines su 4 virbalais...turbut niekada neismoksiu doh.gif doh.gif

jurgičiukas grazu 4u.gif

Nesuprantu del to lokio pedos schmoll.gif nu nelabai ka ten sudetingo matau, kaip tik mezgu suknyte siuo rastu ax.gif lotuliukas.gif bet rastas tai nuostabaus grozio thumbup.gif
kadangi prie airisku netiko del per storo siulo thumbup.gif keliu cia pasirodyti lotuliukas.gif manau daugiau jau nebekeisiu sios sukneles ....labai jau tikiuosi g.gif blush2.gif ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginligster: 06 lapkričio 2012 - 01:18
šiai suknutei,iš to pačio siūlo, man trūksta saulės kliošo ,tokio reto reto viršaus,ir kad padalkų kvarbatka būtų išlindus.nes dabar visvien ,kad ir koks nuostabus viršus bebūtų labiau naktinius primena cool.gif ( tik nesupyk)
Atsakyti