Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.24"

Merginos estate saunuoles!!! Labai grazu! thumbup.gif As su vaseliu bendrauju, bet svajoju ir apie virabliukus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2012 10 25, 16:54)
...Numezgus reikiamą ilgį reglano linijos, akis  skirtas rankovei vėriau ant virbalų su valu ir mezgiau pagrindą. Vėliau mezgiau rankoves. ..

klausiu temeleje, nes apie tai klausia ne viena 4u.gif
*rankoves su 5-iais virbalais mezgate ar turite trumpus virbalus su valu? g.gif
**ar rankovei, ties pazasties lanku, surenkate uzdarytas akis?
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 10 26, 10:11)
klausiu temeleje, nes apie tai klausia ne viena  4u.gif
*rankoves su 5-iais virbalais mezgate ar turite trumpus virbalus su valu? g.gif
**ar rankovei, ties pazasties lanku, surenkate uzdarytas akis?


Esu bandžiusi ir su 5 virbalais megzti, bet man nepatiko. Turiu trumpus virbalus suvalu ir jais mezgu ne tik rankoves, bet ir liemenį - taip man patogiau. Tik kai noriu pasimatuoti mezgamą daiktą, tai permezgu eilę ant ilgesnių. Rankovei ties pažasties lanku surenku jau uždarytas akis. Priklauso nuo reglano linijos apskaičiavimo, rankos storio- kartais nereikia net pridėtinių akių. Kai plotis tenkina, tai paprasčiausiai baigus reglaną pažasty akių neuždedu, o iškarto pradedu megzti jungdama mezginio priekį ir nugarą. Šeip dažniausiai pažasčiai uždedu apie 10 akių, bet čia vėl priklauso nuo siūlo ir virbalų storio. Įdedu nuorodėlę apie reglano mezgimą. bet ji, deja, rusų kalba.
Reglanas nuo viršaus
Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2012 10 26, 10:44)
...Turiu trumpus  virbalus  suvalu ir jais mezgu ne tik rankoves, bet ir liemenį - taip man patogiau. ...Įdedu nuorodėlę apie reglano mezgimą. bet ji, deja, rusų kalba.
Reglanas nuo viršaus

*kokio ilgio valas? turiu trumpiausius 40cm, bet ir tie rankogaliams perilgi g.gif
aciu uz nuoroda, as su rusu kalba draugauju 4u.gif
ale tai kaip su tokiu ilgu valu siaura mezgini megzti, nu reiks meginti g.gif mistika
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 10 26, 15:03)
*kokio ilgio valas? turiu trumpiausius 40cm, bet ir tie rankogaliams perilgi g.gif


Siandien Vilniuje VCUP'e Verpaluose pirkau virbalus su 20 cm valu. Manau, toks rankovems labai tiktu (ir kaina tik 1 lt smile.gif )
Atsakyti
Šalis...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 10 26, 15:03)
*kokio ilgio valas? turiu trumpiausius 40cm, bet ir tie rankogaliams perilgi g.gif
aciu uz nuoroda, as su rusu kalba draugauju 4u.gif
ale tai kaip su tokiu ilgu valu siaura mezgini megzti, nu reiks meginti g.gif  mistika


Jokios mistikos nėra mirksiukas.gif . Tik šiuo metu jau baigiau megzti rankoves ratu, tai nenufotografuosiu kaip tai atrodo, bet bandau paaiškinti ant tokios nuotraukos.
user posted image
Ten, kur papiešiau juodai, realiai būna ištrauktas valas, o akys ant mezginio pasidalina kaip ir į dvi dalis. Primena mezgimą dviem virbalais mirksiukas.gif Prieš valą esančias akis perstumiu ant virbalo 1, o antru mezgu. Kai išmezgu visas akis nuo 1 virbalo, vėl traukiu valą ir tada valo kilpa atsiranda pažasties dalyje. Kitaip nemoku paaiškinti, kai megsiu sekantį "ratukinį" darbelį bandysiu pafotografuoti darbo eigą, gal bus aiškiau. blink.gif Na o man net ir 1metro valas netrukdo.
Galite bandyti ir 5 virbalais megzti, juk su laiku atsirenkame kam kaip patogiau 4u.gif Sėkmės

Romap, šalis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2012 10 25, 14:30)
seniai rodžiausi ax.gif iš rudeninių spalvų estiškos vilnos smile.gif

Nuostabu wub.gif Ir spalva, ir modelis, ir spalvų suderinimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2012 10 25, 16:54)

Mezgimo ratu būdas man pats mėgiamiausias thumbup.gif  - nereikia mezginio siūti. Juk ne viena žinom, kad kartais mezginys dailus, o siūlės visą vaizdą gadina... g.gif


Kaip noreciau ismokt megzti nuo virsaus blush2.gif nu neisivaizduoju niekaip...reikia gyvai kad kas parodytu, bet neturiu tokios mokytojos sad.gif
Atsakyti
Gelita, o akys neišsitampo nuo tokio mezgimo? g.gif man tai tokiu būdu truputį patįsta akis unsure.gif
QUOTE(Viksė @ 2012 10 26, 16:23)
Siandien Vilniuje VCUP'e Verpaluose pirkau virbalus su 20 cm valu. Manau, toks rankovems labai tiktu (ir kaina tik 1 lt smile.gif )

aha, aš irgi čia pirkau, bet dar nebandžiau blush2.gif sakė dėl kokybės tai nenorėk labai geros, bet trumpumas thumbup.gif šiaip mano visi virbalai addi, bet trumpiausi jų tik 40 unsure.gif
Atsakyti
viltuse internete yra filmuotų pamokėlių (youtube) kaip megzti reglaną. Nuorodoje kur ankstesnėje žinutėje įdėjau, taip pat daug informacijos. Viskas išmokstama, tik reikia bandyti. Savo pirmą reglaną nuo viršaus ardžiau bent kelis kartus doh.gif Kantrybės ir dar kartą kantrybės 4u.gif
Tomienė, akys neišsitampo, nes kas kelinta eilė valą traukiu vis tarp kitų akių mirksiukas.gif
Gal kitą savaitę parodysiu susągstomą megztinį, megztą reglanu nuo viršaus. Ten pirmą kartą bandžiau sutrumpintas eiles megzti.

Taip pat noriu pasakyti, kad mezgu PRYM virbalais, jų valas labai lankstus ir minkštas. Patirtis parodė, kad pigūs virbalai yra su kietu valu ir siūlas labai stringa ties perėjimu nuo valo ant virbalo. Jokiu būdu nereklamuoju tos firmos, bet kol nenusipirkau ir nepabandžiau šių virbalų, tai niekaip nesupratu kodėl jų tokia didelė kaina. Patarimas - netaupykim kokybiškiems įrankiams, nes didžia dalimi ir nuo jų priklauso ne tik mezginio dailumas, bet ir mūsų darbinė (kūrybinė) nuotaika 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelita: 26 spalio 2012 - 21:02
Gelita, puiku 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Norali, nuostabu, wub.gif o spalvos mirksiukas.gif
Zuzana, kaip visuomet thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Romap, šalis liuks wub.gif , tik nesuprantu tų siuliukų paskirties doh.gif
Atsakyti