Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.24"

ingridagal lb grazus spalvu derinys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 10 25, 11:28)

bigsmile.gif grazu 4u.gif
o kepuryte kiek matau tai be krastelio ar ne, is karto gerom nes kaipir siek tiek raitos ar ne g.gif o kaip paskui tada ausytes pritaiset blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane perliuke @ 2012 10 25, 11:44)
ingridagal lb grazus spalvu derinys wub.gif

Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ingauk @ 2012 10 25, 11:47)
QUOTE(IngridaGal @ 2012 10 25, 11:28)

bigsmile.gif grazu 4u.gif
o kepuryte kiek matau tai be krastelio ar ne, is karto gerom nes kaipir siek tiek raitos ar ne g.gif o kaip paskui tada ausytes pritaiset blush2.gif

Mezgiau juostelę, o tada nuo jos pririnkau akis krašteliui ir viršugalviui. Vienspalves vietas mezgiau blogom akim, kraštelis šiek tiek riečiasi, bet jį apnėriau vėžlio žingsniu wink.gif Ausytes iš akies formuoju trikampiukus.
Atsakyti
QUOTE(ginligster @ 2012 10 24, 19:23)
Dziaugsmeli 7*7 koooooooooooooooooooooookie grazus angeliukai wub.gif  wub.gif  as noreciau rastelio jeigu galima ax.gif  ax.gif



QUOTE(bastinga @ 2012 10 24, 22:00)
dziaugsmelis7x7-kokios mielos smulkmenos wub.gif



QUOTE(Sirvita @ 2012 10 25, 08:40)
o man tai snaigutes Waaaaau bigsmile.gif  wub.gif



QUOTE(mazge1979 @ 2012 10 25, 08:55)
snaigutės kokios  wub.gif  kaip faina darželyje grupei papuošt būtų  wub.gif

dideliausias aciuuuuuuuuuu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
seniai rodžiausi ax.gif iš rudeninių spalvų estiškos vilnos smile.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

mezgiau pagal šį
user posted image





Atsakyti
QUOTE(norali @ 2012 10 25, 14:30)
seniai rodžiausi ax.gif iš rudeninių spalvų estiškos vilnos smile.gif

thumbup.gif netgi geriau už originalą thumbup.gif o jau spalvos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dziaugsmelis7X7,nu jau jūsų angeliukai wub.gif wub.gif wub.gif Ir labai ačiū už schemutę 4u.gif Aš jau narpulinu pirmą angeliuką ir bandysiu pagamint savo mažyliui Advento kalendorių wub.gif
Atsakyti
Dideliausias ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif visoms merginoms už pagyrimus mano megztukui.
Megztukas megztas nuo viršaus ratu. Rašto schemutės neturiu. Tiek modelis , tiek raštas mano improvizacija. Viršaus raštelis megztas tokiu principu:
1 eil - visos geros
2eil - 3 akys sumezgamos kartu (išmezgama geroji + 1užmetimas + 1geroji). Žodžiu iš 3 akių vėl gaunasi 3 geros akys. Taip mezgu visą eilę iki galo
3 eil - visos geros
4 eil - visos išvirkščios
Sekančios kelios eilės vien gerosios, aš mezgiau gerosiomis 3 eiles. Kadangi mezgant ratu mezginys visada yra iš gerosios pusės, tai galima improvizuoti. Kai norėjau, kad mezginys labiau paplatėtų, tai sumegzdavau ne 3, o 2 akis.Tada jau iš 2 akių išmegzdavau 3. Numezgus reikiamą ilgį reglano linijos, akis skirtas rankovei vėriau ant virbalų su valu ir mezgiau pagrindą. Vėliau mezgiau rankoves. Įdedu nuotraukytę dabar mezgamo megztuko, gal aiškiau bus, nes mezgimo principas panašus.
user posted image
Mezgimo ratu būdas man pats mėgiamiausias thumbup.gif - nereikia mezginio siūti. Juk ne viena žinom, kad kartais mezginys dailus, o siūlės visą vaizdą gadina... g.gif

Kiek daug gražių darbelių užderėjo... Šaunuolės merginos wub.gif
Atsakyti
Gelita fantastika, dekui uz aprasyma, nors man vis tiek neaisku dar su tov rankovem blush2.gif kaip tik mezgu suknele ratu tai labai laiku cia Jus thumbup.gif bandysiu aiskintis blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ginligster @ 2012 10 25, 17:44)
Gelita fantastika, dekui uz aprasyma, nors man vis tiek neaisku dar su tov rankovem blush2.gif  kaip tik mezgu suknele ratu tai labai laiku cia Jus thumbup.gif bandysiu aiskintis blush2.gif  g.gif

aciuks.gif Jei ko nors konkrečiau norėsite paklausti, tai rašykite AŽ
Atsakyti
Ka tik pabaigtas rudeninis apsiaustas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2012 10 25, 18:46)
Ka tik pabaigtas rudeninis apsiaustas
[url=http://www.radikal.ru][img]http://s61.radikal.ru/i172/1210/f8/d327f057765f

Grooozis thumbup.gif o kaip pkrastelis su masina mezgamas, jei ne paslaptis?
Atsakyti