Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.24"

O gal galima tą raštelį sužinoti? Ir dar domintu šio šalio plotis...Ačiū
Atsakyti
Ačiū visoms už gražius žodžius 4u.gif
Raštas elementarus - perliukas, tik siūlas storas, virbalas dar storesnis ir atrodo gal kiek neįprastai blush2.gif
Matmenų tikslių nepasakysiu, nes nepamatavau, bet ~55cm pločio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 10 24, 15:13)
Ačiū visoms už gražius žodžius  4u.gif
Raštas elementarus - perliukas, tik siūlas storas, virbalas dar storesnis ir atrodo gal kiek neįprastai  blush2.gif
Matmenų tikslių nepasakysiu, nes nepamatavau, bet  ~55cm pločio  mirksiukas.gif

bet ar tada nesigauna jeigu virbalai storesni uz siula toks skystas daiktas g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 10 24, 15:21)
bet ar tada nesigauna jeigu virbalai storesni uz siula toks skystas daiktas  g.gif  blush2.gif

Nu gal blogai issireiskiau, virbalai neperstori, normalus pagal siula, tik man dazniausiai mezganciai 2-3nr virbalais, pasiemus i rankas koki 7 ar 9 nr jausmas neiprastas doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 10 24, 15:25)
Nu gal blogai issireiskiau, virbalai neperstori, normalus pagal siula, tik man dazniausiai mezganciai 2-3nr virbalais, pasiemus i rankas koki 7 ar 9 nr jausmas neiprastas  doh.gif  blush2.gif

ooo, jau tokiu dideliu kaip nemyliu, man jau ir 5 per didelis buna blush2.gif mylimiausi mano 1,5 - 3 virbaliukai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, vis žiūrinėju jūsų grožybes, semiuosi idėjų, nutariau pasirodyti su savo paprastais ir greitais darbeliais smile.gif

Sarafaniukas dukrytei, nunertas per kelis vakarus - darželio šventei smile.gif Reikėjo geltono apdaro ax.gif
user posted image

Kepuriukas berniukui, gimtadieniui
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo topsyte: 24 spalio 2012 - 14:59
Pasirodau nuo viršaus megztu megztuku. Viskas ratu ratu... ir rankovės megztos be siūlių ratu mirksiukas.gif
user posted image
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelita: 24 spalio 2012 - 15:08
Dar vienas kepuriukas "obuoliukas" iš siūlų likučių... Bet mergina atsisako nešioti, nes viršutinė dalis-obuoliukas iš vilnonių siūlų ir graužia galvyte... Gal pamušaliuką prisiūti? user posted image
Atsakyti
QUOTE(topsyte @ 2012 10 24, 15:49)
Sveikos mergaitės, vis žiūrinėju jūsų grožybes, semiuosi idėjų, nutariau pasirodyti su savo paprastais ir greitais darbeliais smile.gif

nesimato nei vieno darbelio schmoll.gif

QUOTE(Gelita @ 2012 10 24, 16:06)
Pasirodau nuo viršaus megztu megztuku. Viskas ratu ratu... ir rankovės megztos be siūlių ratu  mirksiukas.gif
super darbas wub.gif


QUOTE(topsyte @ 2012 10 24, 16:19)
Dar vienas kepuriukas "obuoliukas" iš siūlų likučių... Bet mergina atsisako nešioti, nes viršutinė dalis-obuoliukas iš vilnonių siūlų ir graužia galvyte... Gal

nieko nematau schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Gelita - labai grazus darbas. Ir jums labai tinka ir prie figuros, ir spalva prie veido. As tai visokiais mezgimo vadovais apsikrovus lotuliukas.gif nes esu savamoksle ir man vis dar nepavyko nusimegzti "tobulo dydzio megztinio" biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Gelita,2012 10 24, 15:06]
Pasirodau nuo viršaus megztu megztuku. Viskas ratu ratu... ir rankovės megztos be siūlių ratu
O kaip jus tas rankoves itvirtinot g.gif g.gif jetau koks as dar tamsus miskas eisiu pas mama i pamokas lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal dabar matosi?
Sarafaniukas dukrytei, nunertas per kelis vakarus - darželio šventei smile.gif Reikėjo geltono apdaro ax.gif
user posted image
Kepuriukas berniukui, gimtadieniui
user posted image
Atsakyti