Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.24"

Pasirodom su nauja kepuryte smile.gif

user posted image
Atsakyti
K_margo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2012 10 17, 22:01)
villyte, kaip visada - riešinės nuostabios  wub.gif

O aš nusimezgiau tuniką. Mėlyna spalva nėra iš mano mėgstamiausių, bet šių siūlų spalva visai patiko - tokia lyg džinsinė.

user posted image


Diudas, labai grazus Jusu darbeliai. 4u.gif Jus pati kuriate ir mezgate? Jus maciau viename zurnaliuke su savo numegstu megstuku. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rotoli @ 2012 10 14, 18:43)
O jau grožiai, grožiai  4u.gif  wub.gif


Pritariu. labai garzu ir elegantiska! thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(Gelita @ 2012 10 18, 17:34)


thumbup.gif
Atsakyti
aciu, merginos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2012 10 18, 19:22)
aciu, merginos  ax.gif

Villyte, labai noreciau riesiniu shemos... labai... grazu... 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2012 10 18, 18:37)
Diudas, labai grazus Jusu darbeliai.  4u.gif Jus pati kuriate ir mezgate? Jus maciau viename zurnaliuke su savo numegstu megstuku.  smile.gif


Labai dėkoju 4u.gif Oi, ne, pati nekuriu, idėjos iš interneto, o mezgu viską pati. Matėte žurnaliuke, nes ten dalyvavau konkurse ir dėl to buvo įdėta nuotrauka.
Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2012 10 18, 19:57)
Villyte, labai noreciau riesiniu shemos... labai... grazu...  4u.gif  smile.gif

Dekui, neturiu elektronines versijos, rasteli pasipaisiau ant popieriaus. Man nepatinka tie masiskai paplite rasciukai, tad ieskau kazkokiu idomesniu, pati prigalvoju, pripiesiu, kad riesines butu isskirtines, idomesnes ir originalesnes... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pati22 @ 2012 10 17, 15:40)
IngridaGal, labai gražūs, skoningi, kruoščiai atlikti darbeliai. Ypač patiko šliaužtukas  wub.gif

Labai dailu wub.gif Kokie siūliukai margi?
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2012 10 17, 21:01)

O aš nusimezgiau tuniką. Mėlyna spalva nėra iš mano mėgstamiausių, bet šių siūlų spalva visai patiko - tokia lyg džinsinė.



Tinka tinka Tau ta mėlyna thumbup.gif O mezginys kaip ir visi likę darbai be galo krupštus ir šaunus smile.gif
Atsakyti
dukrai tunika,praejo pozavimo laikai sad.gif user posted image,user posted image
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2012 10 18, 20:25)
Labai dėkoju  4u.gif Oi, ne, pati nekuriu, idėjos iš interneto, o mezgu viską pati. Matėte žurnaliuke, nes ten dalyvavau konkurse ir dėl to buvo įdėta nuotrauka.


Tikrai labai grazu ir meniska!!! 4u.gif thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(villyte @ 2012 10 18, 20:38)
Dekui, neturiu elektronines versijos, rasteli pasipaisiau ant popieriaus. Man nepatinka tie masiskai paplite rasciukai, tad ieskau kazkokiu idomesniu, pati prigalvoju, pripiesiu, kad riesines butu isskirtines, idomesnes ir originalesnes...  ax.gif


Ah, kaip gaila... unsure.gif Pasiieskosiu... ax.gif Bet tikrai labai grazu! 4u.gif

Jus cia visos labai dideles meninkes! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

As dabar tris darbelius darau ir nei vieno nebaigiu biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
tik nepasirodyk trumpam ,o jau darbu darbu ir visi tobuli ...rodausi ir as savo

user posted image

user posted image
Atsakyti