Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.24"

Ačiū visom už pagyras 4u.gif Tačiau noriu pasakyti, kad megzti mane įkvėpėte būtent jūs visos su savo vienais už kitą gražesniais mezginiais drinks_cheers.gif Turiu bėdą - "užsidegu" ką nors konkretaus megzti, nusiperku siūlų ir įpusėjus darbus dažniausiai metu doh.gif O dar kai esu kairiarankė, tai nei raštai gražūs neišeina, nei greitai megzti.

Šitie abu paltukai - Livitos ir Gelitos - labai gražūs, kruopštūs. Gėlės labai labai wub.gif
Atsakyti
Merginos, labai labai grazus jusu darbeliai!!! thumbup.gif
Atsakyti
Labutis.
Pasirodau jums su savo dukružės krikštynų komplektėliu purpurinio laumžirgio tema Buvo gražus rugsėjo vidurys... wub.gif
user posted image
Atsakyti
IRIM - fantastika 4u.gif
Atsakyti
IRIM labai labai grazus komplektas 4u.gif
Atsakyti
IRIM kaip grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(busima @ 2012 10 12, 16:58)
super darbelis wub.gif  thumbup.gif
jeigu nepaslaptis kur šiuos siūliukus pirkot ir kokios sąnaudos jo?
Mąstau sau ką nors šiltesnio iš šio siūlo pasigamint į lauką, bet nelabai įsivaizduoju kiek reiktų g.gif


Siaip tai gyvai si spalva yra labai sviesi smeline. Siulus as siunciausi is Lenkijos, bet siaip labai didelis siu siulu pasirinkimas yra parduotuveje Mezgimo zona, Pylimo g. Tik butent sitos spalvos ten ir nebuvo kai man reikejo. Sumegzta 19kamuoliuku po 50g *90m.
QUOTE(Luety @ 2012 10 12, 17:20)
Labux,
Ligvita,nuostabus darbas.As maciau intike nuotrauku is ivairiu spalvu,tai man kuo ryskesne spalva,tuo jis grazesnis.Turiu kazkur uzsiseivinusi ir mezgimo buda,bet jam eile dar toli.Saunuole.

Kliente taip pat pradziai norejo ryskiai zalios, bet tokia spalva musu parduotuvese atsirado tik ipusejus mezgini.
Papildyta:
O cia vaikiskas variantas
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 14 spalio 2012 - 12:56
Irim,labai grazus kriksto komplektas. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ligvita,nuostabu,fainas vaikiskas variantas. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Parodysiu naujausius savo kūrinukus.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(DOGEFA @ 2012 10 14, 16:35)
Parodysiu naujausius savo kūrinukus.

O jau grožiai, grožiai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DOGEFA @ 2012 10 14, 16:35)
Parodysiu naujausius savo kūrinukus.

Wow, labai labai thumbup.gif
Atsakyti
Aciu didelis uz komplimentus mano darbeliui. Is ties buvo labai miela ji megzti wub.gif
DOGEFA, labai stilingi rubeliai! Puikios idejos, spalvos bigsmile.gif
Atsakyti