Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.24"

Ligvita - puikus paltukas 4u.gif
Atsakyti
Ligvita, wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Ligvita ,labai labai dailu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Koks siuliukas,jei ne paslaptis? ax.gif
Atsakyti
Rasele, jokia cia paslaptis Drops Lima 0206 spalva, nuotraukoje ne istolo spalva nepanasi i originala.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 10 12, 12:45)
Rasele,  jokia cia paslaptis Drops Lima 0206 spalva, nuotraukoje ne istolo spalva nepanasi i originala.

super darbelis wub.gif thumbup.gif
jeigu nepaslaptis kur šiuos siūliukus pirkot ir kokios sąnaudos jo?
Mąstau sau ką nors šiltesnio iš šio siūlo pasigamint į lauką, bet nelabai įsivaizduoju kiek reiktų g.gif
Atsakyti
Labux,
Ligvita,nuostabus darbas.As maciau intike nuotrauku is ivairiu spalvu,tai man kuo ryskesne spalva,tuo jis grazesnis.Turiu kazkur uzsiseivinusi ir mezgimo buda,bet jam eile dar toli.Saunuole.
Atsakyti
Ligvita gražus paltukas wub.gif Lenkiu galvą prieš Jūsų kruopštumą 4u.gif
Mezgiau ir aš praeitą rudenį, tik iš raudonų siūlų, buvau įdėjusi ir nuotrauką.Net nepagalvojau, kad ir iš šviesių siūlų taip gražiai žiūrėsis .

Gal nesupyks mergaitės, kad dar kartą įdėsiu ir savojo nuotrauką blush2.gif
user posted image


Atsakyti
Gal nesupyks mergaitės, kad dar kartą įdėsiu ir savojo nuotrauką blush2.gif








I gėlės ant šio paltuko atskirai numezgamos ir prisiuvamos, ar išmezgamos? aš taip pat gundausi nusimegzti šį grožįsmile.gif, bet kol kas tik kaupiuosi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(busima @ 2012 10 12, 16:58)
super darbelis wub.gif  thumbup.gif
jeigu nepaslaptis kur šiuos siūliukus pirkot ir kokios sąnaudos jo?
Mąstau sau ką nors šiltesnio iš šio siūlo pasigamint į lauką, bet nelabai įsivaizduoju kiek reiktų g.gif






man taip pat įdomu, kokios yra siūlų sąnaudos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritag: 12 spalio 2012 - 18:06
Gėlės kiekvieną žiedlapėlį mezgiau atskirai ir tik tada prisiuvau mirksiukas.gif . Čia daug šio paltuko variantų (tik reikia registracijos) Paltukas su gėlėmis
Atsakyti
Gelita,man raudonas kazkaip graziau ziurisi,bet as maciau dar kerpines spalvos,tai jau labai fainai ziurejosi.Visi istiesu jie grazus,cia pagal tai,kaip matai.Nu man visada graziau ryskios spalvos,o va dukrai,tai pilka,rusva,visi ju atspalviai.Kiek zmoniu,tiek nuomoniu,bet darbai grazus,kruopstus,tikrai saunuoles .
Atsakyti
la perla,
makalione jusu pritrenkianti biggrin.gif .
o i kuri pavyzdi reik osinkoj ziureti.kazkaip nemaciau as jo .jei kam pasitaikys "po ranka",busiu dekinga uz nuoroda
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(galadrielee @ 2012 10 09, 12:17)
Pasigirsiu pirmą kartą smile.gif Mezgiau vasarą iš dvigubo siūlo, kad būtų kaip paltukas, o ne megztinis. Fotografuota telefonu.



QUOTE(zvirbliss @ 2012 10 11, 12:07)
Ateinu pasirodyti su mazu darbeliu smile.gif suknyte mazai damutei smile.gif



Nuostabus darbeliai thumbup.gif
Atsakyti