Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.24"

koks grazus baltas paltukas ir manekenas wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2012 10 09, 15:20)
4u.gif 4u.gif 4u.gif supratau  bigsmile.gif
belieka išmokti 'paleistas akis" išmokti ax.gif

saulele, mezgi visa mezgini o kai jau uzbaigimo eile tiesiog paleidi nuo virbalo aki smile.gif tuoj imesiu rusaiciu nuoroda, as koregavau pagal save, bet gal jusu dar grazesnis variantas gausis smile.gif

QUOTE(JPE @ 2012 10 09, 15:25)
Labai grazu ir miela, net silciau pasidare smile.gif.          La Perla, kaip visada, originalu ir grazu. Zaviuosi jusu skoniu ir aisku, atlikimu wink.gif

aciu labai smile.gif

QUOTE(mazge1979 @ 2012 10 09, 15:50)
La Perla, be žodžių kaip visada  4u.gif

dekui smile.gif

QUOTE(Sandruliaaa @ 2012 10 09, 18:42)
La Perla   - wow! Labai originalu ir grazu  thumbup.gif



aciu aciu smile.gif

BALTASIS PALTUKAS BE ZODZIU wub.gif wub.gif wub.gif

na o cia gal daugiau ne pasigyrimui, o idejoms, nes apnertas tik krasciukas, na bet vistiek prie mezginiu smile.gif is audinio issikirpau skraiste ir apneriau vasiuku. dziaugiuosi nerealiai patogiu ir siltu daikciuku darbe smile.gif laiko uzeme apie 3 val viskas smile.gif
user posted image

megztinis:
Набрать 113п+2кр=125 петель и вязать нужную длину в следующем ритме:
1кр 5л 3и 3л 3и(1) 3л 3и 3л(1) 3и 3л 3и(1) 3л 3и 5л(3) 3и 3л(1) 3и 3л 3и(1) 3л 3и 5л(3) 3и 3л(1) 3и 3л 3и(1) 3л 3и 3л(1) 3и 3л 3и(1) 3л 3и 5л 1кр

megzti staciakampi kurio plotis puse jusu klubu apimties o ilgis 2.5 reikiamo ilgio nuo petuko iki klubo. skliausteliuose parasyta kiek akiu reikia paleisti per viduri raporto.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 10 spalio 2012 - 07:56
MonikaB labai daili liemene, idomus rastelis, raibas:). Gal idetumete schema?
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 10 10, 07:51)
saulele, mezgi visa mezgini o kai jau uzbaigimo eile tiesiog paleidi nuo virbalo aki smile.gif tuoj imesiu rusaiciu nuoroda, as koregavau pagal save, bet gal jusu dar grazesnis variantas gausis smile.gif

Osinkoje?
reiks susirasti. man problema, kad tos akys greta paleistų akių pasidaro plačios, išskysta. Kai mezgiau šaliką - prieš paleisdama - apsiuvau peltakio pakraštėlius sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2012 10 10, 07:56)
Osinkoje?
reiks susirasti. man problema, kad tos akys greta paleistų akių pasidaro plačios, išskysta.  Kai mezgiau šaliką - prieš paleisdama - apsiuvau peltakio pakraštėlius sad.gif

reiki salia tu akiu kurias paleisi megzti persukta aki pabandyk.
taip osinkoje, neberandu dabar greit tai is kompo perkeliau aprasyma kuri turejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 10 09, 09:00)
kadangi esu primezgusi labai daug ir visko, man labai sunku issirinkti ko noriu pati.... tad vis


nerealiai gražu. ne tas žodis.

QUOTE(galadrielee @ 2012 10 09, 13:17)
Pasigirsiu pirmą kartą smile.gif Mezgiau vasarą iš dvigubo siūlo, kad būtų kaip paltukas, o ne megztinis. Fotografuota telefonu.


labai gražus, aš noriu tokį dovanai megzti smile.gif
Atsakyti
La Perla,negaliu atsistebet tavo isradingumu.As jau vyresnio amziaus ir gyvenu UK,bet jau kur pakrypsta kalba apie moteris,visada giriu lietuvaites,nes jos pacios graziausios,pacios isradingiausios,darbstuoles biteles ir dar pacios paciausios.Tiesiog didziuojuosi jumis ,mergaites.Vaikai auginami,seima ,namu ukis ir mezginiai stulbinantys. thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Luety - labai labai aciu jums uz grazius zodzius ne tik man bet ir mums visoms smile.gif
Atsakyti
La Perla, megztukas fantastiškas wub.gif wub.gif wub.gif tokie darbeliai mano akiai, vaikystėj atsimezgiau tokių standartinių, dabar paimu virbalus į rankas tik kam nors nestandartiško, neišbandyto smile.gif kitas reikalas vašelis, draugauju nepilnai metai, ir tik tam, kad labai norėjau medaljoninio šalio bigsmile.gif pavasarį labai tikiuosi pasipuošiu savo nertu "pirmagimiu" cool.gif

skraitė irgi nuostabi, tokios ir mano darbe žiauriai reikia tongue.gif
Atsakyti
La Perla ziauriai faina skraiste thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės,
visada seku šią temą, ji yra mano favorties sąraše, bet retai rašau pagyrimus, nes praktiškai kiekvieną darbelį reikėtų girt. Taigi dabar darau tai iš karto, giriu visas. Tikrai Lietuva auksakankių kraštas 4u.gif 4u.gif 4u.gif

La Perla, seniai mačiau Osinkoje šį modeliuką ir man jis labai patiko, tik megzčiau su mašina. Ten įdėtose dar pusfabrikačio gaminio nuotraukose man užkliuvo ne itin gerai atrodanti nugara. Labai būtų smalsu pamatyt tavo mezginio nugaros foto.
Šiaip tai mano nuomone mezgimas yra darbas, o va viską tobulai užbaigt, tai jau menas. Todėl ir žaviuosi tobulai, tvarkingai išbaigtais jūsų visų darbeliais, tiksliau darbais, nes juose darbo būna įdėta doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(darbeja @ 2012 10 10, 13:44)


La Perla, seniai mačiau Osinkoje šį modeliuką ir man jis labai patiko, tik megzčiau su mašina. Ten įdėtose dar pusfabrikačio gaminio nuotraukose man užkliuvo ne itin gerai atrodanti nugara. Labai būtų smalsu pamatyt tavo mezginio nugaros foto.


pabandysiu kazko paprasyt kad nufotografuotu. kadangi mano gaminukas sukonstruotas visiskai ne taip kaip osinkoje tai ir nugara graziai gavosi. mano nuomone. gavosi dekoratyvi siule kampu ir ant virsaus dar apnerta vasiuku:)

aciu merginos uz pagyrimus smile.gif
Atsakyti