Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.24"

galadrielee, labai dailus paltukas gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 10 09, 10:00)
kadangi esu primezgusi labai daug ir visko, man labai sunku issirinkti ko noriu pati.... tad vis dazniau ieskau kazko netradicinio... idomesnio.... vienetinio... tai va, pristatau dar viena savo daikta, kuri pavadinau "makalione". Tradiciniam skoniui tikriausiai neitiks, na o as siai dienai esu labai patenkinta savo makalione dar ir todel, kad tikriausiai ir pati jau nepakartociau tokio paties daikciuko smile.gif
user posted image

Super, man tokie netradiciniai patinka....laukiam aprašo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(galadrielee @ 2012 10 09, 13:17)
Pasigirsiu pirmą kartą smile.gif Mezgiau vasarą iš dvigubo siūlo, kad būtų kaip paltukas, o ne megztinis. Fotografuota telefonu.

labai fainas ir paltukas ir modeliukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 10 09, 08:50)
oi ne, mezgasi tai cia paprasciausias staciakampis, va susiuvime jo ir yra visas pontas  smile.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif supratau bigsmile.gif
belieka išmokti 'paleistas akis" išmokti ax.gif
Atsakyti
[quote=galadrielee,2012 10 09, 12:17]
Pasigirsiu pirmą kartą smile.gif Mezgiau vasarą iš dvigubo siūlo, kad būtų kaip paltukas, o ne megztinis. Fotografuota telefonu.
Labai grazu ir miela, net silciau pasidare smile.gif. La Perla, kaip visada, originalu ir grazu. Zaviuosi jusu skoniu ir aisku, atlikimu wink.gif
Atsakyti
koks baltas paltukas vaikiukui gražus wub.gif
La Perla, be žodžių kaip visada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(galadrielee @ 2012 10 09, 13:17)
Pasigirsiu pirmą kartą smile.gif Mezgiau vasarą iš dvigubo siūlo, kad būtų kaip paltukas, o ne megztinis. Fotografuota telefonu.
user posted image


Super,laaabai grazu,saunuole 4u.gif
Atsakyti
Man irgi tas paltukas baltas liuksiskas,toks svarus darbas,o jau modelis koks grazuolis. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
La Perla - wow! Labai originalu ir grazu thumbup.gif

galadrielee - nuostabus paltukas! thumbup.gif
Atsakyti
mano pirmas rimtesnis darbukas liemene sesei ax.gif user posted image
Atsakyti
Mielas darbelis. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai graži violetinė lemenė thumbup.gif Tik ne su šituo žaliu golfu, baisiai nedera spalvos.
Atsakyti