Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

Merginos del pleiskanu nezinau gal bandet ir jums nepadejo, bet sesei mano padejo cia kazkada anksciau rasyta alioniuko kauke nuo pleiskanu (ten su nimbamedzio aliejum ir actu buvo). Tiesa as siek tiek dar algo zink dejau i ja. Ir draugei vienai padejo, kuriai net nizoralas nebepadejo. Jai tai is pirmo karto apmazejo. ir po to visai isnyko. Bet po kirpyklos sake vel atsiranda doh.gif
Atsakyti
Saule/Guoda dekui Jums ir as bandysiu ta receptuka. Nes niekad dar taip siaubingai plaukai nera slinke. verysad.gif Siaip sako, kad kai maitina mamos vaikucius buna slenka. Man maitinant beveik neslinko. Gal net dar maziau nei iprastai. Bet va pries pusantro menesio kaip tik baigiau maitint ir dabar jau atrodo, kad greit isvis be plauku liksiu. Cia gali but kazkaip susije? g.gif
Tik ziuriu kad ne viska turiu. Pries kelias dienas pasidariau uzsakyma is AZ ziuriu kad vel reiks daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 10 05, 18:46)
Saule/Guoda dekui Jums ir as bandysiu ta receptuka. Nes niekad dar taip siaubingai plaukai nera slinke.   verysad.gif Siaip sako, kad kai maitina mamos vaikucius buna slenka. Man maitinant beveik neslinko. Gal net dar maziau nei iprastai. Bet va pries pusantro menesio kaip tik baigiau maitint ir dabar jau atrodo, kad greit isvis be plauku liksiu. Cia gali but kazkaip susije?  g.gif
Tik ziuriu kad ne viska turiu. Pries kelias dienas pasidariau uzsakyma is AZ ziuriu kad vel reiks daryt doh.gif

Aišku, su vaikučių maitinimu susiję, - Alionukas jau rašė: organizmo išsekimas, mažakraujystė, stresas ir t.t. ax.gif
Daugumoj rekomenduoja maitinti galvos odą (stimuliuoti svogūnėlius), tai ir bus aliejinės kaukės, tinkamos žolės ir EA. Nebūtinai dėti tai, ką aš rašiau, tad dariau irgi iš to, ką turėjau. Dar Agnė/Ramutė rašė kitus galimus aktyvus 4u.gif Labai gerai Alionuko rekomenduotas obuolių acto užpilas su žolėmis skalavimui
Apie pleiskanojimą - galite į šampūnus ar muilą dėti sieros (sulseno pastos sudėtyje daug sieros), anksčiau būdavo toks sulseno muilas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 05 spalio 2012 - 18:18
Ir aš pridursiu - pasidaryk iš to ką turi, naudok, o kai gausi daugiau reikalingų priedų, tai gi čia ne kremas, įlašinsi, suplaksi ir toliau naudosi. Ruduo dar toks metas, kai daugeliui paūmėja slinkimai. Jei po vaikelio maitinimo, tai gal tau ir vitaminų reikia. Keičiasi viskas organizme, sunku jam, hormonai persirikuoja. 4u.gif
Aš dar apynių CO2 dėjau. Kvapų namuose visokių tam tikslui tinkamų yra, jei užvažiuot neparanku - dabar jau siunčia, ir Kaune saloną atidarė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 10 05, 19:04)
Labai gerai Alionuko rekomenduotas obuolių acto užpilas su žolėmis skalavimui
Apie pleiskanojimą - galite į šampūnus ar muilą dėti sieros (sulseno pastos  sudėtyje daug sieros), anksčiau būdavo toks sulseno muilas  biggrin.gif


O kur būtų galima jos nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 10 04, 21:54)
JAU! Susimaišiau ir išsitepliojau. Gal net iki ryto nenuplausiu, tegul sau būna. Vietoj spirito turėjau geriau, dilgėlių šaknų, lapų, varnalėšų tinktūros brendžiuke, bet mažiau laipsnių, tai daugiau įpyliau. Dar pagerinau visokiais CO2, imbiero ir vitex  EA, AZ ženšenio ekstraktu, pora kapsulių multivitaminų su Q10, šaltalankių aliejum. Na viskas viskas kas geriausia mano rečiausiems biggrin.gif
Ir klausimas iškilo - ar verta dar pridėt polysorbato? g.gif  Jis emulguotų ir gerintų įsiskverbimą. Įsipyliau truputį makalo į indelį ir sumaišiau su polysorbatu - gavosi tokia lengva emulsija, patiko. Į visą kiekį nepyliau, dar svarstau ar verta. Juk nebeišimsi... Dabar galiu ir be ir su polysorbatu naudoti...
Dar ylango su pelargonija maktelėjau, tai ir kvepia neblogai 4u.gif
Taigi didelis ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Man taip pat baisus reikalas plaukų slinkimui stabdyti iškilo. Spiritą tik parfumerinį turiu, gal gali parašyti, kaip su brendžiu ištrauką darai? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aš įsivaizduoju, kad į sudėtį ir vit D, E įtraukčiau, pantenolį, ricinos aliejų ir ea kokių turėsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringa.jn: 05 spalio 2012 - 19:11
QUOTE(mairux @ 2012 10 05, 20:07)
O kur būtų galima jos nusipirkti?

Lietuvoje - cheminių reagentų parduotuvėse ir vaistinėse, kur gamina vaistus ( bet ne visose dabar nori parduoti) 4u.gif
Atsakyti
Su brendžiu taip pat kaip su spiritu - prikišau žolių ir užpyliau. Šviežias galima apvytint, kad vanduo šiek tiek prasigaruotų, o džiovintas tai paprastai užpilt, palikt šiltai, pakratyt kasdien jei nepamirši. Bent 3-4 savaites turi pamirkti.
E vitamino dėjau, ir Saulės/Guodos recepte jis yra. Vakar D neturėjau, šiandien nusipirkau ir kai kitą kart naudosiu, tada ir įpilsiu, čia Oiledixino užteks. Su D ampule, kur 200 000 TV viename ml., reikia labai gerai apgalvot sudėtį. Palieku ateičiai, panaudosiu šitą, gal dar kokių naujų minčių tada kils.
Iš aliejų neturėjau Saulės/Guodos minėto macerato, tai pyliau ryžių sėlenų aliejų ir šaltalankių 5 ml. Na, tu juk visokių aliejų turi. Arganas plaukams irgi labai gerai, tik dabar neįpyliau - vienu kartu gana ir to ką sumaišiau. Paskui galima kaitaliot bus. biggrin.gif
Dėjau dvi kapsules Vitamax Q10 multivitaminų. Nežinau, reikia ten ar ne - jie skysti, praduri kapsulę ir įspaudi. Na, primakalavau viso velnio, raganiškai 4u.gif Dabar reikia burti - jaučiu jaučiu kaip nauji plaukai dygsta ir seni šaknyyyyjasiii biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 05 spalio 2012 - 19:34
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 10 05, 20:33)
Na, primakalavau viso velnio, raganiškai 4u.gif  Dabar reikia burti - jaučiu jaučiu kaip nauji plaukai dygsta ir seni šaknyyyyjasiii biggrin.gif

thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 05 spalio 2012 - 19:50
Įkišiu ir aš savo trigrašį dėl plaukų kaukių ax.gif (Agnės/Ramutės paskatinta)Radau rusiškų forumų platybėse ir man pasirodė, kad galėtų būti veiksmingas dalykas, tik kad daug reikia jam ruoštis:

Делать эту маску надо 2 раза в неделю.
Я понимаю, что чеснок и лук пахнут не розовым маслом, но если волосы лезут, то, наверное, стоит потерпеть.
В принципе, можно без лука и чеснока, но эффективность упадёт вполовину.
На всякий случай, указываю свойства используемых трав именно для волос.

Маска для волос питательная

Масляная смесь
По 1 ложке
касторового масла
горчичного масла
репейного масла varnalėšų aliejus
кедрового масла
облепихи масла šaltalankių aliejus
шиповника масла erškėtuogių aliejus
пальмового масла
кокосового масла
росторопши масла - tikrojo margainio aliejus (dagio al.)
конопляного масла kanapių aliejus
(эту смесь можно долго хранить в холодильнике.

Вместо чистых масел очень хорошо использовать масляные экстракты на нижеприведённых травах)

В готовую масляную смесь добавить

Настойки
(добавить сразу в масла)
по 1 ст.л.
прополиса (антисептик, бальзамическое, антитоксин, антиоксидант).
крапивы (тонизация, стимулирование, регенерация, витаминизация)
календулы (питание, смягчение, противовоспалительное, укрепление капилляров).
женьшеня (стимуляция, тонизация, ускорение регенерации клеток эпидермиса,
регулирование водно-солевого и белкового баланса кожи).
алоэ (заживляющее, тонизирующее, успокаивающее, регенерация, смягчение).

прочие ингредиенты
луковый сок (стимулятор, тонизатор)1ст.л
чесночный сок (стимулятор, тонизатор)1 ст.л.
яичный желток (питание, источник лецитина) 1шт
лимонный сок (стимулятор, КЩБ) (из 1 лимона)
имбирный мёд (имбирь, настоянный на мёде) (стимулятор, тоник, питание)1 ст.л.

Отвары:
100мл.
крапивы (тонизация, стимулирование, регенерация, витаминизация)
хмеля (тонизация, укрепление фолликула, регенерация, антиаллергик, биостимулятор)
шалфея (капилляроукрепляющее, вяжущее, укрепление фолликула)
хвоща (регенерация, антисептик, тонизация, противовоспалительное, биостимулятор)
можжевельника (согревающее, вяжущее, антисептик, антитоксин, структура и блеск волос)
зверобоя (антисептик, укрепление фолликул, тонировка в тёмный цвет)
(послу уваривания останется где-то 60мл. отвара)

Нанести маску на голову
Одеть шапочку
Разогреть феном
Накрыть согретым махровым полотенцем
Держать 2 часа

Смывать шампунем, т.к. иначе запах чеснока и лука не отобъёшь.
Потом ополоснуть отваром трав или душистой водой на ЭМ лаванды, базилика, шалфея, розы, мяты.

Уточнения к смешиванию.
На 6 столовых ложек смеси масел с настойками добавляем отвар и "прочие ингредиенты" в указанном колличестве.
Я эти компаненты дала в расчёте на 1 маску на волосы длиной по плечи.

Смесь масел с настойками + чесночный сок можно хранить в холодильнике.
Всё остальное добавляем в согретую смесь масел прямо перед применением.

Чесночного сока в маску можно добавить ещё 0,5 чайной ложки (я имею в виду маску, которую собираемся сейчас прямо на голову мазать, т.е. на 1 порцию)

Отвары:
На 100мл воды брать по чайной ложке "без верха" сухих трав.
Смесь трав заливаем кипятком, ставим на паровую баню на 20 минут, регулярно помешиваем, не забывая закрывать крышкой.
Ленивые могут использовать термос. Но его тоже встряхивать регулярно!
Получаем концентрированный отвар.
Если воды покажется мало, можно изначально взять 150 мл.
Масел получается (общая порция) около 100мл (мне так кажется). Я их в 400г банку заливаю.
Лучше применять масляные экстракты трав.
Отвара после упаривания остаётся 2/3.

Bandžiau dar google vertimą pridėti, bet labai jau ilgas gaunasi ir nerišlus, tai nesinori teršti temos blush2.gif Manau, kad nesudėtinga ir pačioms pasinaudoti jo pagalba...
Tiesa, Agnė/Ramutė sako, kad česnakas ir svogūnas viename mišinyje gali būti per stipru, geriau pasirinkti vieną kurį arba juos pakeisti imbieru kaip alternatyva.
Atsakyti
Del plauku slinkimo naudoju kaukes is to ka turiu ir vitaminus irgi geriu. Bet pagalvojau, kad jei jau taip efektyviai padejo kitiems, tai ir man reiktu kazka panasaus susimakaluot gal irgi pades ax.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 10 05, 17:14)
Merginos del pleiskanu nezinau gal bandet ir jums nepadejo, bet sesei mano padejo cia kazkada anksciau rasyta alioniuko kauke nuo pleiskanu (ten su nimbamedzio aliejum ir actu buvo). Tiesa as siek tiek dar algo zink dejau i ja. Ir draugei vienai padejo, kuriai net nizoralas nebepadejo. Jai tai is pirmo karto apmazejo. ir po to visai isnyko. Bet po kirpyklos sake vel atsiranda doh.gif

O man nimbamedis nepadėjo visiškai. sad.gif Aloniuko kaukė su actu superinė, nuo jos plaukai kaip iš tv reklamos. Bet vat pas mane galvos odos liga. Dariau n kaukių/šampūnų, tačiau efektas nulinis. Pas mane ne paprastos smulkios pleiskanos. Žinau, kas turėjo paprastas pleiskanas, tai tikrai nimbamedis yra padėjęs, bet man seborėjiniui dermatitui jis nepadėjo, o vienu metu net suaktyvėjo liga.

Papildyta:
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 10 05, 18:04)
Apie pleiskanojimą - galite į šampūnus ar muilą dėti sieros (sulseno pastos  sudėtyje daug sieros), anksčiau būdavo toks sulseno muilas  biggrin.gif

Aš kai apsigydysiu ir gaminsiu šampūną, dėsiu sieros wink.gif Žinau, kad ji viena iš priešų prieš pleiskanas, o tikriausiai ir prieš grybelines ligas.
Papildyta:
QUOTE(Diem @ 2012 10 05, 16:36)
Del sampuno- kadangi dar "nedaaugau" iki sampuno gaminimo, o pirktiniai "sholdersai" anksciau ar veliau pleiskanas issaukdavo, pradejau naudoti sampuna skirta zirgam smile.gif (pirktas specializuotoj zirgu prekemis prekiaujancioje parduotuveje).
Efektas- labai superinis  thumbup.gif Plaukai sustiprejo, nekrenta tokiais kuokstais, kaip anksciau, zvilga, nera jokiu pleiskanu  blush2.gif

Pas mane taip blogai, kad jau "sholdersai" nepadeda sad.gif Seniau, kai dar nenaudojau eko šampūnų, tai padėdavo. O tas kitas minėtas šampūnas, kažin kokia jo geroji sudėtis atmetus neekologiškus priedus? Wau, čia tai bent. bigsmile.gif Ot būtų gerai, kad kaip ir žirgams, taip ir mums imtų augti plaukai stori ir tankūs kaip žirgų karčiai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 06 spalio 2012 - 11:30