Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 12 01, 20:07)
O as dar galvoju i dovanas itraukti juros druska ir piena voniai, paprasta, lengva ir greita, be beaimes, kad netiks smile.gif

O kaip juos darote? ax.gif
Atsakyti
ikeliu foto ax.gif priedas prie dovaneliu,labai kvepia wub.gif dar su rozem dekupazinau keleta segtuku ,turiu roziu ziedlapiu ,ir bus nebloga dovanele roziu myletojei g.gif
user posted image
Atsakyti
Dievulėliau kaip miela wub.gif Juk iš tiesų labiausiai džiugina parodytas dėmesys, o ne prekybos centre paskubom nutvertas niekutis, kurį paskui nei laikyt, nei išmest... Labai šiltos dovanėlės gausis. thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 01, 23:51)
Dievulėliau kaip miela wub.gif Juk iš tiesų labiausiai džiugina parodytas dėmesys, o ne prekybos centre paskubom nutvertas niekutis, kurį paskui nei laikyt, nei išmest... Labai šiltos dovanėlės gausis. thumbup.gif  4u.gif

as ir taip galvoju ax.gif
o siemet levandu net 3jose vietose pasodinau ,tai kitais metais turesiu savu thumbup.gif
Atsakyti
oho kiek darbo ideta, ir dekupazas ir lininiai maisiukai... nieko sau, saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Zydrem tikrai sauni ideja. wub.gif MAnau visiems malonu gaut kazka savomis rankomis padaryta.
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 12 01, 17:28)
apie vonios burbulus kazkaip nepamasciau, bet kad dabar ne visi tas vones  turi doh.gif , nors as burbulus kartais naudoju ir siaip koju vonelem, kai norisi pasilepinti. Todel aciu 4u.gif  thumbup.gif

Dar atsiminiau - galima padaryti aromatinių arba masažinių žvakių
Atsakyti
zydrem , labai miela dovanėlė. Aš jau vien dekupažintą segtuką gavusi apsidžiaugčiau, o dar su kvepiančiu lininiu maišeliu wub.gif

Siaubas, užsikabinau ir aš ant muilo gamybos doh.gif Dabar sėdžiu auksarankėse, studijuoju viską nuo pradžių. O galvojau , kad apsiribosiu tik kieto ir skysto šampūno gaminimu kai gausiu siuntinį iš AZ doh.gif Kažkokia manija vienok doh.gif

Merginos , bet su klausimais bėgsiu čia , man čia smagiau, tikiuosi padėsite, nors tema ir ne visai apie tai.
Atsakyti
jeigu jus del muilo gaminimo tai va cia yra ta palata kur visos serga muilaviryste biggrin.gif apsilankykite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nodo @ 2012 12 02, 10:09)
zydrem , labai miela dovanėlė. Aš jau vien dekupažintą segtuką gavusi apsidžiaugčiau, o dar su kvepiančiu lininiu maišeliu  wub.gif

Siaubas, užsikabinau ir aš ant muilo gamybos  doh.gif  Dabar sėdžiu auksarankėse, studijuoju viską nuo pradžių. O galvojau , kad apsiribosiu tik kieto ir skysto šampūno gaminimu kai gausiu siuntinį iš AZ  doh.gif  Kažkokia manija vienok  doh.gif

Merginos , bet su klausimais bėgsiu čia , man čia smagiau, tikiuosi padėsite, nors tema ir ne visai apie tai.

Tikrai uzsukit i muilo tema. Yra merginu ir tu paciu kur kosmetika gamina, yra ir kitu. Visos draugiskos, dalinasi patirtim mirksiukas.gif
Atsakyti
Oooo, ačiū labai už nuorodą, ieškojau muilininkių kampelio, bet neradau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 12 01, 20:27)
O kaip juos darote? ax.gif

Pavyzdziai cia wink.gif

Zydrem labai labai puikus rinkinukas santa2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 02 gruodžio 2012 - 14:29