Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

QUOTE(Butybė @ 2012 12 01, 13:47)
Merginos, gal galetumete patarti  4u.gif  koki alieju misinuka galeciau naudoti gydant pazeista vena (turejau joje kateteri), dabar didziausia melyne  doh.gif galvoju lengvai pamasazuoti, kad greiciau issivaiksciotu g.gif


kai mano mazius susitrenkia ir lieka melyne, tepu tamanu aliejumi, galima ir arnikos fitoliu, jei turite slamuciu EA gerai, kiparisu EA
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 01, 16:26)
HO dabar AOC levandoms akcija, 10 ml 5,99 svaro vietoj buvusių 8,99. Lieka šiek tiek brangiau už AZ, bet pigiau nei KN...  4u.gif

Aš su laukinių šlamučių (helichrysum splendidum) eteriniu buvau kremo kvapą susigadinusi. Uiiii... smirdaliukas.  biggrin.gif Italiniai tada baigėsi, šito kaip kaptelėjau kelis lašus doh.gif

Parašiau kiek sugebėjau bloge apie linų sėmenų aliejų. Kas netingėsit, pasiskaitykit, ir nuorodas bent akimis permeskit... Dirbau nuoširdžiai! 4u.gif  Bet dabar prisiminiau kad dar vieno šaltinio neišnagrinėjau. Na bet manyčiau pakaks informacijos ir be jo...  biggrin.gif


Sita akcija maciau, ir labai jau nagai niezti pasidaryt uzsakyma. Del to ir uzklausiau del palyginimo, nes is AZ planuoju uzsakyma, tai galiu isimesti. Dar is jav noriu uzsisakinet ir is akomos su merginom kooperuotis, tai jei dar is HO uzsisakysiu vyras tikrai paliks su visom dezem uz duru sventes svest blush2.gif

Agne/Ramute is kur jus randat tiek laiko viska suspet ir dar tiek informacijos susirast, issinagrinet ir i viena vieta surasyt. Jus tikrai saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai dziaugiuos, kad tada ryzotes bloga pradet rasyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Butybė @ 2012 12 01, 16:47)
Merginos, gal galetumete patarti  4u.gif  koki alieju misinuka galeciau naudoti gydant pazeista vena (turejau joje kateteri), dabar didziausia melyne  doh.gif galvoju lengvai pamasazuoti, kad greiciau issivaiksciotu g.gif


Turiu 2 receptus EA mišinių nuo mėlynių:

10 l. kraujažolių (Achillea millefolium)
15 l. mėlynųjų kiparisų (Callitris intratropica)
20 l. keiptauninių ramunėlių (Eriocephalus punctulatus)
10 g aloe vera gelio
10g ramunėlių hidrolatos
1/2 a.š. guaro gumos

kitas
10 l. germaninų ramunėlių (Matricaria recutita)
15 l. romaniškų ramunėlių (Chamaemelum nobile)
20 l. keiptauninnių ramunėlių ( (Eriocephalus punctulatus);
skysčiai - tie patys

dar :
pelargonijų EA - 1 ml; itališkų šlamučių – 3 ml; bruknuolės ( gaulterija) – 1 ml; pipirmėčių – 1 ml. Tepti skaudamą vietą 4 kart dienoje naudojant 4-5 mišinio lašus . naudoti 3 dienas. (Dominique Baudoux)

receptų su aliejais neturiu; kaip sutraukiantis kraujagysles minimi vynuogių, tomatų, erškėtrožių aliejai. Gydomieji - tamanų, juodgrūdės, arnikos fitolis; čia jei nėra atviros žaizdos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 01 gruodžio 2012 - 16:06
Labai labai aciu, Saule/Guoda ir alioniuk 4u.gif Turiu visko thumbup.gif bandysiu darytis misinukus ir masazuoti ax.gif Dekui Merginos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 12 01, 15:45)
Merginos, patarkite  4u.gif , ka galima butu pagaminti dovanu trims brandaus amziaus moterims? paruosiu muilu ir ranku kremu, ka dar? kad dovanos butu neutralios. Tiesa, visoms trims turi buti vienodos.

maciau esat dariusi vonios burbulu, man kas nors ju padovanotu buciau laiminga iki begalybes, labai megstu vonioj pagulet prisidejus gerio visokio smile.gif ir dar aliejines plyteles kunui ir veidui thumbup.gif pernai kazkam kaledom dovanu padariau tai dar paprase pakartot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 12 01, 14:22)
maciau esat dariusi vonios burbulu, man kas nors ju padovanotu buciau laiminga iki begalybes, labai megstu vonioj pagulet prisidejus gerio visokio  smile.gif  ir dar aliejines plyteles kunui ir veidui  thumbup.gif  pernai kazkam kaledom dovanu padariau tai dar paprase pakartot  ax.gif


apie vonios burbulus kazkaip nepamasciau, bet kad dabar ne visi tas vones turi doh.gif , nors as burbulus kartais naudoju ir siaip koju vonelem, kai norisi pasilepinti. Todel aciu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
as va irgi noriu pabandyti pasidaryti vonios burbulu, bet po to galvoju kam padovanociau prie kalediniu dovanu pridejus... visi dabar su duso kabinom gyvena smile.gif o apie vonele kojoms net nepagalvojau, dekui uz minti jau dovanu ratas pleciasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 12 01, 17:45)
daug darbo  liuks thumbup.gif

Merginos, patarkite  4u.gif , ka galima butu pagaminti dovanu trims brandaus amziaus moterims? paruosiu muilu ir ranku kremu, ka dar? kad dovanos butu neutralios. Tiesa, visoms trims turi buti vienodos.


Artėja šalčiai, tokiu metu net aš pradedu naudoti vazeliną lūpoms (nors šiaip nemėgstu ir pamirštu kuo nors jas patepti). Galbūt ir tai būtų nebloga mintis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 12 01, 17:28)
apie vonios burbulus kazkaip nepamasciau, bet kad dabar ne visi tas vones  turi doh.gif , nors as burbulus kartais naudoju ir siaip koju vonelem, kai norisi pasilepinti. Todel aciu 4u.gif  thumbup.gif

O kaip aliejiniai arba kieti kvepaliukai ar lūpų pieštukas ax.gif Kadangi mažas kiekis, gana nebrangiai išeina, o kvapą irigi galima padaryti iš ne pačių brangiausių eterinių, arba dar eterinių mišinukas aliejuje nuo pūslėlinės ar peršalimo ( kaip mikrobų mušyklė panašiai)...
Aišku, jei tai "oficialiūs" žmonės gali netikti, bet mano draugai būna visada patenkinti panašiom dovanėlėm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 01 gruodžio 2012 - 18:55
del dovanu

as vakare velai ikelsiu foto blush2.gif ka siemet pridesiu prie kremuko ar veido ar ranku
naturalu lanku darbo biggrin.gif kvepia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 01 gruodžio 2012 - 19:00
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 01, 16:26)
Parašiau kiek sugebėjau bloge apie linų sėmenų aliejų. Kas netingėsit, pasiskaitykit, ir nuorodas bent akimis permeskit... Dirbau nuoširdžiai! 4u.gif  Bet dabar prisiminiau kad dar vieno šaltinio neišnagrinėjau. Na bet manyčiau pakaks informacijos ir be jo...  biggrin.gif

Puiku 4u.gif ir ačiū, kad daliniesi 4u.gif 4u.gif

Mes perkam sėmenų aliejų pas ūkininkus ( 0,5 ltr - 13 Lt šiuo metu), būna visada tik išspaustas, šviežias labai skanus, tai aš parduotuvėse net nežiūriu. Tik jis vis tiek šiek tiek apkarsta, net ir užšaldytas, atsargai neprisipirksi ax.gif
O kosmetikoj iki šiol nedaug naudoju, pradėsiu į šampūninį muilą maišyti, ačiū už idėjas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 12 01, 17:22)
maciau esat dariusi vonios burbulu, man kas nors ju padovanotu buciau laiminga iki begalybes, labai megstu vonioj pagulet prisidejus gerio visokio  smile.gif  ir dar aliejines plyteles kunui ir veidui  thumbup.gif  pernai kazkam kaledom dovanu padariau tai dar paprase pakartot  ax.gif



O as dar galvoju i dovanas itraukti juros druska ir piena voniai, paprasta, lengva ir greita, be beaimes, kad netiks smile.gif
Atsakyti