Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 11 30, 14:32)
na man rankų kremas 30ml išeina ir už 15lt, bet gi norisi geresnės sudėties..tuomet tikrai be 20-25lt neišsiversi..jau nekalbu apie indelius ir darbąsmile.gif

be to, ne visi vyrai vertina rankų darbo kremus..maniškis niekaip nesupranta, kodėl aš leidžiu laiką, pinigus ir dar nervinuosi gamindama, kai galiu nusipirkti pigiau ir dar nieko nedaryt biggrin.gif
ir ką tu jam biggrin.gif


Maniskis is pradziu labai itartinai i mano kremus ziurejo, paskui pats pabande, patiko (tik sake niekam nesakyk kad tavo kremais tepliojuos biggrin.gif ), paskui vis prase kad padaryciau tokios teksturos ir kvapo kaip pirktinis, o dabar jau pripratinau prie kintamos sudeties lotuliukas.gif beje jo oda itin jautri, serpetojanti ir stora, ir jam kazkodel ant veido labiausiai tinka mano kuno/ranku kremai su biciu vasku, nuo gero veido kremo su visokiais priedais buna kad ir paraudonuoja.

as tokiems 'dovaniniams' kremams turiu atidirbus paprastesne, bet patikrinta receptura, nededu ekologisku produktu ar kokiu superiniu priedu, ir ea derinu pagal kvapa, o ne poveiki. ranku kremo savikaina be indelio ir darbo £1.5 (apie 6.5Lt ) uz 100 g.

buvau sokiruota, kai pasiskaiciavau plauku prieziuros priemoniu kaina - pridejus geru priedu, gaunasi kaip gero kremo, o naudojasi tai 30 ml per diena blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlueFire: 30 lapkričio 2012 - 18:34
QUOTE(BlueFire @ 2012 11 30, 18:25)


as tokiems 'dovaniniams' kremams turiu atidirbus paprastesne, bet patikrinta receptura, nededu ekologisku produktu ar kokiu superiniu priedu, ir ea derinu pagal kvapa, o ne poveiki. ranku kremo savikaina be indelio ir darbo £1.5 (apie 6.5Lt ) uz 100 g.


o as tokiu net nebandau ax.gif
karta drauge prase pagaminti kunui pati paprasčiausia aliejus, vanduo ,emulsiklis
liepiau nusipirkti kokoso ir tepti po duso ,iki siol ji man dekinga biggrin.gif uz ta kokosa
Atsakyti
Gutka del Astos sampuno gamybos. Asta taip buvo rasius ir as taip darau. BTMS tirpinu aliejinej fazej, putoklius tirpinu sildomoj vandeninej dali. Putokliai tirpsta ilgai ir sunkiai. Sampunas gaunas kaip kremas. Kadangi dedu minimum konservanto ir laikau saldytuve, tai is buteliuko nebega, kabinu sauksteliu (nors Asta kazkada rase, kad buteliuke laiko). Sitas sampunas (priedai pagal save)kolkas labiausiai patinka ir as naudoju ir MB.
Beje labai dziaugiuos, kad MB tiko ir patiko, nes kaip ir zydrem sake parduotuviniai man irgi smirda blush2.gif Negaliu sakyt kad maniskis visada kvepia taip kaip noreciau, nes eterinius dedu del poveikio. O va su bay saint thomas kvapu niekaip nesusidraugauju doh.gif

Merginos gal kazkuri esat turejus Levandas tokias is AZ ir is hermitageoils. Ne vienas turiu is AZ kvapai nevisai patinka, vienas is vis tik atidariau ir negaliu naudot atrodo net muila kvapas sugadins. O va hermitag'o levandos man sitos super. wub.gif Bet jau baigineju verysad.gif Gal kuri galetumet situos palygint rolleyes.gif Nepykit nuorodu kitaip idet nemoku
http://www.aroma-zon...avandevraie.asp
http://www.hermitage...sential-oil-648
Atsakyti
dekui uz info, jau kad gaminsiu as ta sampuna kai gausiu prekes, net suo virtuve tures apleist biggrin.gif man aplamai daug kas pradejo smirdet, nueini i svecius tai koks muilas "kvepiantis labai" nosi uzriecia plaunantis rankas, koks drauges ranku kremas ar nuo saules kai tepasi irgi erzina... seniau patikdavo o dabar matau kad kvapu ten per daug tose pirktinese prekese, ne visose bet daugumoj unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 12 01, 08:47)
Gutka Gal kuri galetumet situos palygint rolleyes.gif Nepykit nuorodu kitaip idet nemoku
http://www.aroma-zon...avandevraie.asp
http://www.hermitage...sential-oil-648

Nebeturiu AZ levandų, ir Hermitage baigėsi. Net nepastebėjau kaip sunaudojau. Turiu KN AOC levandas - jų kvapai man labai panašūs. AOC reiškia "Appellation d'origne controlee", patvirtintas tradicinis originalumas ar kaip ten tiksliau išversti... ax.gif Su šitom raidelėm kvapas turi būti panašus, jei ne padirbtos...
Tau dar turėtų patikti tokios levandos, jos ne "levandiškai" kvepia, nuo jų pradėjau pažintį su levandomis ir pamažu išmokau suprasti, priimti tą kvapą
http://aromata.lt/kv...terinis-aliejus
Atsargiai naudok bet kurias levandas su pelargonijomis ir palmaroza - kiek pastebėjau, man tokie deriniai išryškina kvapo "levandiškumą". O apelsinai puikiai maskuoja. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 01 gruodžio 2012 - 10:40
QUOTE(goccia @ 2012 12 01, 08:47)
[
Merginos gal kazkuri esat turejus Levandas tokias is AZ ir is hermitageoils. Ne vienas turiu is AZ kvapai nevisai patinka, vienas is vis tik atidariau ir negaliu naudot atrodo net muila kvapas sugadins. O va hermitag'o levandos man sitos super. wub.gif  Bet jau baigineju verysad.gif Gal kuri galetumet situos palygint rolleyes.gif Nepykit nuorodu kitaip idet nemoku
http://www.aroma-zon...avandevraie.asp
http://www.hermitage...sential-oil-648

Iš HO tokias levandas turiu, o iš AZ - ne, bet kaip įsivaizduoji palyginimą? Man asmeniškai viso levandos patinka biggrin.gif O kurios nepatinka iš AZ? Aš daugiau turiu iš HO, iš AZ tik levandiną super ir provanso. Gal turi laukines, tai jos stipresnės, aštresnės, o kultūrinės švelnesnės. Atrodo Kvapų namų psl. yra aprašyta ape levandų rūšis.
AOC reiškia, kad bus geros ( atitinka kokybės standartus), nors man HO levandos AOC ypatingai nuo levandu 40/42 nesiskiria
Atsakyti
Saule/Guoda laukines levandos, tai Lavandula latifolia. Ar as kazka maisau? Sitos, tai man visai nieko. Ir levandinus turiu super ir grasso irgi tinka. O va su situ niekaip negaliu susidraugaut
http://www.aroma-zon...aiebulgarie.asp
Net dabar nuejau pauostyt schmoll.gif Jei kazkada pirmakart buciau tokias levandas uzuodus, tai turbut daugiau niekad net nebuciau levandu kvapo bandzius. O man levandos laaaabai patinka. Is KN AOC turejau - tiko, bet kol negavau is hermitag'o ax.gif Tas tai man super kvapas wub.gif .

Agne/Ramute man irgi patinka levandos su apelsinais ar mandarinais. Vakarais pries miega megstu toki derinuka pagarint.

Merginos aciu, kad patariat. Jei sakot, kad AOC visur turetu but neblogi (aisku kvapas kiekvieno tiekiejo vistiek kazkiek skiriasi. Pacios nosis gi isbande KN ir HO ir matau, kad skirias) tai bandysiu maza pasiimt is AZ gal patiks, nes is hermitag'o greitu laiku neplanuoju uzsisakinet, o levandos pas mane greit baigias doh.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 12 01, 15:38)
Saule/Guoda laukines levandos, tai Lavandula latifolia. Ar as kazka maisau? Sitos, tai man visai nieko. Ir levandinus turiu super ir grasso irgi tinka. O va su situ niekaip negaliu susidraugaut
http://www.aroma-zon...aiebulgarie.asp
Net dabar nuejau pauostyt schmoll.gif Jei kazkada pirmakart buciau tokias levandas uzuodus, tai turbut daugiau niekad net nebuciau levandu kvapo bandzius. O man levandos laaaabai patinka. Is KN AOC turejau - tiko, bet kol negavau is hermitag'o ax.gif Tas tai man super kvapas wub.gif .


Čia bulgariška sėjamoji tikroji levanda. Būtent iš Bulgarijos neturiu ir nebandžiau nei HO nei AZ. KN jos iš Prancūzijos irgi. Kaip tik galvojau pabandyti bulgariškų, tai dabar nebandysiu ax.gif , kad nesusigadinčiau nuomonės apie levandas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 01 gruodžio 2012 - 15:37
Jei norit pabandyt galiu savo atiduot gal jums patiks. As niekur ju ir nenaudojau tik vis pauostau, galvodama, kad gal priprasiu. Bet nepripratau schmoll.gif Ir muilui det nenoriu, nes po to tokio muilo nenoresiu naudot ax.gif Tada man jau geriau isvis be jokiu eteriniu, naturalaus kvapo nei su nepatinkanciu
Atsakyti
HO dabar AOC levandoms akcija, 10 ml 5,99 svaro vietoj buvusių 8,99. Lieka šiek tiek brangiau už AZ, bet pigiau nei KN... 4u.gif

Aš su laukinių šlamučių (helichrysum splendidum) eteriniu buvau kremo kvapą susigadinusi. Uiiii... smirdaliukas. biggrin.gif Italiniai tada baigėsi, šito kaip kaptelėjau kelis lašus doh.gif

Parašiau kiek sugebėjau bloge apie linų sėmenų aliejų. Kas netingėsit, pasiskaitykit, ir nuorodas bent akimis permeskit... Dirbau nuoširdžiai! 4u.gif Bet dabar prisiminiau kad dar vieno šaltinio neišnagrinėjau. Na bet manyčiau pakaks informacijos ir be jo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 01, 13:26)

Parašiau kiek sugebėjau bloge apie linų sėmenų aliejų. Kas netingėsit, pasiskaitykit, ir nuorodas bent akimis permeskit... Dirbau nuoširdžiai! 4u.gif  Bet dabar prisiminiau kad dar vieno šaltinio neišnagrinėjau. Na bet manyčiau pakaks informacijos ir be jo...  biggrin.gif


daug darbo liuks thumbup.gif

kas liecia linu semenu alieju, as ant savo odos isitikinau, kad gera itaka daro vartojimas i vidu. Gerdavau naudodama siaudeli doh.gif , nes kitaip budavo per slykstu, viso kuno oda maziau sausejo. Dar vienas dalykas, nors perku gera alieju, bet netgi laikant saldytuve ilgiau menesio neistverdavo, atsirasdavo kartumas. Todel jei perku daug, dalimis dedu i saldikli. Saldiklyje saugomas aliejus praranda vitamina E (jei aplamai turi savo sudetyje), bet naudoti kaukems, kaip veidui taip ir plaukams, labai tinka. Tik veidui i kaukes naudoju labai mazai, kitaip beria. Plaukams laaabai megstu sumaisyti semenu alieju su kiausinio tryniu. O jei lieka aliejaus, bet galiojimo laikas eina i pabaiga, sunaudoju ji batams ir baldams blizginti rolleyes.gif , sis aliejus labai greitai isdziusta.


Merginos, patarkite 4u.gif , ka galima butu pagaminti dovanu trims brandaus amziaus moterims? paruosiu muilu ir ranku kremu, ka dar? kad dovanos butu neutralios. Tiesa, visoms trims turi buti vienodos.
Atsakyti
Merginos, gal galetumete patarti 4u.gif koki alieju misinuka galeciau naudoti gydant pazeista vena (turejau joje kateteri), dabar didziausia melyne doh.gif galvoju lengvai pamasazuoti, kad greiciau issivaiksciotu g.gif
Atsakyti