Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema


pagal asta sampunas 4u.gif
12 g Coco sulfate
12 g sci
4 ml yangu aliejus
2 ml avokado al.
2 ml lazdyno r. al.
0,9 g BMTS
25 ml dilgėlių nuoviras
5 ml rozmarinų hidro
5 ml glycerin vegetal
18 l lactic acid
9 l B5
3 l ryžių proteinai
6 l vit. E
10 l bact pur
4 l rozmarinų ea
10 l pelargonijos ea
5 l cosgard


sakykit o jus BTMS su aliejais sildot ir vandeniu o tada sumaisot fazes, kaip kad kremo gamyboj? ir kas po to kada ideti SCS IR SCI? ax.gif
Atsakyti
Asta rase kaip daro ,bet jau pamirsau doh.gif
as sildau kaip kad kremui,paskui priededu SCS IR SCI po truputi kad nesusoktu,ir maisau nestipriai,istirpsta,pravesta ,priedus sulasinu
Atsakyti
dekui uz info 4u.gif laukiu prekiu tada ir as darbuosiuos , nes norisi kieta sampuna truptui pakeisti kazkuom kituo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 11 30, 00:17)
as jei jau noreciau vyriskam kolektyvui dovaneles tai bilieta i stripriza nupirkciau biggrin.gif

o jei rimtai tai kaip pati jus isivaizduojat ta dovana g.gif muila ,krema koki???

as gaminu pora geru metu ,bet iki siol neikalbinu savo vyra kad kazka naudotu doh.gif nei jam ranku kremo reikia nei veido ,putos turi butinai putoti ,o kremas po skutinosi "deginti" kaip kad pats isireiske  doh.gif sampunas pats geriausias is reklamos  doh.gif pora valandu  vonioj smirsa paskui man  doh.gif negaliu kaip erzina tie sintetiniai kvapai


visi pas mus naudoja ranku kremus, galvojau gal skutimuisi ka nors ar po skutimosi!

Siulykit variantus

Man svarbu kad butu kokybiska, pasigamintu iki 21 Gruodzio ir man reikes apie 10 vnt, jei patiks jusu gaminiai, sitie vyrukai megsta uzsakineti dar smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos:) bandau mokytis gamintis kosmetika pačiai:) kol kas tik kaupiu žinias biggrin.gif Visada nusipirtus aliejus naudodavau pavieniui ax.gif šiuo metu laukiuosi ir norėčiau kremo-balzamo nuo strijų :
Sviestmedžio aliejų;
Mango sviestą;
Kokosų aliejų;
gal alyvuogių aliejų;

Ką manot apie tokį išmislą,gaminsiu pirmą kartą todėl stipriai nesibarkit,jeigu kažką ne taip pasirinkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alyra @ 2012 11 30, 12:06)
sveikos merginos:) bandau mokytis gamintis kosmetika pačiai:) kol kas tik kaupiu žinias biggrin.gif Visada nusipirtus aliejus naudodavau pavieniui ax.gif  šiuo metu laukiuosi ir norėčiau kremo-balzamo nuo strijų :
Sviestmedžio aliejų;
Mango sviestą;
Kokosų aliejų;
gal alyvuogių aliejų;

Ką manot apie tokį išmislą,gaminsiu pirmą kartą todėl stipriai nesibarkit,jeigu kažką ne taip pasirinkau smile.gif

dar galit makadamiju ar argano aliejaus 4u.gif
as daryciau taip taukmedis ,kokosas,argano ar makadamiju al.
kita karta kokosa pakeisciau mango sviestu ax.gif
alyvuogiu aliejus ir gerai

toks balzamas geriausiai isigertu po duso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 11 30, 13:20)
dar galit makadamiju ar argano aliejaus  4u.gif
as daryciau taip taukmedis ,kokosas,argano ar makadamiju al.
kita karta kokosa pakeisciau  mango sviestu ax.gif
alyvuogiu aliejus ir gerai

toks balzamas geriausiai isigertu po duso 4u.gif

ačiū labai už atsakymą,visada tik po dušo naudoju smile.gif
dar klausimas, su tuo žodeliu RAW perkant aliejus jo reikšmė?
Atsakyti
Labas,turiu klausimeli.i 30ml anticialiulitinio/stangrinancio krema kiek lasu eterinio reiktu? bei kiek kokio fuco slim deti?
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2012 11 30, 09:18)
visi pas mus naudoja ranku kremus, galvojau gal skutimuisi ka nors ar po skutimosi!

Siulykit variantus

Man svarbu kad butu kokybiska, pasigamintu iki 21 Gruodzio ir man reikes apie 10 vnt, jei patiks jusu gaminiai, sitie vyrukai megsta uzsakineti dar smile.gif

Labai nepigias dovanėles norit paruošti 4u.gif
Natūralių kremų savikaina jau nemaža išeina, anksčiau diskutavom - jei gerai atsimenu 30ml kremo iš kokybiškų aliejų su gerais eteriniais ir bent minimaliais priedais drėkinimui gaunasi minimum 30 Lt, o dar indeliai, etiketės, darbas ir t.t., ir aišku rizika - kad nepatiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 11 30, 15:58)
Labai nepigias dovanėles norit paruošti  4u.gif
Natūralių kremų savikaina jau nemaža išeina, anksčiau diskutavom - jei gerai atsimenu 30ml kremo iš kokybiškų aliejų su gerais eteriniais ir bent minimaliais priedais drėkinimui gaunasi minimum 30 Lt, o dar indeliai, etiketės, darbas ir t.t., ir aišku rizika - kad nepatiks  biggrin.gif


na man rankų kremas 30ml išeina ir už 15lt, bet gi norisi geresnės sudėties..tuomet tikrai be 20-25lt neišsiversi..jau nekalbu apie indelius ir darbąsmile.gif

be to, ne visi vyrai vertina rankų darbo kremus..maniškis niekaip nesupranta, kodėl aš leidžiu laiką, pinigus ir dar nervinuosi gamindama, kai galiu nusipirkti pigiau ir dar nieko nedaryt biggrin.gif
ir ką tu jam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tu.man.pasakyk @ 2012 11 30, 13:38)
Labas,turiu klausimeli.i 30ml anticialiulitinio/stangrinancio krema kiek lasu eterinio reiktu? bei kiek kokio fuco slim deti?

gamintojas raso nuo 1-10 %
o eteriniu bent as tai ant tokio kieko apie 10lasiuku dedu i kuno krema , bet jei daryciau draugei tai gal tik kokius 5lasiukus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 11 30, 15:32)

be to, ne visi vyrai vertina rankų darbo kremus..maniškis niekaip nesupranta, kodėl aš leidžiu laiką, pinigus ir dar nervinuosi gamindama, kai galiu nusipirkti pigiau ir dar nieko nedaryt biggrin.gif
ir ką tu jam biggrin.gif

drinks_cheers.gif


jau kalbeta ta tema ne karta doh.gif yra uogu ,ambroziju,marmozeliu ar kaip ten ax.gif ir dar begale nauju vis atsiranda kaip, rase Ramute dede googlas padeda ,
nusipirkai ,jei nepatiko gali ir pretendzijas pareiksti 4u.gif

galu gale yra patikimi kvapu namai jei jau norisi tokios dovanos galima susitarti kad pagamintu arba net paciai sudalyvauti gamyboje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 11 30, 16:32)
na man rankų kremas 30ml išeina ir už 15lt, bet gi norisi geresnės sudėties..tuomet tikrai be 20-25lt neišsiversi..jau nekalbu apie indelius ir darbąsmile.gif

be to, ne visi vyrai vertina rankų darbo kremus..maniškis niekaip nesupranta, kodėl aš leidžiu laiką, pinigus ir dar nervinuosi gamindama, kai galiu nusipirkti pigiau ir dar nieko nedaryt biggrin.gif
ir ką tu jam biggrin.gif

Turėjau minty veido kremą gana paprastą (po skutimosi); darau saviškiams, kažkas buvo paprašęs pagaminti, tai skaičiavau medžiagų kainą.
Dėl rankų kremo - analogiška istorija, skaičiavau, kad 50ml bus apie 30 Lt, tai pasirodė labai brangu g.gif
Atsakyti