Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

QUOTE(asssandra @ 2012 11 26, 12:22)
Mergaites, va toks keistas klausimas iskilo: tarkim pagal kremo formule vandens reikia 65 gr ( arba proc.). Is karto atmatavus toki kieki ir ji sildant vandens voneleje iki 70 laipsniu, dalis vandens nugaruoja, kaip suprantu.
Gal jus pasiskaiciave, koks tarkim proc vandens nugaruoja, ar vandeni sverti pasildzius? g.gif . Itariu, kad del vandens trukumo, paskutiniu metu poroje kremuku matau nemazai aliejaus laseliu.


greiciausiai problema yra kitame g.gif , del ko aliejaus laseliai atsiranda. Vandens ar hidrolato kazkiek isgaruoja, bet tai nedaro labai jau dideles itakos, nebent gaminat griztamaja emulsija ir ilgai kaitinat fazes, nes cia jau kiekvienas % turi itakos rezultatui. Jus gal imeskite pilnus receptus kremuku, kuriuose aliejus atsiskyria? tada bus lengviau kazka patarti. O siaip, kai gaminu eilini krema su eiliniu emulsikliu, vandens garavimo neskaiciuoju, nebent antra karta sildau emulsija, tada vos vos papildau
Atsakyti
Laba diena, noriu pasiteirauti: jei i ranku krema dedu biciu vaska, tai prie ko ji skaiciuoti - prie aliejines ar prie vandenines dalies. Kazkaip pasimeciau tarp informacijos. Aciu atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(medlina @ 2012 11 26, 13:34)
Laba diena, noriu pasiteirauti: jei i ranku krema dedu biciu vaska, tai prie ko ji skaiciuoti - prie aliejines ar prie vandenines dalies. Kazkaip pasimeciau tarp informacijos. Aciu atsakiusioms  4u.gif


prie aliejines, t.y. prie alieju ir kitu emulsikliu smile.gif
Atsakyti
Didelis Aciu visoms, o ypac Agnei/Ramutei uz atsakymus i mano klausimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif Laukiu parkeliaujant siuntiniu is AZ, o tada jau bus matyt, ar tiks AZ receptai indaplovei ir skalbimo masinai, ar reiks kazka koreguoti, nes vanduo pas mus kietas... g.gif

Windi, del apmokejimo AZ, as naudoju kreditine, gal ir kita tiktu, bet man rodos tu ne ta eilute apmokejimui pasirenki.
Pirmoji eilute - bank transfer - tai cia pavedimas per banka, tai sitos nesirinkti, nes daug kainuoja tie pavedimai.
Reikia rinktis kita eilute zemiau, kur yra zodziai - carte banke (ar kazkaip panasiai, nepamenu tiksliai), zodziu, pasirinkti mokejima banko kortele 4u.gif

Prasidejus sildymo sezonui iskilo papildomo drekinimo odai poreikis, vien tik kremo neuztenka. Norisi kazkokio pienelio, fluido, serumo, kuriam susigerus butu galima tepti krema, o tada esant reikalui pudra ir pan.
Ksantano veido priemonese nemegstu, tempimo jausma sudaro, net ir kombinuojant su kitu emulsikliu. Sakykit, gal kas bandet guaro guma? Dar AZ receptuose maciau, kad su Olivem 1000 be aliejines fazes fluidus daro.
Brukstelkit is savo patirties, kuo pieneli/fluida tirstinti, kad tempimo jausmo nebutu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2012 11 26, 17:36)
Windi, del apmokejimo AZ, as naudoju kreditine, gal ir kita tiktu, bet man rodos tu ne ta eilute apmokejimui pasirenki.
Pirmoji eilute - bank transfer - tai cia pavedimas per banka, tai sitos nesirinkti, nes daug kainuoja tie pavedimai.
Reikia rinktis kita eilute zemiau, kur yra zodziai - carte banke (ar kazkaip panasiai, nepamenu tiksliai), zodziu, pasirinkti mokejima banko kortele  4u.gif


taip taip, jau pabandziau ir pavyko thumbup.gif prieme paprasta Visa Debit kortele, nors visame saite mini tik credit card. O kai pasirinkau ne ta eilute, teko anuliuoti uzsakyma ir daryti is naujo doh.gif nes paprasius pakeisti apmokejimo buda, parase, kad turiu skambinti ir apmoketi telefonu unsure.gif na jo, imu ir skambinu i France biggrin.gif kelnes numaus tas skambutis.. Toks nedadirbtas saitas kartais atrodo rolleyes.gif bet priprasti galima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Windi @ 2012 11 26, 16:48)
taip taip, jau pabandziau ir pavyko  thumbup.gif  prieme paprasta Visa Debit kortele, nors visame saite mini tik credit card. O kai pasirinkau ne ta eilute, teko anuliuoti uzsakyma ir daryti is naujo  doh.gif  nes paprasius pakeisti apmokejimo buda, parase, kad turiu skambinti ir apmoketi telefonu  unsure.gif  na jo, imu ir skambinu i France  biggrin.gif  kelnes numaus tas skambutis.. Toks nedadirbtas saitas kartais atrodo  rolleyes.gif  bet priprasti galima  rolleyes.gif

Pirma karta perkant irgi ne ta apmokejimo buda pasirinkau smile.gif tai tiesiog susimeciau nauja krepseli ir pasirinkau mokejima banko kortele, o taskrepselis us bankiniu pavedimu taip ir liko "kaboti". Man rodos, pagal ju taisykles, nesulauke apmokejimo jie po kazkiek laiko jie anuliuoja ta krepseli.
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2012 11 26, 14:36)
Prasidejus sildymo sezonui iskilo papildomo drekinimo odai poreikis, vien tik kremo neuztenka. Norisi kazkokio pienelio, fluido, serumo, kuriam susigerus butu galima tepti krema, o tada esant reikalui pudra ir pan.
Ksantano veido priemonese nemegstu, tempimo jausma sudaro, net ir kombinuojant su kitu emulsikliu. Sakykit, gal kas bandet guaro guma? Dar AZ receptuose maciau, kad su Olivem 1000 be aliejines fazes fluidus daro.
Brukstelkit is savo patirties, kuo pieneli/fluida tirstinti, kad tempimo jausmo nebutu  4u.gif


Anksciau gamindavau su guaru ivairius geliukus, bet jei jo padauginti, gelis ant veido "susisuka" i smulkius gumulelius doh.gif , 0,2%-0,4% guaro man buvo maksimumas fliuide, todel papildomai teksturai naudojau hialurono rugsti, alavojo geli. Siaip gi galima gaminti tonika, ji tik vos vos uzgelinti, ir nieko tokio jei jis bus dvifazis. O stai naudojimas emulsikliu be aliejines dalies, man ne prie sirdies, juk gali sebuma traukti, t.y. vietoj aliejaus emulguoti odos riebaliuka. Bet gal kam ir tinka rolleyes.gif . Ir dar del to tempimo jausmo, jis priklauso ne tik nuo pasirinktos gumos (ksantano, guaro, karigano ir t.t.) ar siaip kokio tirstiklio, bet ir nuo to, kiek ir kokiu dregme sulaikanciu komponentu panaudota. Ir jei namie ar darbe sausas oras, tai tokius drekinancius tonikus/fliuidus geriau naudoti pries krema, ne vietoj jo.
Atsakyti
Man taip pat ksantanas netinka nei į gelius, nei į kremus. Jaučiu tą nemalonų tempimą.
Bet laimei atradau SIMULGEL thumbup.gif Puikiai pakeičia ksantaną ir jokio tempimo.
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2012 11 26, 22:53)
Man taip pat ksantanas netinka nei į gelius, nei į kremus. Jaučiu tą nemalonų tempimą.
Bet laimei atradau SIMULGEL  thumbup.gif  Puikiai pakeičia ksantaną ir jokio tempimo.


Pritariu thumbup.gif , man taip pat butent simulgel'is pakeite ir ksantana ir guara, ir kai koks kremukas kartais gaunasi per skystas, tiesiog i gatava ilasinu 1-2 lasus simulgel ir tekstura sutirsteja, nereikia ir sildyti papildomai
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 11 26, 15:36)
greiciausiai problema yra kitame g.gif , del ko aliejaus laseliai atsiranda. Vandens ar hidrolato kazkiek isgaruoja, bet tai nedaro labai jau dideles itakos, nebent gaminat griztamaja emulsija ir ilgai kaitinat fazes, nes cia jau kiekvienas % turi itakos rezultatui. Jus gal imeskite pilnus receptus kremuku, kuriuose aliejus atsiskyria? tada bus lengviau kazka patarti. O siaip, kai gaminu eilini krema su eiliniu emulsikliu, vandens garavimo neskaiciuoju, nebent antra karta sildau emulsija, tada vos vos papildau


Gaminausi is Jusu puslapio paakiu kremuka, ta riebesni, kur su kakavos sviestu. Tik cukraus esteri keiciau Olivem ( 6,5 proc.). Va cia ir gavau aliejaus laselius pabaigoje, kai preveso, nors kremas pakankamai tirstas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 11 27, 10:07)
Pritariu thumbup.gif , man taip pat butent simulgel'is pakeite ir ksantana ir guara, ir kai koks kremukas kartais gaunasi per skystas, tiesiog i gatava ilasinu 1-2 lasus simulgel ir tekstura sutirsteja, nereikia ir sildyti papildomai

kaip as ji tada praziurejau doh.gif kaip uzsakinejot nu zodziu vaikai gerai smegenis pravedina doh.gif
mergaites jei kuri kada is tos pardes ka uzsakinesit rekit garsiai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asssandra @ 2012 11 27, 08:15)
Gaminausi is Jusu puslapio paakiu kremuka, ta riebesni, kur su kakavos sviestu. Tik cukraus esteri keiciau Olivem ( 6,5 proc.). Va cia ir gavau aliejaus laselius pabaigoje, kai preveso, nors kremas pakankamai tirstas. g.gif


keista, siaip ir su olivem1000 turejo pavykti, tik tiek kad kremas zymiai riebesnis, nei su esteriu, bet lyg 30% alieju riba emulsiklis neperlenkia, matyt siaip kazkas - temperatura, maisymas. Beje, man tas kremas su kakavos sviestu paakiams tik su cukraus esteriu patiko, su kitais emulsikliais ne
Papildyta:
QUOTE(zydrem @ 2012 11 27, 08:19)
kaip as ji tada praziurejau doh.gif kaip uzsakinejot nu zodziu vaikai gerai smegenis pravedina doh.gif
mergaites jei kuri kada is tos pardes ka uzsakinesit rekit garsiai  biggrin.gif  4u.gif


man atrodo as tau rasiau apie ji, rekomendavau rolleyes.gif , kai uzsakynejome, bet jau liks kitam kartui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 27 lapkričio 2012 - 10:30