Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 11 22, 22:40)
Istikruju su ce labai mazai darius, bet kas labiausiai nepatinka, kad sureguliavus ph gaminys labai suskysteja.. O BTMS paskutiniu metu dedu 4 proc. plius 5 proc. cetilo alkoholio (del tirstumo), o priedai ryziu, silko proteinai, b5, arba kas lentynelej tinkamo guli, plauku kaukiu ir balzamu receptu jau nesirasau ax.gif

Šampūnuose iš bazių dedant 2% pieno r. + 4 % СE kaip tik sutirština. O nuplaunamas balzamas - taip . skystas, bet man tai patinka, nes galimas paskirstyti ant plaukų labai mažą kiekį.
Dėl BTMS - gal perdaug dėdavau, ko gero 6%, reiks pabandyti su 4, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Bandziau pirma karta pasidaryti kremuka su emulsikliu olivem1000 bet nezinau kas nepavyko... kremukas gavosi gan "skystas". Kai supyliau vandens faze i aliejine ir emiau maisyti pasidare tarsi kokios putos smile.gif na o dabar skysto pienelio pavidalu. Norejau pasitikslinti, kad kremukas butu 'tirstesnes' konsistencijos, tai reikia deti daugiau emulsiklio turbut? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgute2000 @ 2012 11 23, 01:17)
Bandziau pirma karta pasidaryti kremuka su emulsikliu olivem1000 bet nezinau kas nepavyko... kremukas  gavosi gan "skystas". Kai supyliau vandens faze i aliejine ir emiau maisyti pasidare tarsi kokios putos smile.gif na o dabar skysto pienelio pavidalu. Norejau pasitikslinti, kad kremukas butu 'tirstesnes' konsistencijos, tai reikia deti daugiau emulsiklio turbut? g.gif

parašyk sudėtį ( komponentus ir jų kiekius), tada galima pakomentuoti 4u.gif
Atsakyti
Vakar skambina mama sako, kad jau atvaziuojat, tai padaryk man ka nors veidui. doh.gif Kazkaip ji visad skeptiskai ziurejo i tai ka darau, bet kai buvo sveciuos davau ranku kremo indeli - patiko. Ir muiliuku pora. Muilo paprase, kad atvezciau ir draugem dovanot, tai matyt irgi patinka. Bet va veido kremas galvos skausmas dabar. Padaryt kazka is to ka turiu. doh.gif Mamos oda visai kitokia nei mano. Jos sausa, linkusi i kuperoze, brandi..Einu mergaites jusu blogu ziurinet, gal kokia ideja pasigausiu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės,

norėčiau išbandyti vonios putų receptą, bet nežinau kur LT galima būtu nusipirkti:

- vyno akmens (kreminis tartaras ir nesu tikra ar tikrai čia vyno akmuo ax.gif ), gal jį galima keisti citrinos rūgštimi? Tik nežinau ar dėti tokį patį kiekį kaip to akmens, ar reiktų daugiau.

- miltelių putojimui (sodium laurel sulfoacetate).

- skysto glicerino (ar toks tiktų http://ellmuilas.lt/...id_product=191)

Būčiau dėkinga, jeigu patartumėt kur galima nusipirkti arba kuom galima pakeisti šiuos ingridientus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 11 23, 00:32)
Šampūnuose iš bazių dedant 2% pieno r. + 4 % СE kaip tik sutirština. O nuplaunamas balzamas - taip . skystas, bet man tai patinka, nes galimas paskirstyti ant plaukų labai mažą kiekį.
Dėl BTMS - gal perdaug dėdavau, ko gero 6%, reiks pabandyti su 4, ačiū  4u.gif


Man ir su max kiekiu (atrodo 8 proc.) labai patinka smile.gif toks jausmas, kad kuo tirštesnis tuo taupiau naudojasi, mažo kiekio poveikis/pojutis smagesnis:) tik BTMS kiekį mažinau iki 4 ir cetearilo alkoholio didinau iki 5, tam kad sumažinti behent.sulfato kieki smile.gif O jei vietoj skystųjų alieju naudoti muru muru ar mango sviestus, tada BTMS manau užtektu ir 2 proc. kita kart bandysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 23 lapkričio 2012 - 13:13
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 11 22, 16:23)
Pasigooglinkite naturalios kosmetikos gamintojus, manau tikrai rasit sau tinkama produkta wink.gif  4u.gif

Aš norėčiau, kad ingredientus pritaikytų pagal individualius poreikius, tad šiuo atveju plačiosios rinkos pasiūla nelabai tenkina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 11 23, 18:45)
Aš norėčiau, kad ingredientus pritaikytų pagal individualius poreikius, tad šiuo atveju plačiosios rinkos pasiūla nelabai tenkina 4u.gif

Tuomet tu turėtumei atvykti pas ką nors į svečius kelioms dienelėms... Keliais žodžiais apibūdinusi savo odos tipą, iš tiesų negalėsi tinkamai prisiderinti produkto. Mačiau internete (bent jau rusų kalba) kad gamina kremus pagal individualius užsakymus. Bet aš tokių gaminių kokybe ir galimybėmis labai abejoju. Į natūralias medžiagas kiekviena oda reaguoja individualiai. Parinkti ir sumesti aliejus, priedus pagal internetinės lentelės kas kokiai odai tinka rekomendacijas - nieko rimto. Iš tiesų norint saugiai pagaminti (ir ypač nepažįstamam žmogui) reiktų kiekvieną sudedamąją dalį testuoti ant tavo odos. Tik taip iki minimumo galima sumažinti nepageidautinų, alerginių reakcijų tikimybę. Mes viską ant savęs tepam, bandom, ir atsirenkam kas kuriai tinka, ir kas tinka arba netinka šeimos nariams. Nes tikrai ne viskas tinka! biggrin.gif
Kitas jautrus ir įdomus klausimus - laikas ir kaina. "Užsiplėšti" neišeina, bet geram gaminiui sukurti, vien receptūrai susidėlioti, reikia sugaišti ne vieną valandą, plius laikas gamybai, plius medžiagos, plius laikas medžiagų savikainos skaičiavimui, ir medžiagų kaina. Be garantijos, kad rezultatas patiks... Visa tai įvertinus, net minimaliai skaičiuojant, gaunasi labai, labai brangu, kaip siūdinti drabužį pas dizainerį. O aš nemanau, kad esu pasiekusi tokį lygį ir galėčiau taip įkainoti savo gaminius... Šiuo metu esu labai patenkinta keliais kremukais - paakiams, kūnui su lanolinu, ir labai patenkinta "Paprastuku" su linų sėmenų aliejumi. Man įmanomas variantas - galiu duoti po kelis ml pabandymui. Tada, kai vėl ką nors panašaus gaminsiu, galiu tiesiog gaminti iškart daugiau. Neturiu tiek laiko, kad gaminčiau atskirą indelį kieno nors pageidavimu. Nors turiu prisipažinti, man būtų įdomu tai daryt, iš to užsidirbti. Dabar gyvenimas kitoks, ir kosmetikai lieka tiek laiko, kiek lieka nuo visų darbų ir reikalų... O dar šis ruduo super gausiai pažėrė artimųjų ligų, sudėtingų, rimtų. Vyro mama ir dabar reanimacijoje. Tai man kremo ar muilo gamyba pasitarnauja ne tik odos labui, bet ir kaip geras atsipalaidavimo būdas.
Apie linų sėmenų aliejų kai turėsiu laiko pasistengsiu parašyti daugiau. Pasiieškojau ir radau įdomios informacijos. Jis tinkamas naudoti išoriškai (taip, kaitinimui neatsparus, kepimui netinka, ir gaminant kremą geriau nešildyti. Kartu iki 70 laipsnių neilgai - tai ne kepimas). Gerti taip pat ne visiems tinka (reiktų vengti ypač jei yra makulos degeneracija, su amžiumi susijęs regėjimo sutrikimas). Nuo aknės - gali tikti ir padėti, tiek vartojamas išoriškai, tiek į vidų; o gali situaciją bloginti, kimšti poras. Viskas labai individualu, nes aknė gali būti įvairiame amžiuje, sukelta skirtingų priežasčių. 4u.gif
Atsakyti
Agnė/Ramutė labai taikliai paraset 4u.gif
as sesei pora kremu esu padarius tiko patiko ,o stai dabar paskutinis kur dariau netiko sake tik pasitepe ismuse raudonoms demems ,nusiplove viska gerai g.gif dabar lyginu ka dejau ko nedejau ir t,t doh.gif
o jei nepažįstamajai kaip Märchen taip nutiktu ka ji kaltintu g.gif save kad prase aisku kad ne ,kaltintu ta kuri padare
labai atminti istriges Agnė/Ramutė aprasymas kaip jei buvo nuo persiko jei neklystu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 23 lapkričio 2012 - 20:31
Visiskai sutinku su Agne/Ramute. Va kaip tik siandien rasiau, kad galvos skausmas mamai kremuka padaryt. Nors ir zinau zmogu senai ir kokia oda, bet gi nezinia kaip sureaguos oda i viena ar kita ingridienta

Märchen, o jums jei netinka masines gamybos produktai, bandykit pati prie musu jungtis mirksiukas.gif merginos cia draugiskos ir visad paratia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 11 23, 21:30)
Agnė/Ramutė labai taikliai paraset  4u.gif
as sesei pora kremu esu padarius tiko patiko ,o stai dabar paskutinis kur dariau netiko sake tik pasitepe ismuse raudonoms demems ,nusiplove viska gerai g.gif dabar lyginu ka dejau ko nedejau ir t,t doh.gif
o jei nepažįstamajai kaip  Märchen  taip nutiktu ka ji kaltintu  g.gif save kad prase aisku kad ne ,kaltintu ta kuri padare
labai atminti istriges Agnė/Ramutė aprasymas kaip jei buvo nuo persiko jei neklystu ax.gif

As vis prisimenu persika ir galvoju papildyt.. Paskutiniu metu laikas nuo laiko pradejo pabert mazais pulinukais, panosej ir ant smakro, ir kaip uzeina vienas po kito, praeina ir vel nieko doh.gif Kaip tik tuo paciu metu daug nauju ingredientu pradejau bandyt, aisku ne po viena testavausi ir atrodo priezastis aiski belieka issiaiskinti kuris is ju netinka. Ir po trecio menesio dasilo kame reikalas.. Atejo laikas, kai butent tuo paciu metu, kaip ir pulinukai, ir nauji ingredientai pradejau sirgti po gimdymo. Iki gimdymo oda/hormonai tokiu baiku nekresdavo ir todel net nepagalvojau, kad taip gali buti. Kol trecia kart su viena diena pulinukai aprimo. Zodziu kas ka apkaltintu ir kas is ties butu kaltas tokiu atveju?..
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 11 23, 16:45)
Aš norėčiau, kad ingredientus pritaikytų pagal individualius poreikius, tad šiuo atveju plačiosios rinkos pasiūla nelabai tenkina 4u.gif


marchen, geriausiai tau butu susirast kokia drauge ar pazystama kuri uzsiimineja kremuku virimu - agne/ramute paaiskino, kodel labai sunku padaryti gera ir tinkama krema nepazystamam zmogui.

turiu pora draugiu, kurios dirba 'bandymu triusiais', joms daug ka darau uz savikaina, nes sutampa musu poziuris i naturalia kosmetika, o man irgi idomu kaip tas pats produktas ant kitos odos reaguoja.

beje ar cia normalu kad nuo roziu aliejaus 1 laso 100 ml man veida dilgcioja tik pasitepus, paskui praeina? siaip juk jis nepriskiriamas prie dirginanciu, o man kvapas taaaaip patinka.... rolleyes.gif
Atsakyti