Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

Sveikos, merginos, norėjau pasiteirauti, ar tarp jūsų yra tokių, kurios gamina kometiką ne tik asmeniniams poreikiams, bet ir pagal užsakymus? ax.gif
Atsakyti
Darau uzsakyma is AZ, ir truputi metausi tarp priedu. Jus su patirtimi, kas naudingiau pvz hialiuronas ar drekinamasis kompleksas? Ir kuris konservantas universaliausias - cosgard ar GSE? Ir dar skaiciau ankstenese zinutese, kad rekomenduojama paimti alantina ir Provit B5. Ar nebus per daug tu priedu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 11 22, 14:49)
Sveikos, merginos, norėjau pasiteirauti, ar tarp jūsų yra tokių, kurios gamina kometiką ne tik asmeniniams poreikiams, bet ir pagal užsakymus? ax.gif


Pasigooglinkite naturalios kosmetikos gamintojus, manau tikrai rasit sau tinkama produkta wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Windi @ 2012 11 22, 15:22)
Darau uzsakyma is AZ, ir truputi metausi tarp priedu. Jus su patirtimi, kas naudingiau pvz hialiuronas ar drekinamasis kompleksas? Ir kuris konservantas universaliausias - cosgard ar GSE? Ir dar skaiciau ankstenese zinutese, kad rekomenduojama paimti alantina ir Provit B5. Ar nebus per daug tu priedu?  biggrin.gif


B5 tikrai imciau ir kremams ir plauku priemonems naudojamas. Is pradziu galit neimt visu priedu, jei per didelis krepselis (pinigeliu prasme) gaunas. Cosgart su viskuo suderinsit mirksiukas.gif As drekinamojo komplekso is pradziu neturejau. Turejau hialiuruno rugsti ir alavijo ekstrakta. Ir tikrai kremukai nebuvo blogi. rolleyes.gif Po to su laiku daugiau priedu isigysit mirksiukas.gif

Pries kelias dienas man buvo siaubingai nesekminga diena. Susiruosiau gamint kremuka ir sampuna. O mazoji mikseriuka sulauze doh.gif Susiradau kur yra, nulekiau, nusipirkau. Na sedam gamint. Su kremuku viskas o.k. Bet dedant priedus kazkaip isslydo drekinamojo komplekso buteliukas, bamt ant plyteliu ir viskas issitaske doh.gif
Pradejau gamint sampuna. Viska susveriau idejau i vonele sildyt. Jau viskas aptirpo ir...kazkaip uzkliuvau indeli kur aliejine dalis su emilsikliu ir isverciau i ta vonele doh.gif O btms like tik keli grudeliai. Tai greit pergalvojau visa recepta. aliejine dali is naujo svert - idejau tuos likucius bmts ir kondicionuojancio emulsiklio (seniau jo nededavau). I vandenine dali tada citrinos ispaudziau. Na ir padarius padejau vyrui naudot. Siandien pati issiploviau galva. O plaukai super thumbup.gif Kadangi ruosiaus dazyt su chna, tai neperploviau su balzamu, o plaukai kaip ir perplauti su balzamu. turbut gavos sampunas 2in1 biggrin.gif man labai patiko, nors MB sake jam seniau geresnis buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 22 lapkričio 2012 - 14:57
oi kaip nemegstu tokiu dienu kai viskas krenta griuna ir uzkliuna... schmoll.gif bet kaip cia kazkas yra parases gamybos tragedija naudojimo malonumas biggrin.gif as vis mastau apie ta kondicionuojanti emulsikli vertas demesio ar ne g.gif bat dabar matau kad vertas matyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Nezinau, kaip kitoms merginoms, bet as i balzama visad ji dedu. I sampuna pirmakart va taip atsitiktinai teko idet. Ir visai patiko. Bet dar yra BTMS ir cetyl alcohol. beje Katik klausiau vyro kas nepatiko, kuom seniau buvo geriau. Sako kai tik issiploviau (jis niekad kondicionieriu nenaudoja) galvojau, kad greiciau plaukai riebaluosis, bet ne. Taip, kad ir jam jau gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 11 22, 19:44)
Nezinau, kaip kitoms merginoms, bet as i balzama visad ji dedu. I sampuna pirmakart va taip atsitiktinai teko idet. Ir visai patiko. Bet dar yra BTMS ir cetyl alcohol. beje Katik klausiau vyro kas nepatiko, kuom seniau buvo geriau. Sako kai tik issiploviau (jis niekad kondicionieriu nenaudoja) galvojau, kad greiciau plaukai riebaluosis, bet ne. Taip, kad ir jam jau gerai biggrin.gif

Aš naudoju CE šampūnuose iš bazių, ir kondicionieriui-balzamui. Aš pati naudoju tik balzamą, nes plaunu plaukus savo gamybos muilu.
O kam maišau šampūną, irgi labiau patinka su CE negu su BTMS.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 22 lapkričio 2012 - 19:13
O man BTMS daug smagesnis.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 11 22, 20:23)
O man BTMS daug smagesnis..  rolleyes.gif

Gal BTMS geriau, kai sausesni plaukai. Mūsų šeimoj visų greit susiriebaluoja, kai padarau su BTMS, sako, kad blogai išsiplauna ir plaukai "sukritę", purumo trūksta> ką dar dedate su BTMS ir kokį jo % naudojate?
Atsakyti
QUOTE(Windi @ 2012 11 22, 13:22)
Ir kuris konservantas universaliausias - cosgard ar GSE?


GSE 'netikras' konservantas, ir jis nedraugauja su BTMS ir ksantanu ir dar kazkuo? bet jis mano nuomone geriau negu bet koks kitas konservantas vaikiskuose produktuose ir kremuose nescioms/maitinancioms (beje Biosolio/timolio nestuke.gif negalima)
Atsakyti
QUOTE(BlueFire @ 2012 11 22, 21:04)
GSE 'netikras' konservantas, ir jis nedraugauja su BTMS ir ksantanu ir dar kazkuo? bet jis mano nuomone geriau negu bet koks kitas konservantas vaikiskuose produktuose ir kremuose nescioms/maitinancioms (beje Biosolio/timolio  nestuke.gif  negalima)


laba dekui uz info! nes viska gaminu sau nestuke.gif ir jau apie vaikiskas priemones skaitau.. o situ BTMS, ksantanu, biosolio kolkas nenaudoju rolleyes.gif Ech, bet kiek cia zinoti reikia doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 11 22, 20:29)
Gal  BTMS geriau, kai sausesni plaukai. Mūsų šeimoj visų greit susiriebaluoja, kai padarau su BTMS, sako, kad blogai išsiplauna ir plaukai "sukritę", purumo trūksta> ką dar dedate su BTMS ir kokį jo % naudojate?



Istikruju su ce labai mazai darius, bet kas labiausiai nepatinka, kad sureguliavus ph gaminys labai suskysteja.. O BTMS paskutiniu metu dedu 4 proc. plius 5 proc. cetilo alkoholio (del tirstumo), o priedai ryziu, silko proteinai, b5, arba kas lentynelej tinkamo guli, plauku kaukiu ir balzamu receptu jau nesirasau ax.gif
Atsakyti