Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

as turiu to kuno kremo su biciu vasku nuotrauka galiu imesti cia blush2.gif


stai radau biggrin.gif palyginimui tokia foto parinkau matosi kaip atrodo su emulsiniu vasku -rudam indeli plasmasiniam o stikliniam tamsiam su biciu vasku tas receptas kur imeciau 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 19 lapkričio 2012 - 17:45
Labai aciu merginos! Rimute, butinai parasyk, kaip sekesi:)
O as kadangi nei vieno produkto dar neturiu, tai renkuosi, kuo maziau, kad pirkti pradzioj reiktu lotuliukas.gif ax.gif bet kas liecia abu vaskus, skirtuma supratau, aciu!
Atsakyti
Pagaminsiu iš "virtuvinių" aliejų - alyvuogių ir saulėgrąžų. Gal dar lašą linų sėmenų ar rapsų, jei rasiu nuo muilų likusių kaip pagerinimą. Pradžiai labai ramiai gali gamint iš tų, kuriuos turi. Veidui gal bus "žemas lygis", gali būt sunkokos alyvuogės. Bet kad suprastum procesą, išsiaiškintum ar tau norisi, patinka, įdomu gaminti, to pakaks... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2012 11 16, 18:42)
Sveikos, sakykit kaip tirpsta karamelės milteliai ir geltonoji ochra? Darydama kremą kur juos turėčiau tirpint ar įmaišyt ar kaitint ar ką daryt? ax.gif

?
Atsakyti
Radau labai nebloga puslapi:

http://www.olionatura.de/index.php

Tiesa jis vokiskas, bet kam sunkiau su google verteju galima 4u.gif
Medziaga labai koncentruota ir labai sistemiska thumbup.gif













Atsakyti
as sitam puslapy ir siandien tunau.. ax.gif
Atsakyti
Dar turiu klausimeli, kadangi neturiu nei vieno ingridiento savo busimam kremukui, tai planuoju uzsisakyti is AZ. Jus tikriausiai daznai tai darote, as kadangi naujoke ir dar nesuprantu visiskai prancuziskai (tik su nuostabia google pagalba:) norejau paklausti, ar yra kazkas sakykim ko neverta butu ten uzsisakyti, ar ka butu labai verta? Per kiek laiko atkeliauja uzsakymas ir ar turi buti kazkokia minimali suma? ar nera blogai uzsisakineti eterinius aliejus, ju neuoscius? Pasimeciau ju hidrolatu skyriuje, nerandu nei vieno sau tinkancio, na nabent koks levandu.
Atsakyti
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2012 11 19, 21:45)
Dar turiu klausimeli, kadangi neturiu nei vieno ingridiento savo busimam kremukui, tai planuoju uzsisakyti is AZ. Jus tikriausiai daznai tai darote, as kadangi naujoke ir dar nesuprantu visiskai prancuziskai (tik su nuostabia google pagalba:) norejau paklausti, ar yra kazkas sakykim ko neverta butu ten uzsisakyti, ar ka butu labai verta? Per kiek laiko atkeliauja uzsakymas ir ar turi buti kazkokia minimali suma? ar nera blogai uzsisakineti eterinius aliejus, ju neuoscius? Pasimeciau ju hidrolatu skyriuje, nerandu nei vieno sau tinkancio, na nabent koks levandu.


Dėl prekių negaliu pasakyti, kurios nevertos dėmesio, kiekvienam savo... Su google vertėju gali versti pav,. į anglų, tai išverčia viską taisyklingai biggrin.gif
Eterinius pirmam kartui pasirinkčiau universalius, paprastesnius - bergamotę (kremams be fuk.), apelsiną, levandą, ylang-ylang, rožmedį, pačiulius arba vetiverį, bosveliją.
Dėl hidrolatų - nežinau, kokiai odai, betgi yra rugiagėlių, rožių, liepų, hamamelio, frankinčenso, pačiulių, apelsino žiedų ir t.t. AZ jie gana stiprūs, reikia skiesti vandeniu.
Emulsiklius siūlyčiau jų vašką nr.2, sacharozę (cukraus esteris) , lecitiną.
Labai geri kremai išeina naudojant 3% vaško nr.2, 2 % sacharozės ir 2% lecitino arba po 3% vaško Nr.2 ir lecitino.
Užsakymas ateina į Lietuvą maždaug per savaitę po to kai jie išsiunčia, šiuo metu siuntinio suruošimas trunka irgi apie savaitę, bet tu ne Lietuvoj gyveni, tai neaišku, gali būti ir greičiau. Minimalios sumos lyg ir nėra, tik nuo 56e ur nereikia mokėti už siuntimą
Gal kitos merginos dar parašys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 19 lapkričio 2012 - 21:24
Man tai su vokiečių daugiau nei nelabai kas... Na, anglų kalba informacijos tikrai daug. ax.gif
Pagaminau kremuką! Ir aprašiau, labai smulkiai, va čia
Eterinius tokius ir naudojau (oi, einu pataisyt. neparašiau lašų ir kokie EA...), levandos ir kvapiųjų mandarinų. Apelsinai iš tos pat operos, labai universalūs.
Tik emulsiklį ėmiau Olivem1000. Man jis toks labai universalus, sukalbamas...
Dar neskaitykit, pataisysiu tuoj... blush2.gif doh.gif
4u.gif

Ką pirkti pirmiausiai, jau Saulė/Guoda parašė. Man taip pat labiausiai patinka rožių hidrolatas (ir eterinis! Su saiku naudojant, odai labai naudingas, bet čia prasideda individualumai. Kai kas nepakenčia kvapo, kai kam oda nedraugauja), jei smilkalinius kvapus mėgsti, tai bosvelijų-frankinčenso eteriniai ir hidrolatas malonūs. Mažiau intensyvaus kvapo santalo hidrolatas. O ramunėlių AZ toks intensyvus, kad mane jo kvapnumas net erzina.
Gal pradėk ne nuo to kas neverta dėmesio, o kas "einamiausia", universaliausia. Tai bus hialuronas, vitaminas C, pantenolis, alantoinas, bisabololis, alijošiaus ekstraktas, skystas šilkas (jų sausas labai traukia drėgmę ir greit suakmenėja...), kofeinas - bet žiūrėk ko tavo odai labiausiai reikia. Priedų yra labai daug... Iš aliejų paprastas, universaliausias abrikosų ar migdolų. Man dar dėl lengvumo ir švelnaus subtilaus kvapo pasiflorų aliejus labai patinka. O tu žiūrėk kas tau tinka, AZ aprašymai išsamūs, geri. Koks nors receptas gal ten rastas patiks - tuos daiktus ir susipirkt gali. Konservanto tau reikės, vitamino E, indelių turbūt kelių. Be termometro galima išgyventi. Na, kitos paprotins tikiuos irgi! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 19 lapkričio 2012 - 22:05
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 11 19, 21:46)
Man tai su vokiečių daugiau nei nelabai kas... Na, anglų kalba informacijos tikrai daug.  ax.gif
Pagaminau kremuką! Ir aprašiau, labai smulkiai, va čia
Eterinius tokius ir naudojau (oi, einu pataisyt. neparašiau lašų ir kokie EA...), levandos ir kvapiųjų mandarinų. Apelsinai iš tos pat operos, labai universalūs.
Tik emulsiklį ėmiau Olivem1000. Man jis toks labai universalus, sukalbamas...
Dar neskaitykit, pataisysiu tuoj... blush2.gif  doh.gif
4u.gif

thumbup.gif sita jusu recepta ikelti i pirma puslapi kas kursite tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 11 18, 21:24)
padekit, draugei isbere kakla ir link krutines, tokiais kaip sake giluminiais spuogeliais, ka galima sukonstruot kad pavalyt?  g.gif


as mazdaug issivaizduoju kokie tie spuogeliai, man kartais tokie pasireiskia, kai neprisilaikau tinkamos mitybos, pvz. suvalgau daugiau (daaaug daugiau) saldaus, padauginu druskos arba pipiru. Zinoma, pas drauge gali buti ir kita priezastis, bet greiciausiai vidine. Jei butu kokia alergija nuo skalbiklio, papuosalu, tai pasireikstu kiek kitaip. Todel ir isorinem priemonem galima tik kiek apziovinti tuos spuogelius, sumazinti niezuli jei yra. Man padeda molio kauke perpus su neem milteliais + cinkas, d-pantenolis, ir butinai koki laseli pieno rugsties i tokia kauke ilasinu. Ir kauke netepu viso kaklo ir krutines, o tik pacius spuogelius ir nedideli plota aplink juos.
Papildyta:
QUOTE(goccia @ 2012 11 19, 13:19)
Merginos ka savo vyrukams skutimuisi konstruojat? Maniskis vakar paprase kazka padaryt. Ziuriu po truputi isstumiu ir jo vartojamas chemijas ax.gif Perziurejau AZ receptus is tu paciu baziu kur ir sampunams putas siulo. Ar Jus gal kazka kito darot?


Jei turite polisorbato arba gelisucre, pabandykite skutimuisi pagaminti hidrofilini alieju, labai keistas jausmas, bet odai malonu, peiliukas slysta. Zinoma, vyras gali tokio budo nepripazinti, nes putas toks gaminys nesudaro smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramiele @ 2012 11 19, 16:04)


karameles milteliai dedami pacioje pabaigoje, tik reik ziureti, kad gumuliuku neliktu. Ir berti po truputi, kad tinkama atspalvi nutaikyti. Ochro nebandziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2012 11 19, 19:04)

Ochros nebandžiau. Karamelės miltelius reikia dėti pabaigoj, tik sunkoka išmaišyti tolygiai. paskutinį kartą aš juos ištirpinau truputyje paliktos vandeninės dalies ir tada įmaišiau, buvo lengviau
Atsakyti