Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 11 16, 18:32)
Tikriausiai netiksliai parašei - tokio emulsiklio nežinau, gal čia Akomos emulsiklis (Glyceryl Stearate & Cetyl Alcohol), glicerinas + ceteryl alkohol būtų tik tirštiklis  ax.gif

Eterinių, bent aš, neskaičiuoju į aktyvų kiekį. Viską sudėjus atrodo bus 30 ml kremo - tai arow root galima dėti 0,5ml;
koks čia alijošius - milteliais 200:1 ar kas? jei toks - reikia dėti į vandeninę dalį ant peilio galiuko ir tiek  smile.gif


taip taip Akomos emulsiklis (Glyceryl Stearate & Cetyl Alcohol), sutrumpintai sau rasiausi i uzrasus blush2.gif

o kiek lasu eteriniu rekomenduojama deti i 30 ml? g.gif

Aloe Vera Juice 10:1, skystas smile.gif Taipogi is Acomos
Papildyta:
Ir dar, klausimas ateiciai, man labai patinka Aloniuko blog'as 4u.gif tik man abai sunku receptukus suprasti, nerandu parasyta, koks kiekis kremo, tad labai sunku % issiskaiciuoti. Na pvz sitas:

Kavos šveitiklis veidui

kokoso aliejus 4ml
kakavos sviestas 4ml
avokado aliejus 2ml
graikiškų riešutų aliejus 7ml
kviečių vaškas 2,5ml
ester de sucre 2ml
distiliuotas vanduo 34ml
malta kava 8ml
kvapnus vanilės aliejus 7lašai
ekokonservantas 10lašų

sudejus visus ml gaunasi 63,5 ml ir plius tie lasai... g.gif
Atsakyti
Sveikos, sakykit kaip tirpsta karamelės milteliai ir geltonoji ochra? Darydama kremą kur juos turėčiau tirpint ar įmaišyt ar kaitint ar ką daryt? ax.gif
Atsakyti
Aciu padejusioms 4u.gif as norejau pasidaryti kremuka normaliai odai, pas mane like tokiu kaip ir randeliu nuo spuogu tai paskaiciau kad svalanas ir granatu seklu aliejus tam tinka, pagreitina odos atsinaudinima smile.gif tai pamaniau kad jeigu desiu daugiau alieju, kremukas bus stipresnis smile.gif vakar vakare pabandziau pasitepti grynu granatu seklu aliejumi tai net siandien riebumas ant veido jauciasi smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2012 11 13, 16:26)
Merginos, ateinu su kruva klausimu  4u.gif  4u.gif  4u.gif

AZ atsirado receptu plovimo-valymo priemonems pasigaminti. Noriu ir namu valyme prie naturaliu priemoniu pereiti  smile.gif  Gal jau kas isbandet ju siulomus receptus? Ar verta viska pirkti?
[/url]


Indaplovei miltelius bandžiau pagal AZ receptą. Nepatiko schmoll.gif . Indai blogai išsiplovė , liko balkšvi.
Atsakyti
Indaplovei tiks-netiks labai priklauso nuo vandens kokybės. Vieniems tiks, kitiems - ne. Man gerai išplauna skystas savas muilas be pariebinimų su soda ir druska, jau rašiau. Muilo maždaug šaukštas vienam skalbimui; sodos panašiai, o druskos kiekis - šaukštas ar daugiau. Jei vanduo minkštas, gana šaukšto. Jei kietas, reikia priderinti kiekį prie jo, gal pusantro, gal du, gal net trys šaukštai druskos... Muilo reikia tokio kuris nepaliks apnašų, ne visi tiks. Pagal AZ receptus plauti nebandžiau - man ir taip gerai. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amadeja @ 2012 11 17, 19:05)
Indaplovei miltelius bandžiau pagal AZ receptą. Nepatiko  schmoll.gif . Indai blogai išsiplovė , liko balkšvi.



As sumazinau natrio karbonato ir padidinau natrio perikarbonato kiekius, tada man apnasu nebeliko 4u.gif
Atsakyti
paskutiniu metu vis paskaitau apie peptidus, vis uzkliuna ju kompleksai, kazin kur butu galima ju isigyti? labai noreciau kremuka isbandyti su jais ax.gif gal kas bandet, turit ar pan. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Windi @ 2012 11 16, 15:49)
taip taip Akomos emulsiklis (Glyceryl Stearate & Cetyl Alcohol), sutrumpintai sau rasiausi i uzrasus  blush2.gif

o kiek lasu eteriniu rekomenduojama deti i 30 ml?  g.gif

Aloe Vera Juice 10:1, skystas  smile.gif Taipogi is Acomos
Papildyta:
Ir dar, klausimas ateiciai, man labai patinka Aloniuko blog'as  4u.gif  tik man abai sunku receptukus suprasti, nerandu parasyta, koks kiekis kremo, tad labai sunku % issiskaiciuoti. Na pvz sitas:

Kavos šveitiklis veidui

kokoso aliejus 4ml
kakavos sviestas 4ml
avokado aliejus 2ml
graikiškų riešutų aliejus 7ml
kviečių vaškas 2,5ml
ester de sucre 2ml
distiliuotas vanduo 34ml
malta kava 8ml
kvapnus vanilės aliejus 7lašai
ekokonservantas 10lašų

sudejus visus ml gaunasi 63,5 ml ir plius tie lasai... g.gif


siaip jau viska geriausiai sverti gramais ax.gif . Pacioje kremu gamybos pradzioje skaiciuodavau viska labai tiksliai, dabar dazniausiai darau taip: pirma atkreipiu demesi i aliejaus, emulsiklio ir hidrolato procentus, o kadangi aktyvu niekada daug nededu, tai nevisada ju dali iskaiciuoju i 100% gaminio, priklauso dar koks aktyvas, EA neskaiciuoju i bendra, hialurona, arrow root irgi. Nebent kai pirma karta gaminu koki nauja emulsikliu derinuka, tada jau % prie % eina. Dar kai gaminu griztamaja emulsija, tuomet sveriu viska labai kruopsciai, kad tinkamai kaprizingas kremas gautusi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 11 18, 10:32)
paskutiniu metu vis paskaitau apie peptidus, vis uzkliuna ju kompleksai, kazin kur butu galima ju isigyti? labai noreciau kremuka isbandyti su jais  ax.gif  gal kas bandet, turit ar pan.  rolleyes.gif


as kaip tik neseniai isigijau situos http://www.aromantic...peptides-uk.htm as pati ypatingo poveikio nepajutau, gal kiek labiau drekina. bet draugei kuri jau seniai mano kremus naudoja nuo sito priedo pabere oda (dejau 0.5%)
Atsakyti
manes drauge irgi uzklause ar nepadaryciau kremo su peptidais, buvo seminare isgyre juos tai uzsimane smile.gif pamaniau kaledom dovanu padovanociau, bet bijau dabar pirkt g.gif ar kas naudojot situos aliejus? idomu atsiliepimai butu ax.gif
Atsakyti
padekit, draugei isbere kakla ir link krutines, tokiais kaip sake giluminiais spuogeliais, ka galima sukonstruot kad pavalyt? g.gif
Atsakyti
Sveikos, darbštuolėlės,
http://www.5braskes....t.d?id=60019641

kokia Jūsų nuomonė apie tokį kolageną?
Atsakyti