Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 11 09, 18:29)
Dėl kainų iš AZ jau parašė. Tie 59 eurai labai greit susirenka... Nuo kiekio kaina taip pat nepriklauso, gali pirkt nors ir 100kg. Anglijos parduotuvės dažnai siuntimą skaičiuoja pagal svorį, čia to nėra mūsų laimei 4u.gif Jei nemažai perki kurį laiką, kartais atsiunčia nuolaidos kodą kokiai nors sumai, gaila, kažko vis rečiau... ax.gif


na taip, 59eur tikrai greitai susirenka. Bet realiai, uz tuos 59eur kiek priemoniu gali pasigaminti thumbup.gif Sekanti uzsakyma darysiu is AZ, visko viename psl gali gauti. Pasibandysiu ka gausiu is Acomos, matysiu kaip sekesi, ko papildomai reikia ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 11 09, 19:04)
Man atrodo, kad nuolaidų nebeliko  ax.gif  - aš pav. šiemet nei vienos negavau, nors pirkau panašiai kaip pernai, tada  buvau gavusi net 2 ar 3 kartus nuolaidą. matyt turi tiek pirkėjų, kad nemato prasmės "nuolaidžiauti"  biggrin.gif



Yra nuolaidos, gavau pries kokiu pora menesiu gal. Jau ir as buvau begalvojanti, kad ju neliko. Juokuciai laiske parase, kad kas du menesius duoda (kaip visada) smile.gif) Nors sumos paliktos AZ tuo laikotarpiu kai nuolaidu negavau yra turbut didesnes, uz tas kai gavau..
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 11 09, 19:24)
Yra nuolaidos, gavau pries kokiu pora menesiu gal. Jau ir as buvau begalvojanti, kad ju neliko. Juokuciai laiske parase, kad kas du menesius duoda (kaip visada) smile.gif) Nors sumos paliktos AZ tuo laikotarpiu kai nuolaidu negavau yra turbut didesnes, uz tas kai gavau..

Mano irgi taip - kai paskaičiuoji iš eilės 2 mėn. pirkimus išeina sumos kaip pernai , bet deja - nuolaidų nėra g.gif , juk nerašysi laiško, nes oficialiai nėra paskelbta apie tas nuolaidas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 09 lapkričio 2012 - 18:54
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 11 09, 19:53)
Mano irgi taip - kai paskaičiuoji iš eilės 2 mėn. pirkimus išeina sumos kaip pernai , bet deja - nuolaidų nėra  g.gif , juk nerašysi laiško, nes oficialiai nėra paskelbta apie tas nuolaidas  biggrin.gif



Nebent grupini nuo visos Lt raganaiciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 11 09, 20:58)
Nebent grupini nuo visos Lt raganaiciu biggrin.gif

Aha... Man irgi šiemet kartą ar du (nebepamenu) nuolaidą davė. Irgi prieš daugiau nei mėnesį ir gal pavasarį... ar praėjusią žiemą. g.gif Ka darysi, reikia džiaugtis kad nors atveža nemokamai. biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 09 lapkričio 2012 - 21:35
bandau klaust dar karteli ax.gif
iskilo man toks klausimas beskaitant jusu diskusijas... pagal ka zinot per sunkus aliejus ar ne? ziurineju AZ alieju duomenis, gal tankis ir muilingumas si ta gali pasakyti? g.gif pakomentuokit prasau man zaliai 4u.gif
Atsakyti
O, AZ pradėjo taikyti lojalumo programą panašiai kaip I-herb, kas pirmą kartą užsakinėja - gali nurodyti kokį seną pirkėją ir tas gaus 8 eurus, jei teisingai supratau. Na ką, mergaitės, remsim vienos kitas? 4u.gif
"rėmimas"
Dabar reikės draugų, tėvų ir giminių vardu užsakinėti... Kad paremtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 11 09, 22:57)
bandau klaust dar karteli  ax.gif
iskilo man toks klausimas beskaitant jusu diskusijas... pagal ka zinot per sunkus aliejus ar ne? ziurineju AZ alieju duomenis, gal tankis ir muilingumas si ta gali pasakyti?  g.gif  pakomentuokit prasau man zaliai  4u.gif

Aš vadinu taip:
lengvi - kur daugiausia polinesočiųjų riebiųjų rūgščių ( linoleic, linolic ir t.t.), mažai mono nesočiųjų (oleic) ir nėra arba beveik nėra sočiųjų;
vidutiniai - kur linolic - oleic daugmaž vienodai, dar būna oleic daugiau, o mononesočiųjų nedaug, o sunkūs - kur daug mononesočiųjų.
Čia taip apytikriai parašiau. Sau tinkamus vis tiek kiekvienam reikia atsirinkti biggrin.gif
Darant kremus , atsižvelgiant į paskirtį stengiuosi subalansuoti ( linolic - oleic maždaug vienodas kiekis), jei reikia su apsaugine plėvele- vėl žiūriu, kur stearic ar pan. daugiau.
Žodžiu - kiekvienam žmogui kiekvienam atveju - skirtingai man išeina biggrin.gif Be to žiūriu , kokių dar papildomų dalykų reikia - fitosterolių, tokoferolių, specifinių riebiųjų rūgščių ir pan.
Bet čia mano asmeninė gradacija ir nuomonė.Gal kitos merginos, kur jau ilgokai raganauja, parašys daugiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 09 lapkričio 2012 - 22:50
4u.gif aciu aciu aciu kuo daugiau info tuo geriau ir pradedanciosioms atsirinkt ka pasirinkti bus aiskiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 11 09, 23:04)
O, AZ pradėjo taikyti lojalumo programą panašiai kaip I-herb, kas pirmą kartą užsakinėja - gali nurodyti kokį seną pirkėją ir tas gaus 8 eurus, jei teisingai supratau. Na ką, mergaitės, remsim vienos kitas? 4u.gif
"rėmimas"
Dabar reikės draugų, tėvų ir giminių vardu užsakinėti... Kad paremtų lotuliukas.gif


Sitas irgi seniai yra, tikrai ilgiau nei as perku is AZ. Esu priregistravus mama, bet jos vardu taip niekad nieko ir neuzsakiau..
Atsakyti
Hm, dėl tų lengvų-sunkių. Susirašiau visą aliejų lentelę iš muilo skaičiuoklės, viskas ten "ant akių". Daug tiesos Saulės/Guodos paaiškinime, ir dar kiekviena oda kitaip priima, sugeria. Argano aliejus man sunkus, nors jo linoleic daugiau negu abrikosų, abrikosai turi daugiau oleic (kai kada irgi ima sunkinti), bet mažiau palmitic... Ir ką Az rašo apie aliejus - kad gerai geriasi -labai nuo odos priklauso. Medvilnės man laabai sunkiai geriasi. Jei išvedinėti šiokią tokią teoriją, tai man sunkiau geriasi kai daugiau kurių nors iš šių yra - stearic, palmitic, myristic, lauric. Parašysiu kelis PVZ:
"Lengvi", duomenys iš soapcalc
camelina: lauric 0, myrictic 0, palmitic 6, stearic 2, ricinoleic 0 oleic 24, linoleic 19, linolenic 45
kukurūzų lauric 0, myrictic 0, palmitic 12, stearic 2, ricinoleic 0 oleic 32, linoleic 51, linolenic 1
erškėtrožių lauric 0, myrictic 0, palmitic 4, stearic 0, ricinoleic 0 oleic 12, linoleic 46, linolenic 31
ir t.t.
"sunkūs"
nelabai , bet sunkesnis tamanų lauric 0, myrictic 0, palmitic 12, stearic 13, ricinoleic 0 oleic 34, linoleic 38, linolenic 1
kviečių gemalų lauric 0, myrictic 0, palmitic 17, stearic 2, ricinoleic 0 oleic 17, linoleic 58, linolenic 0
makadamijų sunkokas lauric 0, myrictic 1, palmitic 6, stearic 12, ricinoleic 0 oleic 56, linoleic 3, linolenic 1
Sunkesni sviestai, ten dažniausiai atsiranda myristic, lauric, stearic daugiau... cool.gif
Atsakyti