Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

Tu jau man atleisk, Windi 4u.gif Žinau kad su geriausiais norais nori padėti 4u.gif Bet tas tavo įdėtas sąrašas iš nerimto šaltinio. Lietuvių kalba išsamiausiai, kvalifikuočiausiai EA ir nėštumas aptartas Kvapų namų paruoštame tekste . Ten informacija surašyta ir iš viso pasaulio aromaterapinės literatūros rimčiausių šaltinių, ir iš asmeninės praktikos bei patirties, labai atsakingai ir išsamiai. 4u.gif

Oi, Windi, tai tu laukiesi... Praleidau, atsiprašau. Sveikinu!!! bis.gif Bet tada pati pasiskaityk, ir dar yra ten keli puslapėliai nėštumo tema, bent jau anksčiau buvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 08 lapkričio 2012 - 22:29
QUOTE(Ramiele @ 2012 11 08, 22:35)
Gal galit truputį plačiau dėl sidabruoto vandens? Turiu aparatą vandeniui gaminti, tai įdomu. Ar jį reik vietoj hidrolato dėt ar kaip?

Jį deda kaip konservantą jo kiekiu sumažinant vandeninę dalį. Kiek efektyvu - nežinau. Pradžioj naudojau, bet tada gaminau mažais kiekiais, nespėdavo sugesti, be to naudojau eterinius, kurie patys turi konservuojančių savybių (čiobrelių, kadagių , kitų spygliuočių ir pan.)
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 11 08, 23:17)
Tu jau man atleisk, Windi 4u.gif  Žinau kad su geriausiais norais nori padėti 4u.gif  Bet tas tavo įdėtas sąrašas iš nerimto šaltinio. Lietuvių kalba išsamiausiai,  kvalifikuočiausiai EA ir nėštumas aptartas Kvapų namų paruoštame tekste . Ten informacija surašyta ir iš viso pasaulio aromaterapinės literatūros rimčiausių šaltinių, ir iš asmeninės praktikos bei patirties, labai atsakingai ir išsamiai. 4u.gif


Skaiciau ir remiausi visu pirma Jusu idetu adresu, negalvokit, sprendimu nedarau paskaiciusi pacia pirma google pateikta nuoroda smile.gif Man tiesiog pasirode, kad mano nuorodoje viskas trumpai ir aiskiai parasyta, o kam aktualu, vistiek placiau informacijos ieskos apie konkretu ea, ir ne tik lietuviu kalba smile.gif Turbut netinkama sprendima priemiau blush2.gif Jusu idetas adresas tikrai atsakingesnis, su literaturos sarasu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Windi @ 2012 11 08, 23:26)

Ir man gėda, jau pataisiau ankstesnę žinutę blush2.gif biggrin.gif
O šiaip -mes visi visada mokomės, žinioms galo nėra. Eterinius aliejus dar tyrinėti ir tyrinėti šimtus metų, ir tai dar nebus atrasti visi jų stebuklai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 11 08, 23:33)
Ir man gėda, jau pataisiau ankstesnę žinutę blush2.gif  biggrin.gif
O šiaip -mes visi visada mokomės, žinioms galo nėra. Eterinius aliejus dar tyrinėti ir tyrinėti šimtus metų, ir tai dar nebus atrasti visi jų stebuklai smile.gif

visada norime tik pacio geriausio! Aciu uz sveikinimus mirksiukas.gif Tyrineti eteriniu alieju as siuo svarbiu gyvenimo momentu neapsiimsiu labai daug biggrin.gif pora lasu yang yang i veido krema ir greipfruktu i kuno tikrai nepakenks smile.gif
Atsakyti
Gal tikrai į pirmąjį puslapį reiktų įkelti kokį paprastutį universalų, pirmojo kremo receptą, kuriam užtenka:
distiliuoto vandens (prekybos centruose, auto prekių skyriuose)
alyvuogių aliejaus (nerafinuoto, šalto spaudimo)
glicerino (augalinio)
emulsinio vaško
eterinių aliejų galima ir nenaudoti (arba kokių levandų ea 1 lašelis)


Jei netiko ramunėlių hidrolatas, tai siūlau pabandyti rugiagėlių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redazuka: 09 lapkričio 2012 - 11:57
Laukiu prekiu uzsakymo ir bandysiu nail.gif yahoo.gif
Aciu mergaites uz patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
iskilo man toks klausimas beskaitant jusu diskusijas... pagal ka zinot per sunkus aliejus ar ne? ziurineju AZ alieju duomenis, gal tankis ir muilingumas si ta gali pasakyti? g.gif pakomentuokit prasau man zaliai 4u.gif
Atsakyti
Nerandu AZ siuntimo islaidu, tikriausiai skirtingai i skirtingas salis, ir ar priklauso nuo prekiu kiekio? Nes pvz Acomoj siuntimo islaidos kyla didejant prekiu kiekiui. Bet AZ prekiu asortimentas wub.gif thumbup.gif tikrai nuo A iki Z rasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Windi @ 2012 11 09, 16:22)
Nerandu AZ siuntimo islaidu, tikriausiai skirtingai i skirtingas salis, ir ar priklauso nuo prekiu kiekio? Nes pvz Acomoj siuntimo islaidos kyla didejant prekiu kiekiui. Bet AZ prekiu asortimentas  wub.gif  thumbup.gif  tikrai nuo A iki Z rasi  biggrin.gif

Pirmo psl. apačioj yra Conditions of sale ( iki 59 eurų 6,9 eur už siuntinį, virš - siuntimas nemokamas Europoj)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 09 lapkričio 2012 - 15:38
Dėl kainų iš AZ jau parašė. Tie 59 eurai labai greit susirenka... Nuo kiekio kaina taip pat nepriklauso, gali pirkt nors ir 100kg. Anglijos parduotuvės dažnai siuntimą skaičiuoja pagal svorį, čia to nėra mūsų laimei 4u.gif Jei nemažai perki kurį laiką, kartais atsiunčia nuolaidos kodą kokiai nors sumai, gaila, kažko vis rečiau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 11 09, 18:29)
Dėl kainų iš AZ jau parašė. Tie 59 eurai labai greit susirenka... Nuo kiekio kaina taip pat nepriklauso, gali pirkt nors ir 100kg. Anglijos parduotuvės dažnai siuntimą skaičiuoja pagal svorį, čia to nėra mūsų laimei 4u.gif Jei nemažai perki kurį laiką, kartais atsiunčia nuolaidos kodą kokiai nors sumai, gaila, kažko vis rečiau... ax.gif

Man atrodo, kad nuolaidų nebeliko ax.gif - aš pav. šiemet nei vienos negavau, nors pirkau panašiai kaip pernai, tada buvau gavusi net 2 ar 3 kartus nuolaidą. matyt turi tiek pirkėjų, kad nemato prasmės "nuolaidžiauti" biggrin.gif

Agne/Ramute, labai puikūs kremai "bloge". Anksčiau ir aš bandžiau žaisti su HLB, viskas buvo gerai, bet iki šiol neįkertu, kokios sudėties emulsiklis kokias specifines savybes priduoda kremui. Gal pastebėjai kokių išskirtinių savybių savo sukonstruotų kompleksinių emulsiklių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 09 lapkričio 2012 - 18:04