Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

QUOTE(Windi @ 2012 11 08, 18:44)
Help -  biggrin.gif
renkuosi uzsakyma ingriedentu, ir pasimeciau prie emulsiklio, yra du:
1 ) Cetyl Alcohol ir 2) Emulsifier - (Glyceryl Stearate & Cetyl Alcohol)





kaip pasimete ax.gif cia naudojami du emulsikliai ,man veidui labai patinka- nr2 ir ester de sucre kompanija ax.gif
jei neturite tai ir nedekite tu priedu ,pirma krema galit bandyti tik su distiliuotu vandeniu bent as taip bandziau ,
Atsakyti
QUOTE(Windi @ 2012 11 08, 14:30)
ech, matomai reikes labai rimtai isiskaityti i kremu gamyba, mane gazdina tos sudetines dalys, kur ju gauti visu  unsure.gif  o hidrolatas + aliejai, irgi nepakanka?


Aš kokius 4 metus naudoju hidrolatus ir aliejus bei sviestus ir eterinius al., tai kol kas nesausėja man oda nė kiek. Pastebėjau, jog labai sviestmedis mano veido odai tinka. Vakare pasitepus iš ryto skaisti ir lygi oda būna. Iš aliejų labiausiai patinka erškėtrožių ir nerolio eliksyras. O iš eterinių rozmarinų. Labai universalus ir galvai, ir veido odai, ir visam kūnui. Be to labai patinka man jo kvapas. Žvalinantis toks smile.gif Bet iš tiesų čia kiekvienam savo reik atrasti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iš miško: 08 lapkričio 2012 - 19:21
QUOTE(zydrem @ 2012 11 08, 20:16)
kaip pasimete ax.gif cia naudojami du emulsikliai ,man veidui labai patinka- nr2 ir  ester de sucre kompanija ax.gif
jei neturite tai ir nedekite tu priedu ,pirma krema galit bandyti tik su distiliuotu vandeniu bent as taip bandziau ,


aha, pirmam kartui apseisiu be tu visu priedu turbut, ir dar klausimas del vasko, raso emulsinis vaskas (is kvieciu), uzsakymui randu (del siuntimo islaidu nenoriu visko uzsakyti 5 skirtinguose saituose doh.gif ) tiktais Almond wax ir Jojoba wax, na aisku ir biciu vaskas... Tai vis del to man ieskoti to emulsinio vasko ar bandyti almonf, jojoba..
Papildyta:
QUOTE(iš miško @ 2012 11 08, 20:20)
Aš kokius 4 metus naudoju hidrolatus ir aliejus bei sviestus ir eterinius al., tai kol kas nesausėja man oda nė kiek. Pastebėjau, jog labai sviestmedis mano veido odai tinka. Vakare pasitepus iš ryto skaisti ir lygi oda būna. Iš aliejų labiausiai patinka erškėtrožių ir nerolio eliksyras. O iš eterinių rozmarinų. Labai universalus ir galvai, ir veido odai, ir visam kūnui. Be to labai patinka man jo kvapas. Žvalinantis toks smile.gif Bet iš tiesų čia kiekvienam savo reik atrasti.


kokiu principu naudojate hidrolatus ir aliejus bei sviestus ir eterinius al? pakaitomis tepate ar maisote juos tarpusavyje
Atsakyti
Windi ir kur planuojate pirkima cia tas vaskur kur recepte paminetas http://www.aromanatu...nis-vaskas.html
Atsakyti
QUOTE(Windi @ 2012 11 08, 20:33)
kokiu principu naudojate  hidrolatus ir aliejus bei sviestus ir eterinius al? pakaitomis tepate ar maisote juos tarpusavyje


Įprastai - purškiu hidrolato, poto tepu aliejų ar sviestą, kartais į maišau eterinio aliejaus. Aliejų tarpusavyje nemaišau, tik kartais kaitalioju.
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 11 08, 20:54)
Windi ir kur planuojate pirkima cia tas vaskur kur recepte paminetas http://www.aromanatu...nis-vaskas.html


as perkuosi Acoma, man greitai pristato, siuntimo islaidos minimalios, bet va ima ir pritruksta kazko doh.gif nors siaip produktu ivairove plati
Atsakyti
QUOTE(iš miško @ 2012 11 08, 20:55)
Įprastai - purškiu hidrolato, poto tepu aliejų ar sviestą, kartais į maišau eterinio aliejaus. Aliejų tarpusavyje nemaišau, tik kartais kaitalioju.


as pabandysiu sumaisyti sviesta, aliejus, ea, hidrolta, emulsikli..plius vit E ir aloe vera ekstrako.
Atsakyti
QUOTE(Windi @ 2012 11 08, 21:34)
as pabandysiu sumaisyti sviesta, aliejus, ea, hidrolta, emulsikli..plius vit E ir aloe vera ekstrako.

Kur mergaitės rašė apie kviečių glikozidų emulsiklį - INCI būtų Cetearyl wheat straw glycosides (and) cetearyl alcohol, Akomoj tokio nėra.
Jų emulsiklis INCI Glyceryl Stearate & Cetyl Alcohol, jau su cetyl akoholiu, nežinau ar papildomai reikia dėti gryno cetyl alkoholio ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Windi @ 2012 11 08, 19:44)
Help -  biggrin.gif
renkuosi uzsakyma ingriedentu, ir pasimeciau prie emulsiklio, yra du:
1 ) Cetyl Alcohol ir 2) Emulsifier - (Glyceryl Stearate & Cetyl Alcohol)

mano issirinktas kremas atrodo taip, ir dar keleta pastabu prirasiau  blush2.gif
Drėkinamasis kremas sausai veido odai
sviestmedis 4ml
avokado aliejus 4ml
migdolų aliejus 3ml –  ar galima keisti makadamiju aliejumi?
emulsinis vaškas 2ml
cetyl alcohol 1,25ml
alavijo gelis 1ml
levandų hidrolatas 10ml +distiliuotas vanduo 10ml - ar galima nedeti distiliuoto vandens ir deti 20ml levandu?
hialurono rūgštis ant peilio galiuko - ar butina??
vitaminas E 3lašai
keramidų kompleksas 2lašai - ar butina??
ylang-ylang eterinis aliejus 3lašai
ekokonservantas 7lašai - o jis turi koki konkretu pavadinima, nes as viska uzsisakau ne lietuviskuose puslapiuose...
arrow root pudra 1ml (TESCO)

Labai aciu! man tiek daug klausimu iskyla  doh.gif

Recepte nurodytas emulsinis vaškas tikriausiai kviečių glikozidų; jei dėsi Akomos Glyceryl Stearate & Cetyl Alcohol, jo kiek šiek tiek padidink, tada nereikia cetyl alkohol; geriau papildomai būtų sacharozė
Gryno hidrolato ( jei pirktinis) poveikis gali būti per stiprus, todėl siūlo pusę vandens; galima naudoti termalinį arba mineralinį ( nebūtinai distiliuotas);
Makadamija vietoj migdolo gali būti per sunku, geriau kokių uogyčių arba abrikosų, nakvišų ar pan. Keramidų - jei neturi, nebūtina; ekokonsevantas - kokį turi, tik pažiūrėti jo aprašyme, ar su viskuo dera ( kartais būna nurodyta, su kuo netinka)
Hialiurono r. - būtent drėkinantis priedas, dar gali būti alantoinas, inulinas, šilko peptidai ir pan. Akomoj l. geri šilko milteliai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 08 lapkričio 2012 - 21:09
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 11 08, 22:04)
Kur mergaitės rašė apie kviečių glikozidų emulsiklį - INCI būtų  Cetearyl wheat straw glycosides (and) cetearyl alcohol, Akomoj tokio nėra.
Jų emulsiklis INCI Glyceryl Stearate & Cetyl Alcohol, jau su cetyl akoholiu, nežinau ar papildomai reikia dėti gryno cetil alkoholio  ax.gif

Papildyta:

Recepte nurodytas emulsinis vaškas tikriausiai kviečių glikozidų; jei dėsi  Akomos Glyceryl Stearate & Cetyl Alcohol, jo kiek šiek tike padidink, tada nereikia cetyl alkohol;
Gryno  hidrolato ( jei pirktinis) poveikis gali būti per stiprus, todėl siūlo pusę vandens; galima naudoti termalinį arba mineralinį ( nebūtinai distiliuotas);
Makadamija vietoj migdolo gali būti per sunku, geriau kokių uogyčių arba abrikosų, nakvišų ar pan. Keramidų - jei neturi, nebūtina; ekokonsevantas - kokį turi, tik pažiūrėti jo aprašyme, ar su viskuo dera ( kartais būna nurodyta, su kuo netinka)


del emulsiklio aiksu thumbup.gif ir del vandens 4u.gif
del alieju, as ziuriu ka turiu namie, labai nesinori apsikrauti milijonais buteliuku lotuliukas.gif dar turiu vynuogiu kauliuku, lengesnis m? g.gif
vat del ekokonservantu sedziu jau ilga laika prie neto, ir niekaip nesuptantu, kas tai per daiktas, ir ka Acoma galetu pasiulyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Windi @ 2012 11 08, 22:08)
del emulsiklio aiksu  thumbup.gif  ir del vandens  4u.gif
del alieju, as ziuriu ka turiu namie, labai nesinori apsikrauti milijonais buteliuku  lotuliukas.gif  dar turiu vynuogiu kauliuku, lengesnis m?  g.gif
vat del ekokonservantu sedziu jau ilga laika prie neto, ir niekaip nesuptantu, kas tai per daiktas, ir ka Acoma galetu pasiulyti  doh.gif

Pas juos yra tik vit.E - tai antioksidantas (apsaugo aliejinę dalį), o tau reikia ir vandeninės dalies apsaugos. Pradžiai gal tiktų greipfrutų sėklų ekstraktas arba sidabruotą vandenį kai kas naudoja
Iš tiesų, tai daryk labai mažą kiekį be jokių konservantų (tik steriliai gamink), kad greitai sunaudoti ir laikyk šaldytuve

Vynuogių k. gerai vietoj migdolų
Dar pasidomėk dėl eterinių al. naudojimo nėštumo metu. Ylan-ylang lyg ir tinka, bet kiek žinau dozes reikia mažinti per pusę, o kai kurių ( rozmarinų, šalavijų ir kt.) visai nerekomenduoja schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 08 lapkričio 2012 - 21:18
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 11 08, 21:11)
Pas juos yra tik vit.E - tai antioksidantas (apsaugo aliejinę dalį), o tau reikia ir vandeninės dalies apsaugos. Pradžiai gal tiktų greipfrutų sėklų ekstraktas arba sidabruotą vandenį kai kas naudoja

Gal galit truputį plačiau dėl sidabruoto vandens? Turiu aparatą vandeniui gaminti, tai įdomu. Ar jį reik vietoj hidrolato dėt ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 11 08, 22:11)
Pas juos yra tik vit.E - tai antioksidantas (apsaugo aliejinę dalį), o tau reikia ir vandeninės dalies apsaugos. Pradžiai gal tiktų greipfrutų sėklų ekstraktas arba sidabruotą vandenį kai kas naudoja
Iš tiesų, tai daryk labai mažą kiekį be jokių konservantų (tik steriliai gamink), kad greitai sunaudoti  ir laikyk šaldytuve

Vynuogių k. gerai vietoj migdolų
Dar pasidomėk dėl eterinių al. naudojimo nėštumo metu. Ylan-ylang lyg ir tinka, bet kiek žinau dozes reikia mažinti per pusę, o kai kurių ( rozmarinų, šalavijų ir kt.) visai nerekomenduoja  schmoll.gif


ea ir nestumas
Pagrindinis pavojus pirmame trimestre, bet yra yra sarasas nerekomenduotinu ea.

gaminsiu tikrai maza kieki, pirmas kartas smile.gif neaisku gi, tiks netiks
Atsakyti