Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

QUOTE(zuvyte26 @ 2012 11 07, 22:18)
Merginos, gal žinote kaip pasigaminti ištraukas paviršinių veido kapiliarų stiprinimui?
Žinau, kad tinka kaštonai. Gal bandėte kuri daryti jų ištrauką. Nežinau, ar jų branduolį galima užpilti pvz. capryliu. Gal su kaštonais kitaip daroma  g.gif O vynuogių ištrauka, kiek skaičiau gaminama iš lapų. Bandau rasti info, bet taip visur skirtingai rašo.  doh.gif Beje, gal matėte vaistinėse gryno vitamino K arba K2?
Būtų įdomu ir daugiau atsiliepimų wink.gif Kaip užkirtsi kelią kuperozei - štai koks klausimas dabar mane kankina. Norisi susikurti kremo receptą su daug ingridientų, stiprinančių kapiliarus. Kiek žinau šios priemonės/ingridientai/pagerinimai kaip bepavadinsi tinka ir celiulito gydymui.



kiek zinau: vit. C, arba ersketroziu aliejus; gal dar medetkos...
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2012 11 07, 11:15)
3 ml aliejaus ilasinu Ylang EA 25 l, Java Citronela EA 2 l ir pipirmetes EA 50 l. Tepu

Labai aciu 4u.gif Tik Java Citronella negirdetas, nematytas g.gif smile.gif Cia Citronelų eterinis aliejus, Javos tipo (svaigiųjų citrinžolių)? Matau, kad Kvapu namai ji turi.

Agnė/Ramutė,
dar karta labai aciu 4u.gif Bandysim smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Skaiciau skaiciau as jusu temas, ir susisuko man galba nuo terminu, sudetiniu daliu smile.gif Po truputuka pereinu prie naturalios kosmetikos, kol kas zaidziu tik su aliejais, tad turiu viena pagrindini klausima - ar galima naudoti TIK aliejus, ar butina gaminti krema veidui ? g.gif kadangi esu nestuke.gif tai kunui naudoju makadamijos ir linu semenu aliejus, tai cia viskas aisku, o kaip del veido? Skaiciau apie hidrolatus, tai buvau nusipirkusi ramuneliu vandeni, bet vaje kaip jis man netiko unsure.gif pavaliau kaip su toniku su vatos gabaleliu, raudonom demem visas veidas per kelias sekundes isejo, bandziau antra, trecia karta, tas pats, teko deti i sona. Tai ar man tiesiog nepasiseke su ramuneliu vandeniu, kad netiko odai, ar kazka ne taip padariau... Veida pavalau jojobos ir ricinos alieju misinuku, ricinos dedu labaaai nedaug, nes sauseja is karto, veida patepu avokadu aliejumi, sitie man patinka ax.gif Bet va vis galvoju, ar taip naudodama neprisidarysiu kokios bedos, ar reikia gamintis veido kremus.. 4u.gif
Beje, viska perku is Acoma.
Atsakyti
Merginos, sprendžiu klausimą ar pasiduoti pagundai ir pradėti rimtai raganauti biggrin.gif
Tai noriu jūsų patarimo smile.gif gal galėtumėte nukreipti (pamėtėti nuorodą ar blogą) į paprastus receptus? smile.gif
Norėčiau pradžiai pabandyti, pajausti, kaip atsitinka tas stebuklas, kai gaunasi kažkas naudingo, kvapnaus -nu tas toks gėris blush2.gif biggrin.gif
Pirma gal kokį lūpų balzamą ar rankų kremuką, kad tiktų žiemai išbandyti smile.gif norėčiau makaluoti is paprastų sudėtinių dalių, kurių galėčiau gauti lietuviškose parduotuvėse wink.gif
Mačiau nuorodas pirmame puslapyje, būtinai jas peržiūrėsiu, bet taip norisi kuo greičiau pradėti.. blush2.gif
Iš anksto būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerapanycka: 08 lapkričio 2012 - 00:36
QUOTE(gerapanycka @ 2012 11 08, 00:31)
Merginos, sprendžiu klausimą ar pasiduoti pagundai ir pradėti rimtai raganauti  biggrin.gif
Tai noriu jūsų patarimo smile.gif gal galėtumėte nukreipti (pamėtėti nuorodą ar blogą) į paprastus receptus? smile.gif
Norėčiau pradžiai pabandyti, pajausti, kaip atsitinka tas stebuklas, kai gaunasi kažkas naudingo, kvapnaus -nu tas toks gėris blush2.gif  biggrin.gif
Pirma gal kokį lūpų balzamą ar rankų kremuką, kad tiktų žiemai išbandyti smile.gif norėčiau makaluoti is paprastų sudėtinių dalių, kurių galėčiau gauti lietuviškose parduotuvėse wink.gif
Mačiau nuorodas pirmame puslapyje, būtinai jas peržiūrėsiu, bet taip norisi kuo greičiau pradėti..  blush2.gif 
Iš anksto būčiau labai dėkinga  4u.gif

pirmas puslapis 4u.gif pradziai labai daug ten info
Atsakyti
QUOTE(Windi @ 2012 11 07, 22:37)
Sveikos  4u.gif
Skaiciau skaiciau as jusu temas, ir susisuko man galba nuo terminu, sudetiniu daliu  smile.gif Po truputuka pereinu prie naturalios kosmetikos, kol kas zaidziu tik su aliejais, tad turiu viena pagrindini klausima - ar galima naudoti TIK aliejus, ar butina gaminti krema veidui ?  g.gif 4u.gif 
Beje, viska perku is Acoma.


Windi, gi pati jau sau atsakei i klausima - oda naudojant vien aliejus issauseja. vien aliejai mano nuomone gerai tik is pat pradziu, kol prie sintetikos pripratinta oda persiorientuoja i naturalu produkta, ir tarp kremu brandziai odai. ir jei
nestuke.gif , grynus aliejus irgi geriau tept tik ant slapios odos
Atsakyti
QUOTE(BlueFire @ 2012 11 08, 13:41)
Windi, gi pati jau sau atsakei i klausima - oda naudojant vien aliejus issauseja. vien aliejai mano nuomone gerai tik is pat pradziu, kol prie sintetikos pripratinta oda persiorientuoja i naturalu produkta, ir tarp kremu brandziai odai. ir jei
nestuke.gif , grynus aliejus irgi geriau tept tik ant slapios odos

ech, matomai reikes labai rimtai isiskaityti i kremu gamyba, mane gazdina tos sudetines dalys, kur ju gauti visu unsure.gif o hidrolatas + aliejai, irgi nepakanka?
Atsakyti
QUOTE(Windi @ 2012 11 08, 14:30)
ech, matomai reikes labai rimtai isiskaityti i kremu gamyba, mane gazdina tos sudetines dalys, kur ju gauti visu  unsure.gif  o hidrolatas + aliejai, irgi nepakanka?



Ko ko bet jau sudetiniu daliu gasdintis nereikia wink.gif Skaityti reikes daug, bet pradejus tai taps malonumu smile.gif Didele dali sudetiniu daliu gali gauti internetinese parduotuvese, kai ko ir gyvose. Cia apskritai viena is megstamiausiu uzsienio parduotuviu yra prancuzu AZ (pirmas psl.) informacija nors ir sleivai isversta galima skaityti su google chrome narsykle. Didziuosiuose miestuose vyksta kosmetikos gaminimo pamokeles, ten pradziai gal visai naudinga butu apsilankyt. Bent kad smagu tai tikrai smile.gif Jei gyveni ne didziuosiuose miestuose kurjeriai gali tapti dazniausiais sveciais biggrin.gif

Hidrolatu ir alieju mazoka, kremas padeda visai kitaip dregme issaugoti 4u.gif

Lapkritis tikrai raganu menesis smile.gif Sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gtn @ 2012 11 07, 22:51)
Labai aciu  4u.gif Tik Java Citronella negirdetas, nematytas  g.gif  smile.gif Cia Citronelų eterinis aliejus, Javos tipo (svaigiųjų citrinžolių)? Matau, kad Kvapu namai ji turi.

Agnė/Ramutė,
dar karta labai aciu  4u.gif Bandysim smile.gif

Taip, svaigioji citrinzole (cynbopogon winterianus). Vienas is ingredientu uodams atbaidyti biggrin.gif
Atsakyti
Visoms laba diena, taigi vakar pasigaminau pirmaji veido krema. Na malonuma apturejau nerealu ir nuo gamybos proceso ir nuo gauto produkto thumbup.gif . Kaip ir rekomendavo merginos pradziai dariausi nedideli kieki (gavosi 25 ml). Maisiau abrikosu kauliuku, makadamiju aliejus, alyvuogiu emulsikli, hidrolatus ir kitus priedus. Kadangi neturiu svarstykliu, tai viska ka reikejo deti gramais, dejau "is akies", bet atrodo kad pataikiau. O abejojancioms galiu tik viena pasakyti, jei tik yra noras, tai nesvarstykite ir bandykite, nes pasigaminti krema nera taip sudetinga kaip atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 11 08, 15:10)
Ko ko bet jau sudetiniu daliu gasdintis nereikia wink.gif Skaityti reikes daug, bet pradejus tai taps malonumu smile.gif Didele dali sudetiniu daliu gali gauti internetinese parduotuvese, kai ko ir gyvose. Cia apskritai viena is megstamiausiu uzsienio parduotuviu yra prancuzu AZ (pirmas psl.) informacija nors ir sleivai isversta galima skaityti su google chrome narsykle. Didziuosiuose miestuose vyksta kosmetikos gaminimo pamokeles, ten pradziai gal visai naudinga butu apsilankyt. Bent kad smagu tai tikrai smile.gif Jei gyveni ne didziuosiuose miestuose kurjeriai gali tapti dazniausiais sveciais biggrin.gif

Hidrolatu ir alieju mazoka, kremas padeda visai kitaip dregme issaugoti  4u.gif

Lapkritis tikrai raganu menesis smile.gif Sveika prisijungus  4u.gif


tai vat, pradejus naudoti naturalius aliejus, grizti prie "parduotuviniu kremu" nesinori.. Su oda problemu tureta daug, kiekviena karta apsilankius pas kosmetologes, iseidavau su naujais kremais ir tuscia pinigine biggrin.gif rezultatas budavo, aisku, kad visa chemija suveikdavo, bet trumpam, ir vel su kaupu grizdavo uzsikimsusios poros, demeles, praeitais metais kelis menesius vaiksciojau su baisinem sausom raudonom demem ant smakro.. doh.gif padejo priemones su rugstimis, bet nesinori sito praktikuoti vel ir vel. Kiekviena karta, kai tenka pirkti krema, patiriu didziausia stresa smile.gif tai gal tikrai atejo metas pabandyti paciai ax.gif pastebejimas naudojant aliejus ant veido - gyvesne, stangresne oda, maziau uzsikimsusiu poru, yra pora probleminiu vietu - vienas skruostas vis pasipuosia uzsikisusiomis poromis, ko pasekoje iskyla spuogeliai, bet grazeja grazeja padetis..dabar pabere aplink lupas - galbut valosi oda ir tiek. Na einu skaityti! Norisi kokio paprasto kremuko pradziai ax.gif
Atsakyti
Help - biggrin.gif
renkuosi uzsakyma ingriedentu, ir pasimeciau prie emulsiklio, yra du:
1 ) Cetyl Alcohol ir 2) Emulsifier - (Glyceryl Stearate & Cetyl Alcohol)

mano issirinktas kremas atrodo taip, ir dar keleta pastabu prirasiau blush2.gif
Drėkinamasis kremas sausai veido odai
sviestmedis 4ml
avokado aliejus 4ml
migdolų aliejus 3ml – ar galima keisti makadamiju aliejumi?
emulsinis vaškas 2ml
cetyl alcohol 1,25ml
alavijo gelis 1ml
levandų hidrolatas 10ml +distiliuotas vanduo 10ml - ar galima nedeti distiliuoto vandens ir deti 20ml levandu?
hialurono rūgštis ant peilio galiuko - ar butina??
vitaminas E 3lašai
keramidų kompleksas 2lašai - ar butina??
ylang-ylang eterinis aliejus 3lašai
ekokonservantas 7lašai - o jis turi koki konkretu pavadinima, nes as viska uzsisakau ne lietuviskuose puslapiuose...
arrow root pudra 1ml (TESCO)

Labai aciu! man tiek daug klausimu iskyla doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Windi: 08 lapkričio 2012 - 18:45