Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

Laba diena visoms raganaitems 4u.gif Siuo metu esu tiesiog uzsidegusi naminiu kremu gamyba. Bet kol kas tik mintyse... Net naktimis negaliu ramiai miegoti, vis sapnuoju, kad koki krema sau makaluoju. Siai dienai visi mano pasiekimai- lupu balsamai ir alieju misinys rankoms. Dabar po truputi delioju uzsakyma ir tada pereisiu prie veido kremo gamybos. Tik labai noriu jusu patarimo ar per daug nenusigrybausiu su tokia kremo sudetimi:
po 6 ml makadamiju, abrikosu kauliuku ir lazdyno riesutu aliejaus, 25 ml arbatmedzio hidrolato, 4,5 g emulsinio vasko, po 4 lasus arbatmedzio ir ylang ylang EA, 4 las. vit.E ir kokie 6 las. GSE.
Mano oda normali, gal kiek nezymiai i sausuma linkusi ir karts nuo karto koks spuogas ar du islenda.
Tikiuosi labai nesupyksite kad su tokiom smulkmenom lendu, nes cia pas jus paskaicius tai aukstasis pilotazas.
Atsakyti
QUOTE(medlina @ 2012 11 03, 14:14)
Tikiuosi labai nesupyksite kad su tokiom smulkmenom lendu, nes cia pas jus paskaicius tai aukstasis pilotazas.

sveika prisijungus 4u.gif
bandykit pradžiai is mažesniu kiekiu gal g.gif
kaip pavyzdį stai alioniuko receptas http://naturaltouch....o_odai/1-1-0-95
imkit aqlieju po 1,5ml, hidrolato ir emulsiklio kaip recepte ir bandykit 4u.gif priedai -jei neturit be ju darykit, uzteks eteriniu g.gif ir taip pagal si recepta nemazai gaunasi ax.gif

aisku galima nelabai vykusi krema greitai kunui sutepti biggrin.gif



ai tai gi del to aukštojo pilotažo biggrin.gif prajuokinot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 03 lapkričio 2012 - 15:33
Nebandzius dar daryt kremuku gal taip atrodo. Tikrai nera viskas taip sudetinga 4u.gif
ziurekit koki emulsikli naudojat ir koki procenta emulsiklio, riebalu fazes ir vandenines fazes rekomenduoja su tuo emulsikliu pardavejas.
As savo veido kremkuose naudoju iki 30% alieju. Pas jus paziurejau gausis apie 40% gal bus riebokas g.gif Bet pabandykit gal Jums kaip tik patinka riebesni kremukai.
As savo pirmaji isvis dariau is vieno aliejaus, sviestmedzio, vasko ir vandens. Tiesa ne veidui jis buvo. Tik bandymui. Bet rankom tiko mirksiukas.gif
Ir pamenu kai paskaiciau cia merginu postus irgi pagalvojau, kad ohoho kiek visko deda. O dabar pacios kremuko sudetiniu daliu sarasas nemazas biggrin.gif

Zydrem kai radau sita tema pamenu lygiai ta pati ( del aukstojo pilotazo)pagalvojau ax.gif
Va tikrai nebloga minti medlinai davet pasinaudot jau isbandytu receptuku, kad pirma kart butu ramiau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 03 lapkričio 2012 - 15:42
Aha, jei neaišku - yra Alioniuko receptų, arba koks nesudėtingas iš AZ, kad esmė šiek tiek paaiškėtų. Man tame recepte emulsiklio labai daug atrodo, jei kremo 50 g - tai net 9 procentai. Visada reikėtų procentus pasiskaičiuoti, tada mažiau nugrybausi. 4u.gif Būna, galima naudot kartais ir virš 10 proc. emulsiklio, bet paprastai apie 6 gana, kai kurių dar mažiau. Kaip ir Goccia minėjo, yra kiekvienam emulsikliui "darbiniai" procentai vandeninei daliai, aliejams, juos galima šiek tiek kaitalioti, bet iš rėmų toli nenuklystant, tada bus gerai 4u.gif Būtinai pasižiūrėkit ką rašo pardavėjas, o jei nerašo - koks emulsiklis pagal INCI, tada kur nors kitur informacijos rasit.
Nu gis tikrai, gal kad lapkričio pradžia, raganos parskrenda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 11 03, 15:39)


Zydrem kai radau sita tema pamenu lygiai ta pati ( del aukstojo pilotazo)pagalvojau ax.gif
Va tikrai nebloga minti medlinai davet pasinaudot jau isbandytu receptuku, kad pirma kart butu ramiau thumbup.gif

oi kaip as pradejau sita tema sekti tai cia tokios diskusijos kildavo jei koki "kvailesni" klausimuka kas parasydavo doh.gif metus laiko jauciu nieko neklausiau biggrin.gif kad neisvadintu neismanele blush2.gif
dabar temoj tikrai labai daug patareju 4u.gif taip ir toliau raganaites 4u.gif o as einu kepti raganos pirstu bigsmile.gif http://www_neringa-b...pirsteliai.html
Atsakyti
Atknisau užrašuose, kur skaičiau apie niacinamidą. Produkto pH jam tinkamiausias nuo 5 iki 7, žemesniame kyla odos sudirginimo rizika apie vit B3 ir pH
Dėdavau ir aš visaip, bet gyveni žmogus ir mokaisi. Labai geras priedas B3, bet turi savo reikalavimus. biggrin.gif

Piršteliai thumbup.gif Šiurpus grožis wub.gif
Atsakyti
As irgi labai dekinga merginoms kurios pataria. 4u.gif Kitasyk net nebereikia klaust tik viska spet pasizymet uzrasuose kai kiti klausia thumbup.gif
O sup rocentais man pradzioj irgi atrode baisiau, kad nenusigrybaut, vis noredavosi kazkieno isbandyto recepto. ax.gif Dabar jau pasiskaiciuoju pati

Zydrem vaikai nebijos valgyt pirsteliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 11 02, 20:33)
aliejus perku is cia http://www.akomaskin...organi_ki___a_z
o visus kitus priedus is cia http://www.aroma-zon...accueil_fra.asp
kaip dabar ir Kaune yra kvapunamai tai jei kur pro sali ir ten uzleksiu  ax.gif karta buvau tai kaip pradėjau uostyti visus tuos kvapus net pamiršau ko ir reikėjo biggrin.gif

aciu uz atviravima 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu visoms atsakiusioms 4u.gif Darysiu uzsakyma ir tada startuosiu, net savam kailyje nesitveriu kaip noriu pabandyti.
Atsakyti
As esu kazkada pries kokius metus prikus Ellmuile dekoratyviniu muiliuku gamybai. Muiliukams viskas tiko, kremam is ten neperku. Zinau is kur jie veza prekes. Pas save puslapy neraso, o ten is kur veza puikiai parasyta, kad rafinuoti aliejai. Tik pora yra nerafinuotu. Bent jau tada taip buvo, nemanau kad kas pasikeite. Nors ne pasikeite, kai ka dabar perparduoda is AZ. Taip kad kazin ar verta ten kremams pirkt geriau jau tiesiai is AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 04 lapkričio 2012 - 07:31
QUOTE(rakali @ 2012 11 02, 17:07)
laba visoms, norejau isgirsti nuomone apie http://ellmuilas.lt parduodama produkcija? Ar perkate is sios parduotuves?

Kiek maciau, uosciau ju produkcijos, tai skiriasi nuo Aromanatural, AZ, o tuo labiau nuo Kvapu namu. Is ellmuilas pirkciau tik muilui, bet ne kosmetikos gamybai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gtn @ 2012 11 04, 10:48)
Kiek maciau, uosciau ju produkcijos, tai skiriasi nuo Aromanatural, AZ, o tuo labiau nuo Kvapu namu. Is ellmuilas pirkciau tik muilui, bet ne kosmetikos gamybai. 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti