Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

laba visoms, norejau isgirsti nuomone apie http://ellmuilas.lt parduodama produkcija? Ar perkate is sios parduotuves?
Arba kias klausimas patyrusiu:
Is kur dazniausiai perkate ?
Labai aciu atsakusioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos patarkit ar galima maišyti alavijo geli su vitaminu c, noriu pasigaminti vitamino c seruma
Atsakyti
QUOTE(rakali @ 2012 11 02, 16:07)
laba visoms, norejau isgirsti nuomone apie http://ellmuilas.lt parduodama produkcija? Ar perkate is sios parduotuves?
Arba kias klausimas patyrusiu:
Is kur dazniausiai perkate ?
Labai aciu atsakusioms 4u.gif  4u.gif  4u.gif

aliejus perku is cia http://www.akomaskin...organi_ki___a_z
o visus kitus priedus is cia http://www.aroma-zon...accueil_fra.asp
kaip dabar ir Kaune yra kvapunamai tai jei kur pro sali ir ten uzleksiu ax.gif karta buvau tai kaip pradėjau uostyti visus tuos kvapus net pamiršau ko ir reikėjo biggrin.gif
Atsakyti
ooo, geras, net nemaciau, kad jau ir Kaune- reiks ir mums ten nueit pasiuostyt biggrin.gif 4u.gif
QUOTE(zydrem @ 2012 11 02, 19:33)
kaip dabar ir Kaune yra kvapunamai tai jei kur pro sali ir ten uzleksiu  ax.gif karta buvau tai kaip pradėjau uostyti visus tuos kvapus net pamiršau ko ir reikėjo biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Diem @ 2012 11 02, 22:03)
ooo, geras, net nemaciau, kad jau ir Kaune- reiks ir mums ten nueit pasiuostyt biggrin.gif  4u.gif

tik gaila kad aromaterapijos pamoka vyks savaitgali verysad.gif galetu ir darbo dienomis kazka sugalvoti g.gif netikiu kad neatsirastu tokiu kaip as kurios tik isejus vaikams i darziuka gali pacios kazkur nueiti,ne visos i darbus grizta ax.gif
ar kuri kauniete uzsirase i ta seminara g.gif
Atsakyti
atsirastu manau nes as irgi tokia pati, nuvedu i darziuka ir laisva, o vakarai ir savaitgaliai pakolkas uzimti nes vyras isvykes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 10 23, 12:36)
Jokiu būdų nesakau kad nenaudotinas būdas apskritai. Tiesiog matyt esu pačių įvairiausių bet labiau tausojančių metodikų šalininkė. Dariausi mezoterapiją veidui pas profę kosmetologę kelis kartus. Neužsikabinau. Dabar nebedaryčiau. Naudoju priemonių gilesniam įvedimui (tam iš esmės tos dermarolerio adatėlės ir skirtos) ultragarsą ir galvanizaciją. Ne tokį, bet kažką panašaus turiu, įvairiausių yra, tiks ir su naminėm skaidriom priemonėm, čia tik pavyzdžiui įmetu 4u.gif Celiulitui naikinti mezoterapija efektyvi, bet dėl jo sau galvos nekvaršinu, man labai gerai jūros vanduo suveikia, plaukimas. 4u.gif
http://www_ib3health...uty/Index.shtml


Agne/Ramute, sakykit, o jus sita masazuokli naudojat viena ar kazkokia priemone butina ? 4u.gif aciu
pilna rinka visokiu masazuokliu, visai kazko noreciau, tik kaip issirinkti. medisa.lt siulo panasius,o gal net tokius pat ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 11 02, 23:35)
atsirastu manau nes as irgi tokia pati, nuvedu i darziuka ir laisva, o vakarai ir savaitgaliai pakolkas uzimti nes vyras isvykes  smile.gif

Klausytojų tai atsirastų. Vilniuje visi norintys netelpa, nesvarbu kokiu metu vksta... Pernai važinėjau, šiemet pirmą paskaitą pražioplinau ir viskas, traukinys nuvažiavo... Užsirašo kas ateina kitam seminarui ir vietų nebelieka. Tik skaityt tas paskaitas ne bet kas gali. Puikiai apmokytos visos darbuotojos, mylinčios eterinius ir t.t., bet iki Laimės Kiškūnės lygio kaip iki dangaus... Bet gal kada kokias paprastesnes, pažintines pamokėles ir kitos ims vesti. Rašykit, prašykit feisbuke tose aromatinėse diskusijose, KN užklauskit. 4u.gif

QUOTE(bituteba @ 2012 11 03, 09:48)
Agne/Ramute, sakykit, o jus sita masazuokli naudojat viena ar kazkokia priemone butina ?  4u.gif aciu
pilna rinka visokiu masazuokliu, visai kazko noreciau, tik kaip issirinkti. medisa.lt siulo panasius,o gal net tokius pat ? g.gif

Kitoks pas mane, 5MHz dažnio, dabar jau mačiau ir 7 hercų būna. Įmečiau nuorodą Iherb tik kaip pavyzdį, kuo galima daryt bedūrę mezoterapiją. Nepatarinėsiu kurį rinktis, pasiieškok rasi informacijos (buvau truputį anksčiau rašius kokį turiu, senukas jau, dabar tikriausiai naujesnių geresnių yra, ten ir info apie jį buvo). Priemonė - kaip pasakyti, ar būtina. Čia ne medicininis įrenginys, kad be ko nors būtų draudžiama naudoti. Tiesiog skaidri gelinė priemonė (kaip pvz. aloe gelis AZ, ar visoms matytas per echoskopijas naudojamas gelis)pagerina slydimą odos paviršiumi, geresnis spinduliuotės kontaktas su oda. Prieš gelį, gerai nuvalius, galima patept aktyvais, serumais, drėkikliais, priešraukšliniais ir t.t., tada ant viršaus gelio ir masažiukas. Galima daryt veido valymą - tada reikia ant prietaiso galo su tokia gumute (nežinau kaip kituose modeliuose tvirtinasi) uždėt valikliu ar vandeniu sudrėkintą vatos diskelį, nustatyt kitą programą. Sausu gi netrinsi. Modelių yra įvairiausių, žiūrėkit koks dažnis, tai svarbu, kiek funkcijų atlieka, ir kiek jums reikia realiai... Medisanoje 1 herco, bet visų modelių nepatikrinau ir ne prie visų parašyta. Iki, einu gaminių aprašyti ir pačiai reikia gelio procedūroms pasigamint. 4u.gif Vakare lepinsiuos.
Atsakyti
Gaminausi kremą su Montanov68 pagal Aloniuko receptą. Nutariau kai ką pakeisti, t.y. kadangi neturėjau MontanovL, padidinau Montanov68 kiekį. Gaminimo metu atrodė graži gavosi tekstūra, bet po dienos atsirado baltos granulytės. Iš papildų dėjau pieno rūgštį (2,5 proc.), nes skaičiau, kad ji su šiuo emulsikliu draugauja. Tikriausiai per trumpai kaitinau? Arba turiu įtarimą, kad per mažai dėjau Montanov68. Nes papildomai pridėjau 0,1 g g.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif , neseniai skaičiau, kad pieno rūgštį, (kaip sudėtinę kremuko dalį, kaip suprantu g.gif ) naudojat pylingui. Ar galėtumėt pasakyti, koks +/- procentas reikaligas pieno rūgšties kad pylinguotų? O gal kuri galėtumėt pasidalinti ir receptėliu savo blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Su Montanov68 dar tik vieną kremą dariau. Kodėl tiek daug pieno rūgšties? Gal jie ir draugauja, bet ar ne per daug? Ar matavai pH? Plaukams deda 2 proc. pieno rūgšties, bet ten emulsikliai būna šarminiai, todėl reikia rūgštinti. Suprantu kad savo odai nori rūgšties, bet galėjo čia ji koją pakišti. Šimtu proc. negarantuoju, tiesiog man taip atrodo.
Jei tai veido kremas, naudok atsargiai, reiktų pamatuot pH, jei per daug žemas - atskiesti kremą, kiekį padidint, perdaryti gali reikėt. Nes gali gautis smarkiai eksfoliuojantis. 4u.gif Ir nepasižymėjau kur skaičiau, bet man vaidenas kad niacinamidas su rūgštimis nelabai dera. Arba tik nakčiai. Va viena nuorodėlė apie niacinamidą ir vit. C 4u.gif

Krepsyte, su rūgštimis nesigauna pasakyt procento. Su kiekvienu emulsikliu bus kitaip, pH matuot reikia. Žemiau 5 jau bus rūgštu ir pradės pylinguoti, tik labai nužeminti rizikinga, pas rusaites kažkada skaičiau kad pasigamino kremą (nenuplaunamą) 4,5 pH, tai po savaitės visa veido oda nusilupo. Ir dar kiekviena oda kitaip sureaguos. Aš linkus rūgštis atsargiai naudoti, viename kreme irgi dėjau daug pieno rūgšties, bet emulsiklio OliveDoucieur, šarminio, irgi buvo daug, ir matavau pH. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 03 lapkričio 2012 - 12:55
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 11 03, 12:50)
Su Montanov68 dar tik vieną kremą dariau. Kodėl tiek daug pieno rūgšties? Gal jie ir draugauja, bet ar ne per daug? Ar matavai pH? Plaukams deda 2 proc. pieno rūgšties, bet ten emulsikliai būna šarminiai, todėl reikia rūgštinti. Suprantu kad savo odai nori rūgšties, bet galėjo čia ji koją pakišti. Šimtu proc. negarantuoju, tiesiog man taip atrodo.
Jei tai veido kremas, naudok atsargiai, reiktų pamatuot pH, jei per daug žemas - atskiesti kremą, kiekį padidint, perdaryti gali reikėt. Nes gali gautis smarkiai eksfoliuojantis. 4u.gif Ir nepasižymėjau kur skaičiau, bet man vaidenas kad niacinamidas su rūgštimis nelabai dera. Arba tik nakčiai. Va viena nuorodėlė  apie niacinamidą ir vit. C 4u.gif

Tiesiog paskaičiau pardavėjo info, kad veido kremams-šveitikliams (pilinguojantiems) naudoti 3 proc. pieno rūgšties, tai aš ir paskaičiavau dar puse proc. mažiau, kad nebūtų labai jau rūgštus. Deja, šiuo metu nebeturiu, kuo matuoti ph, bet pagal skonį tai gavosi rūgštokas verysad.gif blush2.gif Veido oda nejautė jokio diskomforto. Pagal minėtą receptą nedėjau niacinamido, d-pantenolio, bisabololio. Pridėjau žalios arbatos ekstrakto, bet kažin ar jis čia kaltas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 03 lapkričio 2012 - 13:24