Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 10 29, 15:36)
Simondsijų aliejuje eteriniai gerai tirpsta, bet ne visi, nes tiesiog ne visi jie aliejuose tirpūs. Dauguma tirpsta, o dervos, balzamai, kai kurie absoliutai  - nelabai.
Irgi galvoju kas ten dar galėjo būti nutikę. Dar vienas variantas - ir man kažkuris kremas panašus buvo, kaip su mikro liposomomis, tokiais lyg mini ikreliais (ir jie net verdančiame vandenyje neištirpo), tik nepamenu su kuriais emulsikliais. Galėjo gautis kompleksinė emulsija, W/O/W tipo, tai reiškia vanduo aliejaus plėvelėje, lašeliais, pasiskirstęs vandenyje. Laisvo aliejaus tokiu atveju eteriniams atskiesti nebėra, va jie ir plūduriuoja likusiame laisvame vandenyje. g.gif


Man irgi buvo kilusi mintis apie w/o/w emulsija. O siai dienai jau nebeliko to vandens laseliu jausmo, o atrodo ir vaskas susoko i gumuliuku, bet patrynus tarp ranku istirpsta jie, vadinasi dar kazkas susigumuliavo, labai keistas gaminys gavosi smile.gif

O klausykit, koks yangu aliejaus skonis? Vakar "miniuka" prasiplesiau (gautas pries pora savaiciu, galioja dar ilgai, nors cia ir nerodiklis) ziauriai kartus buvo, ar toks ir turi but, ar oksidavesis?
Atsakyti
Man irgi yra taip buvę. Jei atmintis nepaveda, atrodo, kad su Mira ar Benzoinu ir Oliviem 1000:hm
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 10 31, 15:19)
O klausykit, koks yangu aliejaus skonis? Vakar "miniuka" prasiplesiau (gautas pries pora savaiciu, galioja dar ilgai, nors cia ir nerodiklis) ziauriai kartus buvo, ar toks ir turi but, ar oksidavesis?

Karsteli ir pas mane iš AZ. Ten linolo rūgšties daug, kaip ir sėmenų aliejuose, gal ji ar dar kokia sudedamoji dalis kartumą duoda. Oksidaciją kvapas labai išduoda. Turbūt jis tiesiog toks yra. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 10 28, 17:09)
o as negaliu atsidžiaugti tuo  rimos kuno receptu  thumbup.gif kur buvo ikelus  4u.gif siuo metu jis man pats paciausias,o ir sukau galva kur panaudoti biciu vaska vietoj 100g gavau 800g biggrin.gif


gal galite pasidalinti receptuku? blush2.gif

tai now food ae nieks nenaudojat? rolleyes.gif
Atsakyti
Laba diena visoms,

noriu pasiteirauti jūsų nuomonės apie lauryl lauratą. Kiek domėjausi internete (info radau tik užsienio kalba), tai jis nėra kenksmingas, kiek supratau jis gaunamas iš augalų. Ar kuri jį yra naudojusi produktų gamybai?
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2012 11 01, 14:14)
gal galite pasidalinti receptuku? blush2.gif

tai now food ae nieks nenaudojat? rolleyes.gif

del eteriniu niekuo negaliu patarti ax.gif
receptukas 4u.gif
Su biciu vasku gaminu kuno sviesta ir visada gaunasi . Idedu Pvz. 100 g receota:
vasko - 5.2 g
25 g sviestmedzio
25 g kokoso
10 g alyvuogiu
10 g monoi ( arba morku jeigu vasara)
28 g H2O
2 g glicerino
8 l casgard
10-15 l kokosokvapo ( arba EA pasiriktinai)
Po duso, ant silto dregno kuno labai gerai.
Atsakyti
aciu!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinote, ką daryti, jei Miros EA sukietėjo? Ar galima kaitinti? Ar geriau išgriebus tirpinti spirite?
Atsakyti
Sakai gryžta į savo pirmapradę būseną... Kaitinti nereiktų, šildyti galima (iki maždaug 40 laipsnių), bet tik tam kartui suminkštės. Labai labai sukietėjo? Nebuvo man taip, net su sena mira, tik prie dangtelio padžiūvusių trupinukų randu, sunkiai atsisuka jei ilgiau nenaudoju. Gali spirito truputį įlašinti ir palaikyt paplakdama šiltai (vandens vonelėje ar ant radiatoriaus), nieko baisaus, ištirps ir vėl naudot galėsi. 4u.gif Tiesiai į buteliuką gali įlašint. Buteliukus su kietėjančiais eteriniais kartais prie kompo ventiliacijos palaikau, kai ketinu tuoj naudoti, atšyla ir suskystėja... Tik gal radiacija ar kokios bangos ne itin gerai, bet patogu užtat. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 11 01, 20:27)
Sakai gryžta į savo pirmapradę būseną... Kaitinti nereiktų, šildyti galima (iki maždaug 40 laipsnių), bet tik tam kartui suminkštės. Labai labai sukietėjo? Nebuvo man taip, net su sena mira, tik prie dangtelio padžiūvusių trupinukų randu, sunkiai atsisuka jei ilgiau nenaudoju. Gali spirito truputį įlašinti ir palaikyt paplakdama šiltai (vandens vonelėje ar ant radiatoriaus), nieko baisaus, ištirps ir vėl naudot galėsi. 4u.gif Tiesiai į buteliuką gali įlašint. Buteliukus su kietėjančiais  eteriniais kartais prie kompo ventiliacijos palaikau, kai ketinu tuoj naudoti, atšyla ir suskystėja... Tik gal radiacija ar kokios bangos ne itin gerai, bet patogu užtat. ax.gif

Vat mira labai sukietėjo, dar pašildžius galima kokiu įnagiu išgriebti, bet ji tada būna labai tąsi, netirps kreme tikrai. Tikriausiai reiks spirito įpilti truputį. Dar ir benzoinas bando kietėti, bet tas ne taip. Truputį gamindama kremą į šiltą vandenį buteliuką įdedu, palaikau ir suskystėja.
Atsakyti
o benzoino derva kur tirpsta? Pabadymui ilasinau pora lasiuku i jau anksciau pasigaminta krema, tai taip ir liko atskiri lasiukai.
Atsakyti
QUOTE(IngaKo @ 2012 11 02, 13:37)
o benzoino derva kur tirpsta? Pabadymui ilasinau pora lasiuku i jau anksciau pasigaminta krema, tai taip ir liko atskiri lasiukai.

Turbūt ne dervą lašinai (sausa kieta gabaliukais), o spiritinį tirpalą. Būna daugiau ir mažiau skiestas (25 proc., 50 proc), skirtingo tirštumo. Spirite tirpsta,atskirame indelyje prieš lašinant į kremą reikia atsiskiesti,jei tirštas. 4u.gif
Atsakyti