Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 10 26, 07:25)
Aš neseniai ginčijausi su viena mergaitė dėl rūščių - ji negalėjo patikėti, kad aš savo priemonėse net 0,5 proc negaliu jų naudoti.
Man iš karto sausais plėmais veidą, tos vietos parausta, niežti. O vat kitos ir 5 proc nejaučia

O jūs gal turite sausėti linkusią odą? Ar tai tik odos jautrumas rūgštims?
Man kažkada senai rekomendavo panaudoti parduotuvių kremus, kurie pilinguoja. Matyt kosmetologė matė, kad pas mane gan stora, mišri, porėta oda. Dabar naudoju savos gamybos, džiugu, kai galiu keisti pagal reikalingumą rūgšties kiekį. thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 10 25, 22:57)
Manau, kad nieko baisaus - tiesiog nešvarumai (odos riebalai + aplinkos dulkės), tiesiog oda linkusi sugerti ax.gif Gal kur darbe ar kitoj tavo aplinkoj yra kokių specifinių dulkių (net ir nuo popieriaus, knygų mikrodulkių būna)

Dėkui, kad nuraminote smile.gif Aš irgi linkusi manyti, kad tai tiesiog aplinkos teršalai. Šiuo metu labai draugauju su knygomis ir kt. popieriais. Gal ir tai kiek prisideda.
Dėl šios problemos ir nutariau pradėti naudoti pilinguojantį kremą su rūgštimis.
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 10 26, 10:52)
O jūs gal turite sausėti linkusią odą? Ar tai tik odos jautrumas rūgštims?
Man kažkada senai rekomendavo panaudoti parduotuvių kremus, kurie pilinguoja. Matyt kosmetologė matė, kad pas mane gan stora, mišri, porėta oda. Dabar naudoju savos gamybos, džiugu, kai galiu keisti pagal reikalingumą rūgšties kiekį.  thumbup.gif


Mano sausa, bet žiauriai besirebaluojanti oda..
Ir ne tik veido, bet ir kūno.. mano mama ir sesuo turi tokią pat odą, tai dalis ir paveldimumo yra.
Atsakyti
labas mamytes,gaminsiu pirmakart kremuka,gal galit patarti,ka pasirinkti ir kokiu santykiu maisyti?

hidrolatai
ylang ylang
roziu
levandu

aliejai
avokado
argano
makadamiju

raudonuju mandarinu ae,konservantas ir emulsinis vaskas

ketinu daryti:
emulsinis olive1000 vaskas 4g
konservanto 4lasai
ylang hidrolatas ~30ml
aliejai ~20ml: norejau daryt tik avokada ir argano,bet galvoju,gal per sunkus bus>? g.gif
mano oda siaip misri,bet i sausuma labiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pokahonta: 26 spalio 2012 - 17:44
Aliejų pas tave 40 proc., daugoka, labai bus riebu ir nežinau ar "paveš" emulsiklis. Daryk su 30 proc, bus 15 ml., o hidrolato tada 35. Geriau kai viską vienodu matavimu skaičiuoji, ar gramais, ar ml, tada tiksliau. Jei turi svarstykles, ir aliejus su vandeniu sverk.
Dėl aliejų sunkumo - na kieviena oda kitokius mėgsta. Man avokadas neapsunkina, ir alyvuogės gerai, nors daugeliui riebu, o arganas mano veidui sunkus. Makadamijų man irgi riebiai jaučiasi. Gal virtuvėje turi kokių paprastų - kukurūzų, vynuogių kauliukų, saulėgrąžų, jie lengvesni. Galėtum truputį įpilt. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 26 spalio 2012 - 19:17
labai aciu uz atsakyma 4u.gif jau kremuka padariau,labai dziaugiuosi,kad netycia dar pries darant perskaiciau kazkurioj temoj,kad butent su olive1000 reik tik 30proc alieju,kaip kad jus ir raset,tai isvengiau fiasko 4u.gif siaip puikiai gavosi,labai patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikinu su pirmu kremu first.gif thumbup.gif Aš irgi"gera" patarėja, emulsiklio į procentus neįskaičiavau... blush2.gif Tikrai nuostabus jausmas, kai supili vandenį, pamaišai ir matai kaip viskas virsta kremu. Stebuklas... Pirmą kartą buvo tiesiog "matau, bet negaliu patikėti".
Smagaus naudojimo. Reikia raganų būrį naujom jėgom pildyti 4u.gif
Atsakyti
bis.gif clap_1.gif
Atsakyti
Sveikinu su pirmu kremuku. thumbup.gif
Vyras sako, kad naturalios kosmetikos gamyba - LIGA biggrin.gif nes visko vis daugiau ir daugiau reik ax.gif ir niekaip nepasveikstama biggrin.gif
Atsakyti
friends.gif birthday.gif sveikinu su pirmuoju kremu smile.gif as ir dabar kartais pasidarau krema ir galvoju nu sakes kaip nerealu, kokia as saunuole krema padariau sau pati biggrin.gif nepabek nuo musu papildyk musu gretas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gutka: 27 spalio 2012 - 09:05
Sveikinu su pirmuoju kremu 4u.gif neseniai ir as taip dziaugiausi stebedama, kaip is "vandens ir aliejaus" kremas pasidaro thumbup.gif
QUOTE(pokahonta @ 2012 10 26, 20:55)
jau kremuka padariau


Papildyta:
Sutinku, kad liga rolleyes.gif bet ta "liga"- tokia maloni blush2.gif
QUOTE(goccia @ 2012 10 27, 08:06)
Vyras sako, kad naturalios kosmetikos gamyba - LIGA biggrin.gif nes visko vis daugiau ir daugiau reik ax.gif ir niekaip nepasveikstama biggrin.gif

Atsakyti
aciu aciu thumbup.gif tikrai smagus jausmas,dar pasidariau nemazai,tai ir mamai uzteko,nesulaukiu,kada galesiu iteikti biggrin.gif
beje merginos,ar naudojat savo kremukams now foods eterinius aliejus,idomu kaip ju kokybe ax.gif
now foods ae
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pokahonta: 27 spalio 2012 - 12:53
QUOTE(Diem @ 2012 10 27, 11:22)

Sutinku, kad liga  rolleyes.gif bet ta "liga"- tokia maloni  blush2.gif

drinks_cheers.gif Bet vyrui taip neatrodo biggrin.gif nors jau nebebamba kaip pradzioj. smile.gif
Atsakyti