Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

QUOTE(BlueFire @ 2012 10 22, 20:27)
pusiau juokais - organizmas gali uzsiterst ir nuo nesvariu minciu ar negeru poelgiu, tada nors ir pati geriausia maista valgyk...

gal kuri naudojot sita kankinimo iranki?
http://www.squidoo.c...eedling-rollers



as irgi kazkuriuo momentu buvau susigundziu, bet galiausiai kitos priezastys nuleme, kad nebandziau.
neseniai dar man paaiskino: tos derma rolerio adateles per odos pavirsiu (reljefa) eina ne visos 90 laipsniu kampu. vienos is ju duria 90 laipsniu kampu, o kitos ne. todel gaunasi, kad oda dar ir braizoma/draskoma. nezinau ar tiksliai cia paaiskinau.
na cia jei ziuretum pro mikroskopa.
nezinau kaip yra, nes cia ne mano nuomone
Atsakyti
Labas visoms smile.gif Žinau, kad aš čia nelabai į temą, bet norėjau pasakyti,kad žaviuosi Jumis, kurios pačios gaminate kosmetiką... Esant šaunuolės 4u.gif Man tai kažkas nepaprasto thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucė @ 2012 10 25, 10:00)
Labas visoms smile.gif Žinau, kad aš čia nelabai į temą, bet norėjau pasakyti,kad žaviuosi Jumis, kurios pačios gaminate kosmetiką... Esant šaunuolės  4u.gif  Man tai kažkas nepaprasto  thumbup.gif  blush2.gif

Tai prisijunkite 4u.gif
Pradžioj - neaišku ir nelengva, o ir kainuoja nemažai, bet vėliau - jokie pirktiniai kremai ar kiti dalykėliai nebetinka biggrin.gif
Aš tai net pro kosmetikos skyrius pardutuvėse pralekiu kuo greičiau, man tie kvapai dabar baisūs, o apie pojūčius pasitepus net nenoriu galvoti bigsmile.gif
Atsakyti
Ir aš jau antrus metus naturalia kosmetika sau gaminuosi pati.
Pro parduotuveje esancia kosmetika einu kuo toliau, nebesuvilioja jokia akcija, jokios nuolaidos. Anksciau vos tik kokios nuolaidos ir pirkdavau reikia nereikia.
Tik gaila vaikai nepripazysta mano naturaliu sampunu, tad tik jiems perku ju yprastus sapmunus. Karta sugalvojau isiplauti su vaiku sampunu, tai kur nutekejo per veida taip grauze, kad sakiau viskas, aciu, daugiau nebenoriu.
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2012 10 25, 10:33)
Ir aš jau antrus metus naturalia kosmetika sau gaminuosi pati.
Pro parduotuveje esancia kosmetika einu kuo toliau, nebesuvilioja jokia akcija, jokios nuolaidos. Anksciau vos tik kokios nuolaidos ir pirkdavau reikia nereikia.
Tik gaila vaikai nepripazysta mano naturaliu sampunu, tad tik jiems perku ju yprastus sapmunus. Karta sugalvojau isiplauti su vaiku sampunu, tai kur nutekejo per veida taip grauze, kad sakiau viskas, aciu, daugiau nebenoriu.

Vaikams galit pabandyti iš AZ ar kitokių bazių, įdedant AZ aromatus ( dabar yra saldainių, karamelės, milky way, gervuogių ir kiti), vaikams tie kvapai patinka labiau negu EA, o Az rašo, kad jie iš natūralių medžiagų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 25 spalio 2012 - 10:44
Saule/Guoda, dėžutę prasivalyk, negaliu laiško išsiųsti. Čia atsakysiu, juk į temą... Kalbėjomės apie įvairius Olivem emulsiklius. smile.gif
Mums žinomas 1000 yra sudėtinis emulsiklis iš cetearyl olivate ir sorbitan olivate, HLB 9 (pagal jį galima apsiskaičiuoti, kokiu santykiu sumaišyta, atrodo tai 800 ir 900 mišinys...), savybes žinai. Olivem 900 - grynas sorbitan olivate, HLB 4,7 kaip ir sorbitan stearate, tik tas iš stearic acid, o šis iš alyvuogių, man reikalingas kaip dar vienas, truputį kitoks žemo HLB emulsiklis. Olivem 300 - daugiau putojančioms priemonėms, pasiskaityk aprašymą, alyvuogių aliejaus PEG-7 esteris. O Olivem 800 gana aukšto HLB, 12, bet olivatas, ne esteris, labai švelnus, man patiko derinyje su glyceryl stearatu, odai švelniau už polysorbatus. Skirtingi jie, visko neišbandžiau, ir kiekvienas derinys bus kitoks. Jau įsitikinau, kad kompleksinis emulsiklis visada geriau - švelniau, tepasi maloniau, geriau suriša ir t.t. Tik dar mokytis, aiškintis reikės be galo... Net galvoju, gal reikia kokios chemijos mokytojos privačiai pasimokyt ieškoti...
g.gif 4u.gif
Gaminau valymo pienelį veidui - taisiau ankstesnį receptą, ir nesigavo. Valo gerai, akių negraužia (man visada labai aktualu, jautrios akys), bet vanduo atsiskyrinėja. Ir nesuprantu kas negerai... Gavosi dvifazis atrodo, bet suplakiau ir lyg nebeatsiskiria, nieko nesuprantu... lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 10 25, 13:51)
Saule/Guoda, dėžutę prasivalyk, negaliu laiško išsiųsti. Čia atsakysiu, juk į temą... Kalbėjomės apie įvairius Olivem emulsiklius. smile.gif
Mums žinomas 1000 yra sudėtinis emulsiklis iš cetearyl olivate ir sorbitan olivate, HLB 9 (pagal jį galima apsiskaičiuoti, kokiu santykiu sumaišyta, atrodo tai 800 ir 900 mišinys...), savybes žinai. Olivem 900 - grynas sorbitan olivate, HLB 4,7 kaip ir sorbitan stearate, tik tas iš stearic acid, o šis iš alyvuogių, man reikalingas kaip dar vienas, truputį kitoks žemo HLB emulsiklis. Olivem 300 - daugiau putojančioms priemonėms, pasiskaityk  aprašymą, alyvuogių aliejaus PEG-7 esteris. O Olivem 800 gana aukšto HLB, 12, bet olivatas, ne esteris, labai švelnus, man patiko derinyje su glyceryl stearatu, odai švelniau už polysorbatus. Skirtingi jie, visko neišbandžiau, ir kiekvienas derinys bus kitoks. Jau įsitikinau, kad kompleksinis emulsiklis visada geriau - švelniau, tepasi maloniau, geriau suriša ir t.t. Tik dar mokytis, aiškintis reikės be galo... Net galvoju, gal reikia kokios chemijos mokytojos privačiai pasimokyt ieškoti...
g.gif  4u.gif
Gaminau valymo pienelį veidui - taisiau ankstesnį receptą, ir nesigavo. Valo gerai, akių negraužia (man visada labai aktualu, jautrios akys), bet vanduo atsiskyrinėja. Ir nesuprantu kas negerai... Gavosi dvifazis atrodo, bet suplakiau ir lyg nebeatsiskiria, nieko nesuprantu... lotuliukas.gif  4u.gif

Jau prasivaliau, net nepagalvojau, kad čia tiek mažai vietos

Ačiū už paaiškinimus apie Olivemus; pardavėjai apie atskirus parašo, susistemintos informacijos kažkaip neradau , gal blogai ieškojau g.gif
Dėl pienelio atsiskyrimo - turiu tokį receptą kūno pienelio su VE ( glyceryl stearat) ir sacharoze(aišku, kaskart tobulinu, bet esmė lieka ta pati), tai visada iš karto susijungia, po paros šaldytuve - atsiskiria, tada dar paplaku, ir susijungia visam laikui. Kiekvieną kartą tikuosi, kad neatsiskirs, bet - viskas kartojasi biggrin.gif

Labai puiku, kad netingi eksperimentuoti su emulsiklais, ir bloge tiek puikių receptų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
dėl montanovo - irig išbandžiau "komplekse", tai labai patiko, dariau jaunai kombinuotai oda, ir pati išbandžiau biggrin.gif (Montanov68 - 3, Olivemuls-3), aliejinė dalis - 16%( aviečių, lazdyno, inka-inči, chaulmugra); labai švelnus, neriebus, žodižiu - visi patenkinti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 25 spalio 2012 - 18:53
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 10 22, 21:29)
Kad iš odos sunktųsi šlakai - man sunku patikėti. Ne tik nemačiau, bet net negirdėjau kad taip galėtų būti. Galėjo sunktis limfa su krauju nebent. Pati dareisi valymą? Jei tokie kraujingi skysčiai sunkiasi nuolat, aš siūlyčiau pasikonsultuot su gydytoju dermatologu. Tikrai baisiai skamba... g.gif Dėl šlakų yra visokių teorijų, viena sako kad ten surūdijusi, oksidavusis geležis, kiti kad pigmentacijos sutrikimas. Maisto teršalus kepenys išvalo.

Kraujas nesisunkia. Tik tarsi vandenėlis tamsus, bet labiau į šviesiai juodą spalvą. Manau, kad gal tai kokios dulkės susikaupia poroje, ar kažkaip ji per ilgą laiką užsiteršia, nes šveitiklių nenaudoju šiuo metu. Prausiu savos gamybos prausikliu, kartais natūraliu muilu, kartais gasulo molio prausikliu. Pastaruoju metu nesitepu ir krempudra. Tik keista, kad tokių porų nedaug, bet tose pačiose veido vietose.
Valymą pati darausi, bet tik problematinių vietų.
Bandysiu dar eksperimentuoti su švelniais odos šveitikliais, valančiomis kaukėmis.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gal šiuo sezono metu nelabai tinka kremai su rūgštimis, t.y. naudojami pašalinti negyvas odos ląsteles (pilinguojantys)? Ar čia labiau priklauso nuo odos tipo?
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 10 25, 22:20)
Kraujas nesisunkia. Tik tarsi vandenėlis tamsus, bet labiau į šviesiai juodą spalvą. Manau, kad gal tai kokios dulkės susikaupia poroje, ar kažkaip ji per ilgą laiką užsiteršia, nes šveitiklių nenaudoju šiuo metu. Prausiu savos gamybos prausikliu, kartais natūraliu muilu, kartais gasulo molio prausikliu. Pastaruoju metu nesitepu ir krempudra. Tik keista, kad tokių porų nedaug, bet tose pačiose veido vietose.
Valymą pati darausi, bet tik problematinių vietų.
Bandysiu dar eksperimentuoti su švelniais odos šveitikliais, valančiomis kaukėmis.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gal šiuo sezono metu nelabai tinka kremai su rūgštimis, t.y. naudojami pašalinti negyvas odos ląsteles (pilinguojantys)? Ar čia labiau priklauso nuo odos tipo?


Šiuo metu laiku kaip tinka naudoti priemones su rūgštimis (mažiausiai saulės) 4u.gif Prikaluso ne tik nuo odos tipo , bwet ir nuo kiekvieno žmogaus jautrumo, mano viena mergaitė su kombinuota oda negali naudoti net 0,5 % AHA, iš karto visa oda raudonomis dėmėmis ir niežti g.gif
O gal ten sunkiasi nešvarumai su molio dalelėmis, gal blogai išsiplauna kaukės?
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 10 25, 21:58)
Šiuo metu laiku kaip tinka naudoti priemones su rūgštimis (mažiausiai saulės)  4u.gif Prikaluso ne tik nuo odos tipo , bwet ir nuo kiekvieno žmogaus jautrumo, mano viena mergaitė su kombinuota oda negali naudoti net 0,5 % AHA, iš karto visa oda raudonomis dėmėmis ir niežti g.gif
O gal ten sunkiasi nešvarumai su molio dalelėmis, gal blogai išsiplauna kaukės?

Aš vietoj AHA naudoju pieno rūgštį. Man ji tinka.
Buvo laikotarpis, kai nenaudojau molio, bet buvo tas pats. sad.gif Kažkokios anomalijos su mano poromis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 25 spalio 2012 - 22:06
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 10 25, 23:06)
Aš vietoj AHA naudoju pieno rūgštį. Man ji tinka.
Buvo laikotarpis, kai nenaudojau molio, bet buvo tas pats. sad.gif Kažkokios anomalijos su mano poromis biggrin.gif

Manau, kad nieko baisaus - tiesiog nešvarumai (odos riebalai + aplinkos dulkės), tiesiog oda linkusi sugerti ax.gif Gal kur darbe ar kitoj tavo aplinkoj yra kokių specifinių dulkių (net ir nuo popieriaus, knygų mikrodulkių būna)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 25 spalio 2012 - 23:04
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 10 25, 22:58)
Šiuo metu laiku kaip tinka naudoti priemones su rūgštimis (mažiausiai saulės)  4u.gif Prikaluso ne tik nuo odos tipo , bwet ir nuo kiekvieno žmogaus jautrumo, mano viena mergaitė su kombinuota oda negali naudoti net 0,5 % AHA, iš karto visa oda raudonomis dėmėmis ir niežti g.gif
O gal ten sunkiasi nešvarumai su molio dalelėmis, gal blogai išsiplauna kaukės?


Aš neseniai ginčijausi su viena mergaitė dėl rūščių - ji negalėjo patikėti, kad aš savo priemonėse net 0,5 proc negaliu jų naudoti.
Man iš karto sausais plėmais veidą, tos vietos parausta, niežti. O vat kitos ir 5 proc nejaučia
Atsakyti