Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

Laba diena,
Kaip manot, ar verta pirkti šį argano aliejų? Deja neekologiškas, bet nerafinuotas..
Atsakyti
Labukas mamytes auksarankes.
Jei galima sutrukdysiu ir paklausiu, kur perkate keramidus ir lecitina, nes noriu pabandyti pasigaminti kremuka, visas sudetines dalis radau jusu nurodytose parduotuvese, o siu dvieju niekaip nerandu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nagla-nachale @ 2012 10 20, 17:24)
Labukas mamytes auksarankes.
Jei galima sutrukdysiu ir paklausiu, kur perkate keramidus ir lecitina, nes noriu pabandyti pasigaminti kremuka, visas sudetines dalis radau jusu nurodytose parduotuvese, o siu dvieju niekaip nerandu  unsure.gif

Aš perku AZ, dėl keramidų Alionukas rašė, kad neverta pinigų leisti ( ne tokie jie, tik imitacija)
Atsakyti
Lecitinas skystą kapsulėmis iš vaistinių galima naudoti, AZ yra toks prie emulsiklių; dar būna vandenyje tirpus lecitinas granulėmis, vaistinėse (bet pirma reiktų susirast internete, mažai kurios turi), kosmetikos prekių parduotuvėse (rusų aromarti turi lecinolio pavadinimu), sveiko maisto parduotuvėse.
Keramidus perku JAV tokius arba šituos, ir čia tokie pat kaip pirmoj nuorodoj, "tikri" keramidai. O AZ čia 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Norėjau Jūsų pasiklausti. Kažkada prieš kelis metus gaminausi lūpų balzamą. Gavosi superinis, nes ir lūpas pamaitino, ir blizgesio lūpoms davė. Bet neužsirašiau tikslaus recepto ir nepamenu ko dėjau, kad jis duotų blizgesį lūpoms. Bandžiau visokius variantus, bet man tie balzamai vis tiek gaunasi tik maitinantys,o blizgesio neduoda nors tu ką biggrin.gif

Gal kuri man pagelbėtų ir mesteltų kokią užuominą ką reiktų įdėti, kad balzamas lūpioms suteiktų blizgesio?

Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
O šito iš AZ nebandei blizgesiui dėti? Ten dar ir receptų krūva, stipresniam blizgėjimui žėručių reikia. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 22 spalio 2012 - 09:27
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 10 22, 09:25)
O šito iš AZ nebandei blizgesiui dėti? Ten dar ir receptų krūva, stipresniam blizgėjimui žėručių reikia. 4u.gif


Ne, šito nebandžiau. gal ir reiks pabandyti. man nereikia tokio labai stipraus blizgėjimo, man reikia tokio kaip paprasto vazelino lūpoms, tik kad juo patepus lūpos šiek tiek blizgėtų smile.gif visi iki šiol gaminti būna tokie kaip matiniai vazelinai g.gif
Atsakyti
Sveikos. Buvo kalba apie dermatitus ir odos sarminguma bei rugstinguma ir neuzsirasiau kai skaiciau. Pieno rugsti galiu naudot kremuke, kai turiu atopini dermatita? dabar toks paumejimas, oda visa raudona, purskiu su levandu hidrolatu. Ir pabandziau kremuka su dygminu aliejum, matyt netiko mano odai.
Atsakyti
Kai paūmėjimas geriau nenaudok rūgščių, jos gali dirgint, nebent reikia kremo pH tvarkyti. Ramink bisabololiu, pantenoliu, drėkink aloe, hialuronu. Viską kuo švelniau. 4u.gif Gal dar kurios turi dermatitus patirtim pasidalins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyyyte25 @ 2012 10 22, 07:05)
Sveikos merginos  4u.gif

Norėjau Jūsų pasiklausti. Kažkada prieš kelis metus gaminausi lūpų balzamą. Gavosi superinis, nes ir lūpas pamaitino, ir blizgesio lūpoms davė. Bet neužsirašiau tikslaus recepto ir nepamenu ko dėjau, kad jis duotų blizgesį lūpoms. Bandžiau visokius variantus, bet man tie balzamai vis tiek gaunasi tik maitinantys,o blizgesio neduoda nors tu ką  biggrin.gif

Gal kuri man pagelbėtų ir mesteltų kokią užuominą ką reiktų įdėti, kad balzamas lūpioms suteiktų blizgesio?

Būčiau labai dėkinga  4u.gif

o gal lanolinas duoda toki blizgejima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 10 22, 15:52)
o gal lanolinas duoda toki blizgejima?  g.gif


Duoda:)
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Neseniai apie plaukus kalbejot, tai pratesiant ta tema, paklausiu, gal kuri zinote, ar labai jau kenksmingas zibalas plaukams? Nes padeda tai tikrai gerai smile.gif
Atsakyti