Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

QUOTE(goccia @ 2012 10 13, 16:04)
Merginos ar kasnors bandet naudot sviezius alavijo lapus? http://aromata.lt/ko...iezi-ekologiski

skaiciau pas paloma bet pati dar nebandziau ax.gif

"draugas"roto yra kokie nors eteriniai kurie pagerintu savijauta g.gif kurius pagarinti gal butu galima
Atsakyti
As i plauku kaukes visada ipilu sauksteli vaistinio preparato "Dimeksid", jis pagerina medziagu isiskverbima i plauko svoguneli. Ypatingai dazant plaukus su zolem tai jauciasi, spalva buna intensyvesne, plaukas zvilgantis.
[/quote]
O koki konkreciai perkate? Radau tik, kad siuo metu Lietuvoje yra registruoti trys vaistai, kurių sudėtyje yra veikliosios medžiagos dimeksido (dimetilsulfoksido). Tai Capsicam tepalas (1 g tepalo yra 50 mg dimetilsulfoksido, 30 mg kamparo, 30 mg terpentino eterinio aliejaus, 20 mg benzilnikotinato, 2 mg nonivamido), Dolobene gelis (1 g gelio yra 500 TV heparino natrio druskos, 150 mg dimetilsulfoksido, 25 mg dekspantenolio) ir Histalgan tepalas (1 g tepalo yra 100 mg hidroksietilsalicilato, 0,75 mg nonivamido, 2,5 mg benzilnikotinato, 200 mg dimetilsulfoksido). Per daug sudetiniu daliu g.gif Gal jus randate gryno?
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 10 13, 16:04)
Merginos ar kasnors bandet naudot sviezius alavijo lapus? http://aromata.lt/ko...iezi-ekologiski

Kažin ar yra pardavime schmoll.gif Kai bandžiau užsisalyti, pasakė, kad išparduota, o ir dabar nenurodyta , kad turi ax.gif
Atsakyti
Saule/Guoda uzvakar buvau KN tai kaip tik pasiule ir parode. Tik sake nebedaug like, nes labai greit jie genda. As pagalvojau, kad gal ir nieko butu, bet kad labai daug iskart reik sunaudot. rolleyes.gif Tai nutariau paklaust jusu gal kas naudojot ir kokie atsiliepimai. KN sake, kad saldosi ir po to saldyta naudoja. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 14 spalio 2012 - 08:49
QUOTE(asssandra @ 2012 10 10, 18:07)
Pamenu, mergaitės rašė, kad Q10 iš AZ labai mažas procentas pačio Q10 - regis nuo 0,1 iki 1 svyruoja. Gal mūsų vaistinėse parduodamame kofermente Q10 - 30 mg jo yra daugiau? Kažin, ar galima jį lašinti į kremukus? Ar kas nors bandėte? g.gif


Aplamai tai Q10 isorinis naudojimas yra gana diskutuotinas klausimas. Jei norima pasiekti efektyvaus rezultato, ant-age efekto kuri taip pabrezia ir t.t., tai Q10 reiketu vartoti i vidu, o ne teptis. Kofermetas turi itakos sirdies ir kraujagysliu funkcijoms. O odai jis geras daugiau kaip antioksidantas, ir butinai kartu su vitaminu E. Taip AZ derinyje jo tikrai nedaug, bet jame jau yra vitaminas E, na ir skvalanas geras dalykas. Bet siaip ji naudoju tiesiog kaip antioksidanta kreme. Jei vaistineje pirkciau kapsules Q10, tai koki 1vnt deciau i 20-30 ml kremo.
Kaikuriuose parduotuvese buna pirkti gryno kofermento, jis toks sodrios geltonos/oranzines spalvos, milteliuose. Grynas neretai alergizuoja. Zozdiu, esu tokios nuomones, ir is visos info padariau isvada, kad geriau ji gerti, bus daugiau naudos smile.gif, arba naudoti siaip kaip antioksidanta kartu su vitaminu E, bet isorinis naudojimas neatskleis Q10 viso potencialo

Papildyta:
QUOTE(gerapanycka @ 2012 10 10, 18:27)
Gelbekit..
Reikia kažko lupoms.. patarkit kuo tepti.. aplink lupas oda jautri, sauseja ir lupasi, traukia kaip niekad gyvenime, jei per placiai ziojuosi kampuciai rodos iplys sad.gif is pradziu maniau, kad del vejo, bet ryte iseidama pasitepu kuo nors ir pridengiu plonu saliku, tai lupos vejo negauna..vaizdas klaikus, jausmas dar bjauresnis- traukia, nuolat lupasi baltom odos atplaisom.. doh.gif  is pradziu tepiau visokiais kokiu turejau vazelinais, bet situacijos negelbejo, paskui tik taukmedziu, nes jis trumpam pasvelnina, bet kazkur labai greit dingsta ir nepraeina.. doh.gif del ko taip galetu buti? nes juk kiekvienais metais ir salta ir vejuota, niekad taip nera buve  verysad.gif  gal galejau nusalti? dar utariu, kad galiu buti alergiska majonezui  doh.gif


Bet jau man tai panasu i rysku vitamino C trukuma g.gif
O teptis reiketu kremu nakciai , aliejais diena. I krema itraukti aliejus su gama-linoleno, alfa-linoleno rugstimis, d-pantenoli, glicerino 2-3%, cinko kokius 0,5-1% nedaugiau, jei turite tikro lanolino (arba vaistinese purelan galima), drekinanciu komponentu. Dienai kad ir sviestmedziu, jis turetu gerai suveikti, jeigu nakti naudosite drekinanti krema lupoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 14 spalio 2012 - 15:13
tai ta purelan galima nusipirkti ir naudot kaip lanolina i krema? nes raso 100% kad ten gryno lanolino smile.gif
Atsakyti

Papildyta:
Bet jau man tai panasu i rysku vitamino C trukuma g.gif
O teptis reiketu kremu nakciai , aliejais diena. I krema itraukti aliejus su gama-linoleno, alfa-linoleno rugstimis, d-pantenoli, glicerino 2-3%, cinko kokius 0,5-1% nedaugiau, jei turite tikro lanolino (arba vaistinese purelan galima), drekinanciu komponentu. Dienai kad ir sviestmedziu, jis turetu gerai suveikti, jeigu nakti naudosite drekinanti krema lupoms.
[/quote]

Aciu uz patarimus wink.gif
Del vitaminu trukumo net nepagalvojau doh.gif greiciausiai taip ir bus, nes limpa ligos viena po kitos.. mityba buvo tragiska, is vis nezinau kaip isgyvenau.. milziniski stresai ateme apetita visai, mitau tik obuoliais, vandeniu ir duona su sviestu doh.gif bet viskas rimsta bandysiu atsitaisyti, jau nusipirkau vit C, jei nepades lupoms, tuomet dar reiks ir apie kitokius kazkokiu pamastyti smile.gif
gaila, bet nesu kremu gamintoja, o tik vartotoja..man viska per sudetinga, esu toks zmogus, kuris tik gadina produktus doh.gif neturesiu sudedamuju daliu tokiu verysad.gif turiu tik atskiru eteriniu alieju ir reikalingiausiu alieju (kokoso ir taukmedzio)..
o gal kur nors ekologiskose parduotuvese galima kazko panasaus isigyti? kazkokio kremo lupoms?
Atsakyti
QUOTE(gerapanycka @ 2012 10 14, 23:01)
Aciu uz patarimus wink.gif
Del vitaminu trukumo net nepagalvojau  doh.gif  greiciausiai taip ir bus, nes limpa ligos viena po kitos.. mityba buvo tragiska, is vis nezinau kaip isgyvenau.. milziniski stresai ateme apetita visai, mitau tik obuoliais, vandeniu ir duona su sviestu  doh.gif  bet viskas rimsta bandysiu atsitaisyti, jau nusipirkau vit C, jei nepades lupoms, tuomet dar reiks ir apie kitokius kazkokiu pamastyti smile.gif
gaila, bet nesu kremu gamintoja, o tik vartotoja..man viska per sudetinga, esu toks zmogus, kuris tik gadina produktus  doh.gif  neturesiu sudedamuju daliu tokiu  verysad.gif turiu tik atskiru eteriniu alieju ir reikalingiausiu alieju (kokoso ir taukmedzio)..
o gal kur nors ekologiskose parduotuvese galima kazko panasaus isigyti? kazkokio kremo lupoms?


Oj, kas is musu nera ko sugadinusios.. Daugiau optimizmo ploja.gif friends.gif
Atsakyti
kazkur esu skaiciusi kad suskirdusio lupom labai padejo moliugu aliejus ax.gif pora kartu pabandymui pasitepiau, labai fainai ant lupu jis jauciasi biggrin.gif bet kaip mano lupos nera problemines tai ir pamirsau sita zaidima su aliejumi,uztenka balzamo g.gif
Atsakyti
QUOTE(gerapanycka @ 2012 10 14, 23:01)
Papildyta:
Aciu uz patarimus wink.gif
Del vitaminu trukumo net nepagalvojau  doh.gif  greiciausiai taip ir bus, nes limpa ligos viena po kitos.. mityba buvo tragiska, is vis nezinau kaip isgyvenau.. milziniski stresai ateme apetita visai, mitau tik obuoliais, vandeniu ir duona su sviestu  doh.gif  bet viskas rimsta bandysiu atsitaisyti, jau nusipirkau vit C, jei nepades lupoms, tuomet dar reiks ir apie kitokius kazkokiu pamastyti smile.gif
gaila, bet nesu kremu gamintoja, o tik vartotoja..man viska per sudetinga, esu toks zmogus, kuris tik gadina produktus  doh.gif  neturesiu sudedamuju daliu tokiu  verysad.gif turiu tik atskiru eteriniu alieju ir reikalingiausiu alieju (kokoso ir taukmedzio)..
o gal kur nors ekologiskose parduotuvese galima kazko panasaus isigyti? kazkokio kremo lupoms?


Iš paprastų dalykų pabandykite medų - patepti lūpas ir palaikyti kaip ir kaukę, kažkada, kai dar negaminau kremų, man taip patarė ir labai padėjo 4u.gif
Dėl vitaminų - turbūt ne vien C trūksta, greičiausiai ir kažkokių mineralų, kokius kompleksinius gerai būtų pavartoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 15 spalio 2012 - 09:09
Medu mociute sakydavo ant lupu tepti. Ir nakciai gerai uzsitept. Man sitas budas lupom padeda 4u.gif
Atsakyti
[quote=asssandra,2012 10 13, 19:49]
As i plauku kaukes visada ipilu sauksteli vaistinio preparato "Dimeksid", jis pagerina medziagu isiskverbima i plauko svoguneli. Ypatingai dazant plaukus su zolem tai jauciasi, spalva buna intensyvesne, plaukas zvilgantis.
[/quote]
O koki konkreciai perkate? Radau tik, kad siuo metu Lietuvoje yra registruoti trys vaistai, kurių sudėtyje yra veikliosios medžiagos dimeksido (dimetilsulfoksido). Tai Capsicam tepalas (1 g tepalo yra 50 mg dimetilsulfoksido, 30 mg kamparo, 30 mg terpentino eterinio aliejaus, 20 mg benzilnikotinato, 2 mg nonivamido), Dolobene gelis (1 g gelio yra 500 TV heparino natrio druskos, 150 mg dimetilsulfoksido, 25 mg dekspantenolio) ir Histalgan tepalas (1 g tepalo yra 100 mg hidroksietilsalicilato, 0,75 mg nonivamido, 2,5 mg benzilnikotinato, 200 mg dimetilsulfoksido). Per daug sudetiniu daliu g.gif Gal jus randate gryno?
[/quote]

Taip, as perku gryna,dabar jo yra tik kur prekiauja rusiskais vaistais, kaina apie 10-12 litu, 100 ml.
Jis skirtas gydyti nudegimams, pagerina lasteliu membranu pralaiduma ir visu veikliuju medziagu isisavinima.
Atsakyti