Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

QUOTE(Žvynožara @ 2012 10 07, 09:39)

thumbup.gif Labai labai fainas bigsmile.gif wub.gif Su džiaugsmu skaitysiu wub.gif
Na, kas daugiau pasirodys? 4u.gif

O aš galiu pasidžiaugti, kad burtai veikia thumbup.gif Mano plaukai persigalvojo ir nutarė dar ant galvos pagyventi. Žinoma, kurių šaknys pasiruošusios iškritimui, telogeno fazėje,tie vis tiek iškris. Bet plaukų gniužulas kurį surenku po plovimo sumažėjo perpus. biggrin.gif
Saule/Guoda, tu genijus biggrin.gif
Ir polysorbatas toje priemonėje labai tinka. Plaukai kaip po kondicionuojančios kaukės. Vakar įpyliau 4 ml į maždaug 200 ml priemonės ( 2 proc.). 4u.gif Šiek tiek mažiau riebalavosi nei visada, plaunu kas antrą dieną - tai dabar ir antrą dieną atrodė geriau, puresni buvo thumbup.gif

Pirksiu ir aš muilo riešutus. Neturėjau dar, apsikasus visokiais indeliais iki ausų biggrin.gif

Ar AZ muilo riešutai geri, verta pirkti? Gal kuri bandėt? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 07 spalio 2012 - 11:06
Oj kiek visko daug prisnekejot 4u.gif

Nu ka as galiu pasakyt, kategoriskumo tam straipsnyje gal ir daug, perspejimu dar daugiau ir jie tikrai teisingi! Ne viskas visiems tinka, deja. O pavyzdzius patvirtinancius daktares zodzius turiu netgi du. Kazkada seniau mano aprasyta drauges situacija, kai veidui netiko niekas is naturaliu gaminiu. O antras pavyzdys mano mazyle dukryte. Dermatitas-egzema ant kojyciu. Jei vyresnelei sita reikala pazabojom, tai mazajai niekaip, jei tik pabandau patept kazkuom savos gamybos iskarto oda rausta ir situacija astreja. Antra para siandien bus kaip tepu tepalu gamintu vaistinej ir akyse zaisdeles traukiasi. Vyras klausia ar neapmaudu, sakau ne- as ne vaistus gaminu. Nereikia suabsoliutinti ir gyventi su protu. O mazylei gal kada ir pataikysiu pagaminti tinkama gamini, tik bandyti ar tinka reikes sulaukti geresnio laiko.

Kas liecia nuosava skura, savas priemones naudoju du metus ir oda kuo toliau tuo labiau grazeja. Kaip ir alioniukui tikrai toli grazu ne viskas tiko, dar labiau ne viskas patiko, priekabumo tikrai man netruksta bet galiausiai tai tik dar geresniam rezultatui!
Savos gamybos ranku kremais ne vienas rankas sugydziau (nors gaminu ne vaistus tongue.gif ) Ne vienas zmogus atsisake sintetines kosmetikos, ir apskritai sintetikos namuose, nes pajute kas yra naturalu tiesiog pradejo netoleruoti sintetiniu valikliu skalbikliu ir minkstikliu. Ir manau visu musu patirtis yra ta pati, mane ji labai dziugina smile.gif Nesvarbu, kad yra ir tokiu, kurie isgirde nori pasukioti pirsta ties smilkiniu cool.gif



Agne/Ramute mano mama antra paka baigia tu muilo riesutu sudorot (as pritingiu su jais zaist) skalbt jei nelabai sumurzintus rubus skalbia be problemu, bet va jei kas tepaluota ar pan. tai be sansu. Einamiems paprastiems skalbimams tinka puikiai, tik kiek pamenu viena zalia spalva nuo ranksluoscio stipriai nuplove ir sudaze viska kas buvo kartu sumesta-atsargiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 10 06, 21:38)
as jau gerokai seniau tai pastebejau g.gif manau kad jau neužsiima sita veikla g.gif

Kaip negerai, o is kur jus perkat rudojo oksido? Nes kazkaip kitur niekur nemaciau. Pati aliejus dabar pirksiu is akoma.lt, ten kaip ir nemaciau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramiele: 07 spalio 2012 - 13:03
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 10 07, 11:54)
...Neturėjau dar, apsikasus visokiais indeliais iki ausų biggrin.gif


Žinai perskaičiau ir pagalvojau, kad pas mane "laboratorijoj" virtuvei vietos mažai teliko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 10 07, 11:54)
thumbup.gif Labai labai fainas bigsmile.gif  wub.gif Su džiaugsmu skaitysiu wub.gif
Na, kas daugiau pasirodys? 4u.gif

O aš galiu pasidžiaugti, kad burtai veikia thumbup.gif Mano plaukai persigalvojo ir nutarė dar ant galvos pagyventi. Žinoma, kurių šaknys pasiruošusios iškritimui, telogeno fazėje,tie vis tiek iškris. Bet plaukų gniužulas kurį surenku po plovimo sumažėjo perpus. biggrin.gif 
Saule/Guoda, tu genijus biggrin.gif
Ir polysorbatas toje priemonėje labai tinka. Plaukai kaip po kondicionuojančios kaukės. Vakar įpyliau 4 ml į maždaug 200 ml priemonės ( 2 proc.). 4u.gif Šiek tiek mažiau riebalavosi nei visada, plaunu kas antrą dieną - tai dabar ir antrą dieną atrodė geriau, puresni buvo  thumbup.gif

Pirksiu ir aš muilo riešutus. Neturėjau dar, apsikasus visokiais indeliais iki ausų biggrin.gif

Ar AZ muilo riešutai geri, verta pirkti? Gal kuri bandėt? 4u.gif

Ačiū, 4u.gif visada malonu, kai pagiria, deja ne aš sugalvojau, o tik surinkau medžiagą iš įvairių psl. ir susisteminau (sudariau gydymo planą, skant biggrin.gif ), nes jau buvo tragiška padėtis blink.gif
Az riešutai ( bent mano nuomone) - puikūs , esu pirkusi dar 3 vietose, tai šitie geriausi, ir kaina gera smile.gif
Dėl polisorbato - tikrai geras sugalvojimas, reiks ir man tai giminaitei padaryti taip,
kai pradėsim naują kursą (tikiuosi, kad prireiks tik pavasarį ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 07 spalio 2012 - 17:46
vel turiu prasyma ax.gif gal kuri turit informacijos ar galit pasidalinti nuorodomis apie Organines medziagos kosmetikos gaminiuose rasto darbui reikia, dekinga buciau 4u.gif
Atsakyti
[quote=Agnė/Ramutė,2012 10 04, 22:54]
JAU! Susimaišiau ir išsitepliojau. Gal net iki ryto nenuplausiu, tegul sau būna. Vietoj spirito turėjau geriau, dilgėlių šaknų, lapų, varnalėšų tinktūros brendžiuke, bet mažiau laipsnių, tai daugiau įpyliau. Dar pagerinau visokiais CO2, imbiero ir vitex EA, AZ ženšenio ekstraktu, pora kapsulių multivitaminų su Q10, šaltalankių aliejum. Na viskas viskas kas geriausia mano rečiausiems biggrin.gif
Ir klausimas iškilo - ar verta dar pridėt polysorbato? g.gif Jis emulguotų ir gerintų įsiskverbimą.

As i plauku kaukes visada ipilu sauksteli vaistinio preparato "Dimeksid", jis pagerina medziagu isiskverbima i plauko svoguneli. Ypatingai dazant plaukus su zolem tai jauciasi, spalva buna intensyvesne, plaukas zvilgantis.
Atsakyti
O man patinka muilo riesutai labiausiai plaukams, nuoviriuka pasidarau, del visa ko ilasinu ekokonservanto, ir dar laikau saldytuve blush2.gif
plaukai minkstuciai, panasiai kaip po skalavimo kokiu actu.
O skalbimui tai tik naujagimiu drabuziukams naudoju, jei matau reikala tai pries tai demeles galima ukiniu muilu patrinti, drabuziai nuo muilo riesutu minksti buna ir naturalumu kvepia bent jau man) 4u.gif
Atsakyti
Merginos, nusprendžiau atituštinti lentynas ir parduoti ko nebenaudoju 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

gal turite kuri nors arba esate domėjusios siuo ea garintuvu is AZ: http://www.aroma-zon...a/fontaines.asp
sory, akd nuoroda taip ikeliau, kitaip nemoku 4u.gif
aromastone as jau turiu, bet manau, kad man reikia dar vieno 4u.gif
kiek supratau, jsi ir patalpas drekinti gali .. g.gif
aciu jei pasidalintumet savo nuomonemis 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras.

Retai pas jus pasireiškiu, bet visgi norėjau paklausti.
Ar galima nėščiosioms naudoti citrinžolių EA ?
60-čiai gr. kremo dėjau tik vieną lašą, bet vistiek neramu.
Šiandien sužinojau, kad ta moteris kuriai dovanojau kremuką, yra nėščia, jai aš dovanojau viso tik 10 gr. to kremuko, bet visgi.... Jau geriau perdarysiu tokį pat tik be EA, jei labai negalima unsure.gif
Atsakyti
Pamenu, mergaitės rašė, kad Q10 iš AZ labai mažas procentas pačio Q10 - regis nuo 0,1 iki 1 svyruoja. Gal mūsų vaistinėse parduodamame kofermente Q10 - 30 mg jo yra daugiau? Kažin, ar galima jį lašinti į kremukus? Ar kas nors bandėte? g.gif
Atsakyti