Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Aushrita @ 2012 10 02, 14:39)
Ziurejau ziurejau youtubej kaip ant lino siuvineti,supratau tik tiek kad per du siulus reikia siuvineti,bet as visai nematau kur ten ant to lino dvi siulu gijos gaunasi,gal yra kur is arciau butu galima paziuret kaip ant lino siuvineti? Kokio dydzio tie kryziukai turi gautis visai neaisku,ypac kiek i sona reikia durti...

siuvinejimas ant lino

user posted image



QUOTE(Aushrita @ 2012 10 02, 15:29)
[color=red]
Yra tam spec markeris toks melynas,jis issiplauna saltu vandeniu
O del adatu kaip nori,nori viena adata siuvineji ir vis veriesi kitos spalvos siula,nori su daug adatu bet gal kaip pradedanciai bus nepatogu dar neigudus,tai geriau pirmas variantas.O del spalvu geriausia siuvineti po ploteli viena spalva,tada kita spalva ir t.t

tik vienas pastebejimas ,darbo nelaikyti ne ilgiau keliu men. ,nes po plovimo lieka geltonos linijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 02 spalio 2012 - 14:00
Oi merginos jūsų pasivyti neįmanoma doh.gif

Turiu jums klausimą, gal kuriai yra tekę parduoti darbelį į užsienį? Su siuntimu viskas lyg ir aišku, bet kokiu būdu geriausiai pinigėlius už jį gauti? Gal galite kuri patarti? Kaip jūs darote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(audrajaz @ 2012 10 02, 16:59)
Oi merginos jūsų pasivyti neįmanoma  doh.gif

Turiu jums klausimą, gal kuriai yra tekę parduoti darbelį į užsienį? Su siuntimu viskas lyg ir aišku, bet kokiu būdu geriausiai pinigėlius už jį gauti? Gal galite kuri patarti? Kaip jūs darote?  g.gif

pervesti į sask. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(audrajaz @ 2012 10 02, 08:59)
Oi merginos jūsų pasivyti neįmanoma  doh.gif

Turiu jums klausimą, gal kuriai yra tekę parduoti darbelį į užsienį? Su siuntimu viskas lyg ir aišku, bet kokiu būdu geriausiai pinigėlius už jį gauti? Gal galite kuri patarti? Kaip jūs darote?  g.gif


As esu pardavus per etsy.com, tai ten atsiskaito per paypal, manau, lygiai tas pats butu ir e-bay. Kol nesulaukiu pinigu, niekad nesiunciu.
Atsakyti
Sveiki, rodausi cia labai retai, bet daznokai uzsuku paziuret jusu darbeliui, si karta rodausi su savo paskutiniu darbeliu user posted image
Papildyta:
http://public.fotki....0142543338.html
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 02, 14:57)
tik vienas pastebejimas ,darbo nelaikyti ne ilgiau keliu men. ,nes po plovimo lieka geltonos linijos.

Aš ne viena kartą ploviau ir po pusmečio, ir jokių geltonų linijų neliko.

QUOTE(audrajaz @ 2012 10 02, 15:59)
kokiu būdu geriausiai pinigėlius už jį gauti? Gal galite kuri patarti? Kaip jūs darote?  g.gif

PayPal, WesternUnion, Contact
Atsakyti
QUOTE(AnTara @ 2012 10 02, 14:33)
Ačiū labai  4u.gif  Reiks markerio ieškoti dabar  smile.gif

Tai niekur ieskot nereik,ten kur viska siuvinejimui parduoda ten ir markeris tas yra 4u.gif
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 02, 14:57)
siuvinejimas ant lino

tik vienas pastebejimas ,darbo nelaikyti ne ilgiau keliu men. ,nes po plovimo lieka geltonos linijos.

Aciu,bandysiu siuvinet,gal kas iseis blush2.gif
Na o markerio as nenaudoju visai,kazkaip atsimatuoju krastus su piestuku pasizymiu bruksniuku ir vsio,tikiuosi tas piestukas man nusiplaus po to
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 02 spalio 2012 - 16:06
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 02, 15:28)
pervesti į sask.  ax.gif


O kiek tai kainuoja man (pinigų gavėjui)? Gal tada kitą kainą reik sakyti g.gif

QUOTE(Katu @ 2012 10 02, 15:28)
As esu pardavus per etsy.com, tai ten atsiskaito per paypal, manau, lygiai tas pats butu ir e-bay. Kol nesulaukiu pinigu, niekad nesiunciu.



O kaip greitai suvaikšto pinigai per paypal?
Atsakyti
QUOTE(*Capri* @ 2012 10 02, 13:13)
Smagu išnaudoti dekreto suteiktą laisvą laiką drinks_cheers.gif
Užtat man parakas tik rūksta, nes noriu spėti iki didžiosios dienos pasiekti savo tikslą. Panašu kad pavyks. Jau įsibėgėjau antrosios triptiko dalies kryžiukuose thumbup.gif


Tai puiku jog pasieksite savo tikslą mirksiukas.gif ... Aš dar pakolkas dar ne dekrete bet bilietenije tai laiko pakankamai pasiuvinėti ax.gif o dar atostogos laukia prieš dekreta tai manau nemažai prisiuvinėsiu ir primegsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 10 02, 17:42)
Tai puiku jog pasieksite savo tikslą mirksiukas.gif ... Aš dar pakolkas dar ne dekrete bet bilietenije tai laiko pakankamai pasiuvinėti  ax.gif  o dar atostogos laukia prieš dekreta tai manau nemažai prisiuvinėsiu ir primegsiu smile.gif

As tai dekrete jau,tai mano pagrinidinis uzsiemimas kai nera ka veikt siuvinejimas thumbup.gif Tik sunku schema issirinkti,nesinori kad paskui guletu tik ir dulketu,visus darbelius zadu reminti smile.gif O pamegt tikrai pamegsi manau,man jau liga pasidare po pirmojo darbelio,nespejau baigt jau ieskojau ka toliau siuvineti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audrajaz @ 2012 10 02, 10:06)
O kiek tai kainuoja man (pinigų gavėjui)? Gal tada kitą kainą reik sakyti g.gif
O kaip greitai suvaikšto pinigai per paypal?


Neziurejau as ten laikrodzio pasiemus, bet panasu, kad jie i paypal pereina is karto, nu gal transakcijos uztrunka valanda ar panasiai. kaip pardaveja, as sumokedavau mokescius etsy ir viskas
Atsakyti
Pakartosiu klausimuka,fejuke siuvineti reikia viena gija ar dviem? ir bs?
Pabandziau viena gija tai skystalas gaunasi,o dviem atrodo per storai kazkaip,ar taip ir turi buti..?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 02 spalio 2012 - 17:39