Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2012 10 01, 14:32)
Kiek daug siuvinėjančių  nestuke.gifwub.gif  thumbup.gif


Smagu jog tokiu nemažai, ju tarpe esu ir aš nestuke.gif 4u.gif Ir visos užsimame šiuo pomėgiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rituker @ 2012 10 01, 14:51)
Kokios spalvos pritrukai?



DMC 3866. Maniau jog užteks bet deje doh.gif sios spalvos daugiausiai reikėjo kūnui užpildyti tai neužteko viso ryšulėlio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 01 spalio 2012 - 18:10
QUOTE(libaja @ 2012 10 01, 12:36)
Žiūrėkit, ką radau  thumbup.gif Slapukė wink.gif

blush2.gif blush2.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Džeine- būk gerutė, palepink mūsų akis savo naujaisiais grožiais, nesvarbu, kad ne kryžiukiniai ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Na ka,baigiau savo kavos mergaite,fotiko neturiu kad parodyciau tai tikiuosi ireminta eis parodyti,reik bandyti dabar ta fejuke ant lino issiuvinet,ziuresiu kaip cia seksis nes ant lino nesu siuvinejusi...
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 10 01, 19:07)
Smagu jog tokiu nemažai, ju tarpe esu ir aš nestuke.gif 

Smagu išnaudoti dekreto suteiktą laisvą laiką drinks_cheers.gif
Užtat man parakas tik rūksta, nes noriu spėti iki didžiosios dienos pasiekti savo tikslą. Panašu kad pavyks. Jau įsibėgėjau antrosios triptiko dalies kryžiukuose thumbup.gif
Atsakyti
Ziurejau ziurejau youtubej kaip ant lino siuvineti,supratau tik tiek kad per du siulus reikia siuvineti,bet as visai nematau kur ten ant to lino dvi siulu gijos gaunasi,gal yra kur is arciau butu galima paziuret kaip ant lino siuvineti? Kokio dydzio tie kryziukai turi gautis visai neaisku,ypac kiek i sona reikia durti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 02 spalio 2012 - 12:40
Merginos, o kaip pažymit ant medžiagos tuos langelius 10x10? Papiešiat su kuo?
I jei siuvinejat keliom spalvom, tai tiek ir iveriat adatu su siulu ar kaip kitaip? blush2.gif
Aš dar tik pradedu doh.gif
Atsakyti
Tiesa keliom gijom siuvinejot fejuke,as kaip prie zenklu suprantu tai vienu siuliuku tik? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(AnTara @ 2012 10 02, 14:20)
Merginos, o kaip pažymit ant medžiagos tuos langelius 10x10? Papiešiat su kuo?
I jei siuvinejat keliom spalvom, tai tiek ir iveriat adatu su siulu ar kaip kitaip?  blush2.gif
Aš dar tik pradedu  doh.gif

Yra tam spec markeris toks melynas,jis issiplauna saltu vandeniu
O del adatu kaip nori,nori viena adata siuvineji ir vis veriesi kitos spalvos siula,nori su daug adatu bet gal kaip pradedanciai bus nepatogu dar neigudus,tai geriau pirmas variantas.O del spalvu geriausia siuvineti po ploteli viena spalva,tada kita spalva ir t.t
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 02 spalio 2012 - 13:29
Ačiū labai 4u.gif Reiks markerio ieškoti dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2012 10 01, 11:32)
Kiek daug siuvinėjančių  nestuke.gifwub.gif  thumbup.gif

o kas belieka mums nestuke.gif as jau is proto einu belaukdama tai bent siuvinejimas nuramina smile.gif
Atsakyti
O tuos langelius 10x10 atsiskaičiuojat nuo skylutės iki skylutės? ax.gif
Atsakyti