Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(elzeda @ 2012 09 30, 08:54)
Antrasis super  thumbup.gif Ant ko jis siuvinėtas? Lauksim įrėmintų  mirksiukas.gif

ant lino 4u.gif
Atsakyti
Matau yra šiauliečių čia. Kur kokybiškai rėmina Šiauliuose? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Capri*: 30 rugsėjo 2012 - 16:38
Sveikos,
siuvinėju Tulip trio
user posted image
pradedu pusinius kryželius ir turiu klausimą: ar daryt gobeleniniu žingsniu, ar paprastai? Klausiu, ar linkęs tas darbas skersuotis?
Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martini: 30 rugsėjo 2012 - 17:03
Dariau paprastu, nesiskersavo.
Atsakyti
Nesu tikra, kas yra gobeleninis dygsnis. Bet kai dariau paprastai, tai man skersavo ir smarkiai. Tada susiradau, kad reikia siuvinėti vadinamu "basket weave" (gal čia tas pats gobeleninis g.gif ), tai juo siuvinėjant man neskersavo.
Atsakyti
QUOTE(*Capri* @ 2012 09 30, 17:38)
Matau yra šiauliečių čia. Kur kokybiškai rėmina Šiauliuose? g.gif

visus darbus reminu Remeliu dirbtuvese pries Ragaines mokykla smile.gif tilzes g. g.gif
Atsakyti
QUOTE(timi @ 2012 09 30, 20:17)
visus darbus reminu Remeliu dirbtuvese pries Ragaines mokykla  smile.gif tilzes g.  g.gif

isart sorry uz oftopic blush2.gif bet negaliu praleist sios zinutes:)
bigsmile.gif ech mano pirmoji mokykla buvo si mokykla ax.gif pasiilgau tu vietu blush2.gif
dar kart atsiprasau uz emocijas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 30, 21:14)
Nesu tikra, kas yra gobeleninis dygsnis. Bet kai dariau paprastai, tai man skersavo ir smarkiai. Tada susiradau, kad reikia siuvinėti vadinamu "basket weave" (gal čia tas pats gobeleninis  g.gif ), tai juo siuvinėjant man neskersavo.

tas pats principas, tik kad gobeleniniu eilutėm siuvinėji, o basket wave įstrižai. Gobeleninis lyg tai tent stitch vadinasi g.gif o gal tik mes tokius dygsnelius gobeleniniais vadinam g.gif
Atsakyti
QUOTE(timi @ 2012 09 30, 21:17)
visus darbus reminu Remeliu dirbtuvese pries Ragaines mokykla  smile.gif tilzes g.  g.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
sorry, už terminų painiojimą blush2.gif aš ir norėjau paklaust, ar tuo įstrižiniu (basket) siuvinėt... bet kol kas pradėjau paprastu pusiniu - žiūrėsim, kaip čia bus...
Atsakyti
Žiūrėkit, ką radau thumbup.gif Slapukė wink.gif
Atsakyti
Negaliu kaip siutina kai nebeperdaugiausiai beliko siuvineti dieduka baigiasi siulas doh.gif teks laukti kitos savaiteles kol nusipirksiu siula, o maniau kad uzteks deje klydau schmoll.gif
Atsakyti