Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zuzanele @ 2012 10 16, 21:18)
Va čia tai menas wub.gif Antra pusė ideali thumbup.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dvi, tikrai idealu thumbup.gif

pasirodau savo žiemišką draugužę:
Brenda Gervais, With thy Needle & Thread, Miss Snow Fairy, 32 ct linas Dirty spalvos, dmc siūlai, bus reminamas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2012 10 16, 22:40)
pasirodau savo žiemišką draugužę:
Brenda Gervais, With thy Needle & Thread, Miss Snow Fairy, 32 ct linas Dirty spalvos, dmc siūlai, bus reminamas

A jetus koks fainas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif biggrin.gif Labai noretusi sniegu apmetyti hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2012 10 16, 21:02)
Sunkiau, bet imanoma, jei tik to norisi. As kazkada pabandziau ant ranksluoscio. Tik nepriimkit to kaip kritikos - cia tik siaip, jei kuriai labai jau mirtinai reikia idealios arba artimos idealiai kitos puses.
Gera puse:


Bloga puse (ne ideali, tobuleti yra kur, bet prisikabinti sansu maziau, nes man kitos puses cia kaip sik.... reikejo grazios biggrin.gif):


cia kaip veidrodzio atspindys thumbup.gif as parkinge ir haed'e siuo metu neprievartauju saves iki tobulumo ax.gif , bet va nedidelius darbelius siuvinejau neseniai, tai nuosirdziai stengiausi viska sutvarkyti kiek galima graziau. Kitos apimtys, kiti ir rezultatai cool.gif
o sitos raides su drugeliais - wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Dvi @ 2012 10 16, 22:42)
A jetus koks fainas  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  biggrin.gif Labai noretusi sniegu apmetyti hihihi.gif

cia nemazai tokiu butu - norinciu persokti is karto rudens darganas ir kuo greiciau ikristi i purias sniego pusnis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2012 10 16, 23:40)
Dvi, tikrai idealu thumbup.gif

pasirodau savo žiemišką draugužę:
Brenda Gervais, With thy Needle & Thread, Miss Snow Fairy, 32 ct linas Dirty spalvos, dmc siūlai, bus reminamas


gražus lb mirksiukas.gif tik man asm keistokas,senis su sparnais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2012 10 16, 17:08)
Vienas patarimas visoms, pasiryztancioms neziurint i nieka siuvineti tokius darbus:
nepradekit nuo kampo. Pradekit nuo veidu. Jei bus vaizdas tragiskas, bus issiuvineta maziau ir nebus taip gaila isardyti arba numesti. Kai issiuvineta 75% darbo, gaila visko. Labiausiai savęs pačios.

Pamenat, kur tokį lėliuką rodžiausi nevykusį, su schema iš žurnalo. Aš, aišku, jį išmečiau. Bet dabar kai pagalvoju - negaila nė vieno dygsnio. Tiesiog tai buvo man iškrova, nusiraminimas. Kaip tik siuvinėjau jį tada, kai Tėvelis gulėjo ligoninėj po baisios operacijos ir, deja, nebepabudo iš komos. Tai visos nuotaikos, juodos mintys kažkaip ir išsireiškė tame. Vistiek nebūčiau galėjus jo dovanoti adresatui, per daug ten tamsos.
O dėl nuotraukų siuvinėjimo turiu griežtą savo nuomonę. Ir dizainai toli gražu ne visi man prie širdies ir suprantami. Dėl to tikrai nemažai darbelių pasižiūriu ir patyliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2012 10 17, 09:45)
Pamenat, kur tokį lėliuką rodžiausi nevykusį, su schema iš žurnalo. Aš, aišku, jį

turėjo kažkas sugerti visą liūdesį unsure.gif netikiu prietarais,bet kartais tame kažkas yra rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 spalio 2012 - 07:52
Prietarais ir aš netikiu, bet minčių galia- taip. Siuvinėdama kam nors dovaną visada sudedu tik pačias gražiausias mintis. Kažkaip net savaime taip gaunasi- kol pagaminu- tiek gero apie adresatą primąstau biggrin.gif . Gaunasi ir pačiai tokia terapija gerų minčių biggrin.gif
Atsakyti
Na ir prijuokinot su tais "kokybiškais" paveiksliukais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Merginos ar jums tekę užsisakinėti iš siuvinejimomagija.lt ir darbstuole.eu, kaip tiekimas? per kiek laiko atsiunčia? g.gif
Atsakyti
Kokioje internetinėje parduotuvėje būtų pirkti tų prijuostėlių buteliams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Capri* @ 2012 10 17, 11:39)
Kokioje internetinėje parduotuvėje būtų pirkti tų prijuostėlių buteliams? g.gif

1 psl internetinių parduotuvių nuorodėles yra ,bet kada gali pasižvalgyti ax.gif

http://www.kasiulai....c-99_26_36.html


QUOTE(audrajaz @ 2012 10 17, 11:25)
Merginos ar jums tekę užsisakinėti iš siuvinejimomagija.lt ir darbstuole.eu, kaip tiekimas? per kiek laiko atsiunčia? g.gif

man per dvi dienas ,nuo užsakymo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 spalio 2012 - 09:46
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 17, 10:46)
1 psl internetinių parduotuvių nuorodėles yra ,bet kada gali pasižvalgyti  ax.gif

http://www.kasiulai....c-99_26_36.html
man per dvi dienas ,nuo užsakymo  ax.gif

Visos išžiūrinėtos wink.gif
Todėl galvoju gal kuri žino kur yra didesnis pasirinkimas, nes kasiulai.lt tik baltas turi. O norėtųsi žalios arba raudonos spalvos pagrindo, ar bent jau apkantavimo. smile.gif
Atsakyti