Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

dar jų neturiu ax.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyras. 4u.gif Grazu ir man MTSA. Tikrai kazkas tokio. Turiu beda verysad.gif Labai daug ka noriu siuvinet, bet nebeturiu kur kabint. O ir dovanot nebeturiu kam doh.gif Beveik visi darbai gula i stalciu.
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 16, 10:12)
gražus bus paveikslas 4u.gif bet ir kiek kantrybės reikalauja siuvinėti tokio dydžio paveikslą viena spalva bigsmile.gif o ten tokio ilgio siūlą kerpi siuvinėt? smile.gif


dekui uz grazius zodzius visoms 4u.gif
aj man atrodo daugiau kantrybes reikia kaitaliot spalvas biggrin.gif kol kas netriu galimybes pasidet ramiai dezute su siulais (ziureti parasa biggrin.gif ) tad uzsikabinau ant mono plius taip ir tobuleju lyginu kryziukus ir pan ax.gif
taip kerpu ilga siula ,kazkada rinkini turejau tai ir panasiai sukarpyta buvo tai kazkaip taip ipratus ax.gif o ka unsure.gif ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 10 16, 11:42)
dekui uz grazius zodzius visoms 4u.gif
aj man atrodo daugiau kantrybes reikia kaitaliot spalvas biggrin.gif kol kas netriu galimybes pasidet ramiai dezute su siulais (ziureti parasa biggrin.gif ) tad uzsikabinau ant mono plius taip ir tobuleju lyginu kryziukus ir pan ax.gif
taip kerpu ilga siula ,kazkada rinkini turejau tai ir panasiai sukarpyta buvo tai kazkaip taip ipratus ax.gif o ka  unsure.gif ? smile.gif

šaunuolė kad stengiesi tobulėti thumbup.gif

aš tokio ilgo siūlo nekirpčiau schmoll.gif tiesa, anksčiau pati kirpdavau kone metrinius, bet pastebėjau, kad kai ilgą siūlą atsikerpi, tai kol jį susiuvinėji pabaigai jau jis būna šiek tiek plonesnis, apdilęs, didenė tikimybė ir kad susivels, susimazgys ar net nutruks smile.gif o be to su trumpesniais siūlais greičiau siuvinėjasi, nes negaištamas laikas kol tą metrinį ištrauki biggrin.gif ir iš tikrųjų, kaip anksčiau dažnai tekdavo narplioti mazgelius ar pakęsti vis nutrūkstantį siūlą, tai dabar kai pakeičiau įpročius jau nebepamenu kada paskutinį kartą taip buvo nutikę biggrin.gif
Atsakyti
stai ir as atkeliauju su savo procesiuku kuri jau padariau per 4 dienas rolleyes.gif

user posted image


O cia mano mamos procesas (cia jos pirmas darbas ax.gif ):

user posted image
Atsakyti
QUOTE(drafe @ 2012 10 16, 12:17)
stai ir as atkeliauju su savo procesiuku kuri jau padariau per 4 dienas rolleyes.gif

O cia mano mamos procesas (cia jos pirmas darbas ax.gif ):


kruopštu 4u.gif o čia man tik taip atrodo, ar pas mamą kryželiai į skirtingas puses gula? blush2.gif nuotraukoj labai sunku įžiūrėti pačius kryželius, tad nepykit jei klystu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(drafe @ 2012 10 16, 12:17)
stai ir as atkeliauju su savo procesiuku kuri jau padariau per 4 dienas rolleyes.gif


butu labai smagu, jei salia ikeltumet ir nedideli paveiksliuka, kas bus, kai baigsite. bigsmile.gif
Atsakyti
beje matau mama labai sudėtingai siuvinėja: pirmiau tegul nukeliauja į vieną pusę /// per visą eilutę, tada per visą eilutę grįždama į kitą pusę \\\ ir juk taip gausis kryželiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 16, 12:20)
kruopštu 4u.gif o čia man tik taip atrodo, ar pas mamą kryželiai į skirtingas puses gula? blush2.gif nuotraukoj labai sunku įžiūrėti pačius kryželius, tad nepykit jei klystu blush2.gif


na tikrai kad neina i skirtingas puses,visi kryziukai vienodi thumbup.gif

QUOTE(vasarė @ 2012 10 16, 12:21)
butu labai smagu, jei salia ikeltumet ir nedideli paveiksliuka, kas bus, kai baigsite.  bigsmile.gif


Mano bus toks:
user posted image

Mamos:
user posted image


QUOTE(Ronera @ 2012 10 16, 12:22)
beje matau mama labai sudėtingai siuvinėja: pirmiau tegul nukeliauja į vieną pusę /// per visą eilutę, tada per visą eilutę grįždama į kitą pusę \\\ ir juk taip gausis kryželiai 4u.gif


As jai taip siuliau,bet ji sako kad jai geriau po viena kryziuka rolleyes.gif
Atsakyti
Bet kam ta mama foną siuvinėja blink.gif - juk ir taip baltą medžiagą pasiėmusi.
Nors aš savo pirmąjį be fono siuvinėjau foną, bet aš turėjau tokią neaiškią drobę gelsvą, o fonas turėjo būt baltas. Tai jau taaaip atsibodo man tą foną siuvinėt, o dar vieama 10x10 sugebėjau visus į priešingą pusę susiūt. tai dabar yra kvadratėlis iš konteksto iškritęs doh.gif .
Atsakyti
Pritariu rasiux-. As mamos darbelyje fono irgi nesiuvineciau. O del tavo darbelio, net nezinau ka pasakyti. Is kur schema gavai? Man atrodo ji nekokybiska doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 16, 10:50)
šaunuolė kad stengiesi tobulėti thumbup.gif

aš tokio ilgo siūlo nekirpčiau schmoll.gif tiesa, anksčiau pati kirpdavau kone metrinius, bet pastebėjau, kad kai ilgą siūlą atsikerpi, tai kol jį susiuvinėji pabaigai jau jis būna šiek tiek plonesnis, apdilęs, didenė tikimybė ir kad susivels, susimazgys ar net nutruks smile.gif o be to su trumpesniais siūlais greičiau siuvinėjasi, nes negaištamas laikas kol tą metrinį ištrauki biggrin.gif ir iš tikrųjų, kaip anksčiau dažnai tekdavo narplioti mazgelius ar pakęsti vis nutrūkstantį siūlą, tai dabar kai pakeičiau įpročius jau nebepamenu kada paskutinį kartą taip buvo nutikę biggrin.gif

blush2.gif

as pritariu jum 4u.gif bet kazkaip ipratau..del siulo narpliojimosi ir mazgeliu tai kai pradejau traukt po viena gija kazkaip baiges ir dabar retai beuzsimazgo ax.gif
Papildyta:
drafe progresai ir galutiniai rezultatai grazus ax.gif
istiesu pritariu merginom del fono kad jis tikrai nebutinas.na bet jei jau pradejo tegu baigia..as pati nedarau niekad fono ant tokiu darbeliu ax.gif
Atsakyti