Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 16, 09:18)
tai visom šiom temom,reikia papildyti 1 psl .

drinks_cheers.gif , nes akivaizdu, kad naujai sukurtu temu likimas bus toks kaip siu. Temos pasimirs, nuorodos pasens ir nebeveiks blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 16, 09:18)
,ten jau ne mūsų specifika  ax.gif

Taip ten ne tik kryzeliu siuvinejimo specifika, bet yra daug info ir apie siuvinejima kryzeliu. Jei nuorodos nebeveikia, tai ir naujai sukurtose temose nuorodos po kurio laiko nebeveiks g.gif Be to, kas tingi pasiieskoti info ir toliau rasys bendroj temoj. As manau, geriausia det info pirmoje zinuteje bigsmile.gif
Atsakyti
sutinku kad ir aš apie šią temą nežinojau biggrin.gif

visko 1 žinutėje nesutalpinsi,info yra daug ax.gif o ir paklaust norės rolleyes.gif bent diskusijų mažiau bus,ateis, paklaus,turėsim kur nusiūst pasiskaityt,taip kaip čia rašo prašydami schemos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 spalio 2012 - 08:37
Katu, nerealiai dailu wub.gif wub.gif wub.gif
Man tik klausimėlis iškilo: kaip atrodo antra darbelio pusė? g.gif
Atsakyti
Ddziuljeta, kiek nedaug belike bigsmile.gif thumbup.gif

Katu
, nors nesu gerbeja visokiu tokiu reikalu, bet tikrai grazu, labai jauciasi tavo pacios nuotaika tuose darbuose wub.gif
Atsakyti
MTSA varlius

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2012 10 16, 10:59)
MTSA varlius



thumbup.gif kas bus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 10 16, 11:01)

Labai norejau ka nors issiuvinet is MTSA. Kodel varlius? - nezinau blush2.gif Sunaudojau likuti medziagos, ir siulu likucius. Kol kas tupes stalciuje. blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 10 15, 22:36)

gražus bus paveikslas 4u.gif bet ir kiek kantrybės reikalauja siuvinėti tokio dydžio paveikslą viena spalva bigsmile.gif o ten tokio ilgio siūlą kerpi siuvinėt? smile.gif

QUOTE(Katu @ 2012 10 16, 05:00)
O as noriu palinket labai grazaus rudens ir kad kuo greiciau sventines nuotaikos pasibelstu i Jusu sirdis wink.gif

Pasirodau tuos paskutinius ziurstukus.

ABC moliugelis - dar karta aciu uz schema Uodegytei

Ir ziemiskai nusiteikus sniegena.

ačiū 4u.gif
Katu, kaip visada darbeliai tobuli wub.gif man labiau patiko ta sniegena, nu tokia šilta ir graži wub.gif wub.gif
Atsakyti
Džiuljeta, gražus procesas biggrin.gif

Sela:), varlioks fainas, MTSA dizainas kažkas tokioooo

Katu, labai labai dailu ir krupštu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2012 10 16, 11:59)
MTSA varlius


nesu varlių mylėtoja ,bet ir pati varlę turiu biggrin.gif fainas varliukas mirksiukas.gif nauja knyga parėjo iš MTSA ,švyturio keli motyvai,namukai ,imsiu kurį nors ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 spalio 2012 - 10:26
Sela, fainas varlius smile.gif pas mane eilėje laukia daug MTSA dizaino gėlių. Man jos fantastiškos..

Uodegyte, o turi tikrą knygą ar el. variantą? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mila*: 16 spalio 2012 - 10:31
QUOTE(Dantiste @ 2012 10 15, 13:18)
Labai gražus darbas thumbup.gif  aš ir vis į jį pasižiūriu, gal kada nors... biggrin.gif


Labai vertinu...ačiū...ypač už drąsą pagiriant biggrin.gif ...šiaip pradėk siuvinėt, labai greitai ir smagiai einasi mirksiukas.gif
Atsakyti