Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

aš manau kad tikrai gerai atskira tema kurioje būtų vien tik naudinga info ir patarimai mirksiukas.gif juk ir naujokėms bus patogiau susirasti info ko reikės, nes nesipainios su šiaip plepalais cool.gif o laikui bėgant manau dar ir ne viena iš mūsų rastumėm naudingų ir negirdėtų patarimų, nors atrodo ir mokam siuvinėti, bet gudrybių vis galima naujų atrasti mirksiukas.gif
o va dar pagalvojau kad toj naujoj temoj būtų galima rašyti info ir kur geriausia/pigiausia pirkti priemones, kas kokiuose miestuose perka, arba apie rėminimo centrus ir pan blush2.gif nu ne techniniai dalykai apie siuvinėjimą, bet irgi tokie klausimai dažnai kartojasi ir ne vienai naujokei tokia info praverstų mirksiukas.gif
Atsakyti
oi mergaites aš irgi pritarčiau, kad naujokėms privaloma temutę padaryt atskirai ir ten bus viskas sudėstyta nuo pirmo kryželio vis sudėtingyn. drinks_cheers.gif

Kuri tokio atsakingo darbo imsis pradėt sudaryt tokį pradžiamokslį tai iš anksto siunčiu pagyras. thumbup.gif
Atsakyti
jau yra tokia tema ,taigi nepatingėkit paskaityt ,kai kils klausimų ax.gif
Atsakyti
aš manau, kad dalis esminės informacijos galėtų būti ir pirmojoje žinutėje pateikta. tarkim, kad siuvinėjame be mazgų, siūlą užkišam ar naudojam kilputę (pati pabandžiau ir laaabai patiko), kad siūliukai turi gulti į vieną pusę, kad kiekviena pasirenkam siuvinėjimą skirtingais būdais - kas spalvom, kas nuo kraštų ar vidurio ir pan. daug vietos neužimtų. smile.gif
aš vis nepagiriu darbelių, nes dažnai prie kompo sėdu maitindama savo mažylę ar prabėgom. tai kažkaip neišeina blush2.gif bet visus apažiūriu ir grožiuosi 4u.gif
Atsakyti
progresas
tiesa dabar liko dar maziau ax.gif

a va cia jei nieks nesupyks parodysiu ka prikaupus esuspeju visam gyvenimui jau biggrin.gif dar pora albumu reiks ryt sukelt blush2.gif o paskui puse is kompo istrint lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ddziuljeta: 15 spalio 2012 - 21:39
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 10 15, 20:36)
progresas
tiesa dabar liko dar maziau ax.gif

a va cia jei nieks nesupyks parodysiu ka prikaupus esuspeju visam gyvenimui jau biggrin.gif  dar pora albumu reiks ryt sukelt blush2.gif o paskui puse is kompo istrint lotuliukas.gif

as toki leliu turiu issiuvinejusi.17,18nr,jei gerai isidemejau.tai kiek pamenu,kai cia idejau,tai visos labai ispeike paveiksliuka,sake,kad bs truksta,ir t.t.bet va matau,tavo schema irgi be BS.o man jisai tokis visai nieko.dar plius buvo vienas is pirmuju mano darbu smile.gif
Atsakyti
Na ir karstos diskusijos verda smile.gif

O as noriu palinket labai grazaus rudens ir kad kuo greiciau sventines nuotaikos pasibelstu i Jusu sirdis wink.gif

Pasirodau tuos paskutinius ziurstukus.

ABC moliugelis - dar karta aciu uz schema Uodegytei

user posted image

cia daugiau foto

Ir ziemiskai nusiteikus sniegena. As prie jos praleidau apie 10 valandu, foto gal nesimato, bet pilva, sniega siuvinejau su DMC baltu metaliku. Idejau pardavimui, bet mastau, kad man ji tokia grazi, jog gal padovanosiu mamai wub.gif

user posted image

daugiau foto ten bus ir is arciau tas pauksciukas.

Beje, tas raudonas patiesaliukas irgi mano siuvinetas, tik gal nesimato, kada prie progos pafotografuosiu butent ji.


Off topic, gyvendama LT labai nemegau rudens ir ziemos, o vasara buvo megstamiausias mano laikas. Kai emigravom, pamilau rudeni - zodziu truksta nupasakot, kaip cia gera ir grazu siuo sezonu. Tad visiems linkiu labai grazios artejancios bobu vasaros ir kad ji testus kuo ilgiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 16 spalio 2012 - 04:07
oi KATU ,kalėdinę šiluma čia mums užnešei bigsmile.gif laaabai patiko žiurstukai ,visuomet moki pateikti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 spalio 2012 - 07:22
Katu, man patiko thumbup.gif ...jaučiu šiemet mano smulkios dovanėlės aplinkiniams bus būtent tokios...žiurstukas su turiniu

Ačiū už komplimentus mano laumžirgiui 4u.gif ...ir per AŽ 4u.gif
Atsakyti
Katu kaip šventėmis pakvipo wub.gif Mano irgi tokios dovanos šiemet bus blush2.gif

Apleidau truputį siuvinėjimą, bet šnd vėl grįžtu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 15, 20:35)
jau yra tokia tema ,taigi nepatingėkit paskaityt ,kai kils klausimų  ax.gif

drinks_cheers.gif Sukursim nauja tema, o ji uzsimes, kaip sita ir visos vistiek klausines diskusiju temoj verysad.gif Ir ka kalbet apie naujokes, jei mes pacios nezinojom, kad tokia tema turim blush2.gif
Katu, puikios prijuostes thumbup.gif Ta su pauksciuku ypac wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ronera @ 2012 10 15, 19:26)
aš manau kad tikrai gerai atskira tema kurioje būtų vien tik naudinga info ir patarimai mirksiukas.gif juk ir naujokėms bus patogiau susirasti info ko reikės, nes nesipainios su šiaip plepalais cool.gif o laikui bėgant manau dar ir ne viena iš mūsų rastumėm naudingų ir negirdėtų patarimų, nors atrodo ir mokam siuvinėti, bet gudrybių vis galima naujų atrasti mirksiukas.gif
o va dar pagalvojau kad toj naujoj temoj būtų galima rašyti info ir kur geriausia/pigiausia pirkti priemones, kas kokiuose miestuose perka, arba apie rėminimo centrus ir pan blush2.gif nu ne techniniai dalykai apie siuvinėjimą, bet irgi tokie klausimai dažnai kartojasi ir ne vienai naujokei tokia info praverstų mirksiukas.gif

Yra tema "siuvinejimo reikmenys", "siuvinejimo remai", siuvinetojos lobiu inventorizavimas", "Help! siuvinejimo pradziamokslis",:vien tik naudingos nuorodos, patarimai, pametusioms galva del kryziuku", "reminimas". Ar dar mums kokiu reikia temu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sela:): 16 spalio 2012 - 08:19
QUOTE(Sela:) @ 2012 10 16, 10:05)
drinks_cheers.gif Sukursim nauja tema, o ji uzsimes, kaip sita ir visos vistiek klausines diskusiju temoj verysad.gif Ir ka kalbet apie naujokes, jei mes pacios nezinojom, kad tokia tema turim blush2.gif


moderatorės paprašiau kad apvalytų ,nes kai kur nuorodos neveikiančios,daug bereikalingų komentarų,puiki tema informacijai dėt.



QUOTE(Sela:) @ 2012 10 16, 10:17)
Yra tema "siuvinejimo reikmenys", "siuvinejimo remai", siuvinetojos lobiu inventorizavimas", "Help! siuvinejimo pradziamokslis", "reminimas". Ar dar mums kokiu reikia temu?

tai visom šiom temom,reikia papildyti 1 psl ,ten jau ne mūsų specifika ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 spalio 2012 - 08:20