Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(rasiux- @ 2012 10 15, 13:55)
drinks_cheers.gif

Čia naujokių sindromas- mes atėjom ir duokit mums viską sukramtytą  doh.gif  Reikia nepatingėti ir pačioms šio bei to paieškoti. Va kai būna klausimas- "daug skaičiau, tyrinėjau, bet vis tiek nesupratau...", tai tikrai aišku, kad žmogus nori sužinoti ir pats stengiasi. Juolab kad kiekvienoje temoje vis tie patys klausimai- negi kryželiai turi gult į vieną pusę, negi tikrai negalima daryt mazgų...
P.S.- nesu profesionalė, bet netingiu pirmiau pasieškoti informacijos pati, o tik po to kitų klaust.
Netaikau niekam asmeniškai- toks pafilosofavimas  4u.gif

drinks_cheers.gif aš irgi taip sakau, kad jau apie tai kaip apskritai pradėti siuvinėti (kaip guldyti kryželius, pradėti ir užbaigti siūlą) tai galėtų ir pasiskaityti pačios, ne taip sunku rasti tuos primityvius atsakymus, aš ir pati su google ir youtube savo pirmus kryželius dėjau drinks_cheers.gif


QUOTE(B_March @ 2012 10 15, 13:56)
doh.gif aš tiek susitelkusi į siuvinėjimą kryželiu, kad net mintis nekilo, jog siuvinėjimo pradžiamokslyje kalba galėtų eitų ne vien apie siuvinėjimą kryželiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif
Aš irgi taip darau, bet man vis gaunasi, kad arba durdama iš apačios prismeigiu tą siūlo galiuką, arba šiaip visą laiką netikrumas, ar siūlas tikrai pasidengia tais ||| ar guli kur nors nukrypęs visai į šoną  biggrin.gif Tai ir vartau, kad pasitikrinčiau  doh.gif

jei atvirai tai aš irgi net nepagalvojau kad ten ne tik kryžiavojimui doh.gif lotuliukas.gif
o kad nereiktų vartyti rėmo, tai aš kol paslepiu siūlą kryželius darau apvertus rėmą ir tik kai siūlas pasislepia atverčiu atgal ax.gif juk blogoj pusėj darant ||| gerojoj gaunasi puikiausi kryželiai, ir jokio vartymo mirksiukas.gif
Atsakyti
Siuvinedama parkingu, net negaleciau naudoti to kilpeles pradejimo metodo, nes reikia nuolat istraukinet adata, tai tiesiog paspaudus is apacios palaikau siula, kol padarau pirma kryzeli. Siulo galiukas ne visada buna, kad uzsisiuvineja, bet dar niekada nebuvo, kad atsilaisvintu rolleyes.gif

QUOTE(Katusik @ 2012 10 15, 13:59)
Permeciau akim tas temas su patarimais.
manau, daugeliui pradedanciuju nekiltu bereikalingu klausimu, jei nuorodos i tas temas butu patalpintos pirmam temos puslapy  4u.gif
bent butu aisku, kur konkrecioj vietoj ieskoti atsakymo i dominanti klausima.

ir dar prirasyciau, kad tu temu skaitymas pradedantiems BUTU PRIVALOMOS (kaip, pvz., taisykles schemu temoje). tada ir bendroje temoje nebeliktu tiek daug tu paciu klausinejimu apie ta pati  4u.gif


kas neskaito, tas neskaitys, o is karto atejes klaus - nors keli postai iki klausimo butu apie tai kalbeta. Visur visokiu zmoniu yra ir nieko cia nepadarysi.

Procesu ir baigtu darbu foto tikrai noretusi daug daugiau drinks_cheers.gif bigsmile.gif
as kadangi siuvineju HAED, tai tikrai daznai neturiu ka rodyti, bet labai labai smagu pasiziureti i kitu darbelius, pasidziaugti tyliai, ar kaip sako, emocijoms prasiverzus, ir viena kita zodi parasyti. ax.gif

Jei taip imti ir skaiciuoti, kas kam prie ko ka pakomentuoja, tai tik paciam sau papildomas gruzas cool.gif . Nesilyginu nei i senbuviu profesionaliu, nei i naujokiu gretas, visiskai atmetu mintis, kad kazkas cia mane ignoruoja, ar kazkas labai palaiko ir pagiria. Juk svarbiausia, kiek pats darbas teikia dziaugsmo, visu pirma, asmeniskai.
Argi siuvinejame del to, kad pagirtu Sobieska, Uodegyte, Pumpurelis, Dvi, Dzeine ir kitos tobulai savo darbus atliekancios ir pateikinacios, neretai galbut visiskai su asmeniniu skoniu nesiderinancius darbus biggrin.gif

Bet kokiu atveju, cia tikrai daug daugiau saunesniu darbu, nei kad tarkim FB pasitaiko, kur kartais isliaupsinamas tokio katastrofiskumo darbas blink.gif , kad tikrai aukstos kokybes kurinys visom prasmem, tampa lyg ateiviu siuvinetas lotuliukas.gif

Daug noretusi parasyt, bet mintys suoliuoja pirma, nei bega ranka, o kojos jau turi visai patogiai stovet virtuvej - laikas ruosti seimai vakariene biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarė: 15 spalio 2012 - 15:40
QUOTE(Ronera @ 2012 10 15, 12:54)

*aš ir nesakau kad reikia vien girti, tie "labai gražu" be jokių papildomų komentarų taip dažnai kartojasi kad kartais jau net netenka prasmės, minėjau kad būtų šaunu ir kritika ar tiesiog nuomonė ką darytumėt kitaip jei tai būtų jūsų darbelis mirksiukas.gif o ir nesakau kad reikia visom visus darbus komentuoti blush2.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 15, 13:04)
drinks_cheers.gif aš irgi taip sakau, kad jau apie tai kaip apskritai pradėti siuvinėti (kaip guldyti kryželius, pradėti ir užbaigti siūlą) tai galėtų ir pasiskaityti pačios, ne taip sunku rasti tuos primityvius atsakymus, aš ir pati su google ir youtube savo pirmus kryželius dėjau drinks_cheers.gif



na tai gal iš vis palikti temą tik darbų pasirodymui ir paaikčiojimui kaip gražu tada... nes o ką čia daugiau apie tą siuvinėjimą kryželiu šneket, juk viskas paprasta, įsiveri siūlą į adatą ir kryžiuoji pagal youtube...
nematau problemos kad naujokės pasiklausia , nes būna kad ieškai info dvi savaites o čia yra kas gali pasakyt po kelių min..
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 10 15, 17:38)
Argi siuvinejame del to, kad pagirtu Sobieska, Uodegyte, Pumpurelis, Dvi, Dzeine ir kitos tobulai savo darbus atliekancios ir pateikinacios, neretai galbut visiskai su asmeniniu skoniu nesiderinancius darbus  biggrin.gif



VAU bigsmile.gif kaip malonu būt įvertintai,ir tame tarpe tarp tokių siuvinėtojų swoon.gif

jai jau taip nuomonės skirias ,kuriant naują temą ,sukuriam darbų galerijai ir aikčiojimams ,kitą diskusijoms apie siuvinėjimą,o trečią ,informacinė tema.gal mažiau ginčų bus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 15 spalio 2012 - 15:50
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 15, 16:47)
VAU  bigsmile.gif kaip malonu būt įvertintai,ir tame tarpe tarp tokių siuvinėtojų  swoon.gif

jai jau taip nuomonės skirias ,kuriant naują temą ,sukuriam darbų galerijai ir aikčiojimams ,kitą diskusijoms apie siuvinėjimą,o trečią ,informacinė tema.gal mažiau ginčų bus  unsure.gif

drinks_cheers.gif aš už tai kad techniniams klausimams būtų atskra tema, tad joje ir lengviau bus susirasti atsakymus į klausimus mirksiukas.gif o ši tema lai lieka viskam kitam kas atliks nuo schemų paieškų ir pradedančiųjų klausimų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2012 10 15, 17:41)
na tai gal iš vis palikti temą tik darbų pasirodymui ir paaikčiojimui kaip gražu tada... nes o ką čia daugiau apie tą siuvinėjimą kryželiu šneket, juk viskas paprasta, įsiveri siūlą į adatą ir kryžiuoji pagal youtube...
nematau problemos kad naujokės pasiklausia , nes būna kad ieškai info dvi savaites o čia yra kas gali pasakyt po kelių min..

yra skirtumas ,kur į temą užeiti kartą per savaitę,ir kartą per dieną.kitos neseka temos ,ir neskaito 15 psl po 40 žinučių,kai kurios užeina kasdien,kas buvo trečiadienį diskutuota,vėliau apie tą patį kitos jau sekmadienį diskutuoja ir aiškinasi.ir po to vėl .jai būtų viskas vienoje temoje ,tiek klausimų nebūtų.vienos išeina ,kitos ateina ir vėl tie patys klausimai,tos pačios diskusijos.susitvarkysim ir bus rami galva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 15 spalio 2012 - 15:56
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 15, 17:47)
jai jau taip nuomonės skirias ,kuriant naują temą ,sukuriam darbų galerijai ir aikčiojimams ,kitą diskusijoms apie siuvinėjimą,o trečią ,informacinė tema.gal mažiau ginčų bus  unsure.gif

sutinku visu 100%! drinks_cheers.gif taip, manau, būtų geriausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 10 15, 09:38)

bet man gaunasi, kad sitaip tvirtinant siula reikia tik vienos gijos, tiesiog ji perlenkiama pusiau mastau.gif
cia taip turi buti?  g.gif



taip ir turi būti drinks_cheers.gif ,vieną giją atsiskiri iš šešių lenki pusiau ir siuvinėji dviguba gija thumbup.gif
QUOTE(saulute91 @ 2012 10 15, 10:44)
ta prasme pradėdama siuvinėti paliekat ilgesnį siūlo galiuką ir toliau siuvinėjant jis pasislepia po kitais kryžiukais? smile.gif

irgi galimass variantas,bet man nepatogus,reikia labai dažnai apversti siuvinį ,kad pamatyt ar siūlas palindo po kkryžiukais...

PS.Nematau nieko baisaus ,jei naujokė paklausia,jei tingit rašyt,nerašykit,kas nors ,kas netingi perskaitys ir atsakys,o dešimt temų vos ne apie tą patį irgi blogai ,naujokės dar dažniau painiosis ....bet tai tik mano nuomonė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2012 10 15, 18:33)

PS.Nematau nieko baisaus ,jei naujokė paklausia,jei tingit rašyt,nerašykit,kas nors ,kas netingi perskaitys ir atsakys,o dešimt temų vos ne apie tą patį irgi blogai ,naujokės dar dažniau painiosis ....bet tai tik mano nuomonė blush2.gif

nieko blogo ir nėra,bet to pties klausė jau ne kartą ,ir visai neseniai,naujokių ateina kasdien,ir kiekvienai vis iš naujo sakyt,mokint patart,ir pačioms lengviau bus ,kai bus aiškiai vienoje vietoje surašyta ir parodyta.
Atsakyti
as asmeniskai nei labai uz temu isskaidyma, nei pries.
Prenumeruosiu visas, kiek bus, kaip iki siol, kas susije su kryziukais.

Visur tokiu dalyku yra, kurie kartojasi (forume skirtingose temose). Cia tikrai labiau nuo zmogaus priklauso, kiek jis pats pirmiausiai linkes pasiieskoti info savarankiskai ir kiek nori greitai, ir ant lekstutes rolleyes.gif

Bus papildomos temos - gerai, liks viskas toje pacioje kaip iki siol - irgi gerai biggrin.gif Svarbiausia, kad turim, kur pasirodyti ir paklausti 4u.gif

Cia tikrai nera "dedovscinos", naujai besijungiancios neturetu nei susireiksminti, nei nusirasyti nepagristai, o kaip tik - dazniau jungtis i diskusijas is skaitytojo vaidmens, nes kuo zmogu dazniau matai besireiskianti, tuo jis greiciau iseina is "naujoko" etiketes - visi laimingi ir patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 15, 16:39)
nieko blogo ir nėra,bet to pties klausė jau ne kartą ,ir visai neseniai,naujokių ateina kasdien,ir kiekvienai vis iš naujo sakyt,mokint patart,ir pačioms lengviau bus ,kai bus aiškiai vienoje vietoje surašyta ir parodyta.

manau, tai butu geriausias sprendimo budas 4u.gif
Atsakyti