Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Ronera @ 2012 10 15, 14:26)
tu tai šaunuolė, visada apdovanoji mus ne tik gražiais darbais, bet ir procesais drinks_cheers.gif aš irgi už tai kad rodytis, siuvinėjimo forume apskritai kiek pamenu yra tema, kur rodosi berods kas savaitę ką nuveikė, būtų puiku ir čia kad taip rodytųsi kas gali ir netingi smile.gif



blush-anim-cl.gif wub.gif

ten plačiai apie siuvinėjimą g.gif nes aš pvz apie peltakiavimą nelabai ką išmanau,tad padėti negalėčiau .reiktų tikslios ,siuvnėjimo kryželiu ,temos.


padėkite man ,o aš pabandysiu sukurti temą ,sudėsiu jums dominančią informaciją,visos įdėsim tai,ką pačios žinom 4u.gif parašykit į až ,dominančius klausimus,apie ką norėtumėt plačiau sužinot.



QUOTE(Dantiste @ 2012 10 15, 14:18)

tai mes tokią temą kažkada gi užvedėm "vien tik naudingi patarimai" ar kažkaip panašiai vadinas, ten iš temų citatos su nuorodom, paveiksliukais ir pan smile.gif

nežinau nieko apie tokią mellow.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 15 spalio 2012 - 12:42
QUOTE(Ronera @ 2012 10 15, 12:26)
o ir pačioms siūlyčiau ne tik užmesti akį ir parašyti kaip gražu, bet ir įsigilinti į parodytą darbelį, pakomentuoti jei kažką mato netaip, ar tiesiog pagal savo skonį darytų kitaip, o gal priešingai, pamatė darbe, ar pvz rėminime kažką labai gražaus ir nori pabrėžti smile.gif esmė ta, kad temai atgaivinti būtų sveika aptarti giliau darbus, juk ir pačios vienos iš kitų mokomės ir taip tobulėjame 4u.gif o kritiką bent jau aš asmeniškai visada priėmiau ir priimsiu, nes ji man pačiai duoda daug naudos aciuks.gif


Jau buvo bandyta... Gal pusę temos po to truko ginčai dėl to, kad kai kurios išdrįso doh.gif pareikšti kritiką dėl prastos siuvinėtos nuotraukos kokybės.. Diskusijos tikrai buvo labai nesmagios, po jų liko nemalonus skonis burnoje, manau, didžiąja dalimi dėl to dauguma ir nebesivargina patarinėdamos ir komentuodamos giliau ax.gif Nes kai į konstruktyvią kritiką ir stengimąsi padėti, paaiškinti, patarti, sulauki tik neigiamos reakcijos, nebesinori gaišti tam laiko 4u.gif Deja, ne visi tokie atviri kritikai kaip tu, ir niekad nežinai, ant ko pataikysi 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 15 spalio 2012 - 12:44
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 15, 13:41)
nežinau nieko apie tokią  mellow.gif

va, atkapsčiau biggrin.gif

Vien tik naudingos/įdomios nuorodos bei patarimai, Pametusioms galvą dėl kryželiųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2012 10 15, 14:42)
Jau buvo bandyta... Gal pusę temos po to truko ginčai dėl to, kad kai kurios išdrįso  doh.gif pareikšti kritiką dėl prastos siuvinėtos nuotraukos kokybės.. Diskusijos tikrai buvo labai nesmagios, po jų liko nemalonus skonis burnoje, manau, didžiąja dalimi dėl to dauguma ir nebesivargina patarinėdamos ir komentuodamos giliau  ax.gif Nes kai į konstruktyvią kritiką ir stengimąsi padėti, paaiškinti, patarti, sulauki tik neigiamos reakcijos, nebesinori gaišti tam laiko  4u.gif Deja, ne visi tokie atviri kritikai kaip tu, ir niekad nežinai, ant ko pataikysi  4u.gif biggrin.gif

pamenu tokį reikalą ,darbas buvo didelis ,gan labai didelis. sulaukė tiek geros tiek daug neigiamos kritikos,nes vienos liaupsino,kitoms pasirodė kad darbas neskoningas , net darbo autrė vėliau nebesirodė.
Atsakyti
Na va, tai kas kurs naują temą, įdėkite pirmoje žinutėje nuorodas į šias dvi temas 4u.gif

Vien tik naudingos/įdomios nuorodos

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis
Atsakyti
tas help siuvinėjimo pradžiamokslis nelabai g.gif nes nenorėčiau kad maišytusi įvairus siuvinėjimas unsure.gif ir mūsų kryžiavotojų pakaks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 15 spalio 2012 - 12:52
QUOTE(B_March @ 2012 10 15, 13:37)
*O tu bandei pati, ar tik atrodo sudėtingas?  mirksiukas.gif Nes mano manymu nėra nieko paprasčiau nei tvirtinti per kilpelę 4u.gif O siuvinėjant ant rėmo, net nereikia jo vartyti  thumbup.gif O slepiant siūlą kryžiukais, tai reikia vis versti medžiagą ar rėmą, žiūrėti į blogąją pusę, taikyti, kad tikrai pasislėptų po kryžiukais - variantas nėra blogas, naudojuosi ir juo, kai siuvinėju blendingu arba naudoju siūlų galiukus, kurių jau neišeina perlenkti, tačiau mano akimis kilpelė tikrai žymiai paprasčiau. Bet aišku kiekvienam savo  mirksiukas.gif
**Visos giriame tik tuos darbelius, kurie mums sukelia kažkokių emocijų, atitinka skonį arba negalime nutylėti ir pagiriame bent įdėtą darbą. Tikrai negalima reikalauti, kad visos pultų girti ir tuos darbelius, kurie nevisai patinka...  ax.gif

*nebandžiau blush2.gif kažkaip kol man gerai ir taip tai ir nepagalvoju net apie tai ax.gif o rėmo aš nevartau, vieną kartą perverčiu ir viskas, nes siuvinėjant eilute ir taip slepiant siūlą darau dygsnius iš blogosios pusės (tuos statmenus brūkšniukus "|||" ir taip nereikia kiekvieną kartą duriant vartyt smile.gif

**aš ir nesakau kad reikia vien girti, tie "labai gražu" be jokių papildomų komentarų taip dažnai kartojasi kad kartais jau net netenka prasmės, minėjau kad būtų šaunu ir kritika ar tiesiog nuomonė ką darytumėt kitaip jei tai būtų jūsų darbelis mirksiukas.gif o ir nesakau kad reikia visom visus darbus komentuoti blush2.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 15, 13:41)
ten plačiai apie siuvinėjimą  g.gif nes aš pvz apie peltakiavimą nelabai ką išmanau,tad padėti negalėčiau .reiktų tikslios ,siuvnėjimo kryželiu ,temos.
padėkite man ,o aš pabandysiu sukurti temą ,sudėsiu jums dominančią informaciją,visos įdėsim tai,ką pačios žinom  4u.gif parašykit į až ,dominančius klausimus,apie ką norėtumėt plačiau sužinot.
nežinau nieko apie tokią  mellow.gif

tu kaip visada mūsų siuvinėtojų angelas sargas iš visų pusių: padedi ir nemokančiom, nežinančiom ir kartu nerandančiom schemų platybėse ok.gif iš tikrųjų gera idėja būtų sukurti temą kryžiavojimam drinks_cheers.gif pradžiai manau reiktų patalpinti patį primityviausią pradžiamokslį pirmame psl, pradedant nuo to kaip daryti kryželį, kaip paslėpti siūlo galiuką ir pan (kad ir tą skenuotą žurnalo lapą kur jau neseniai kažkur mačiau įdėtą) smile.gif o daugiau net nežinau, kaip man pačiai jau beveik viskas atrodo elementaru tai sunku pasakyt kokie klausimai kiltų pradedančiąjam blush2.gif gal kitos patars, arba klausimai toje temoje kils savaime mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(B_March @ 2012 10 15, 13:42)
Jau buvo bandyta... Gal pusę temos po to truko ginčai dėl to, kad kai kurios išdrįso  doh.gif pareikšti kritiką dėl prastos siuvinėtos nuotraukos kokybės.. Diskusijos tikrai buvo labai nesmagios, po jų liko nemalonus skonis burnoje, manau, didžiąja dalimi dėl to dauguma ir nebesivargina patarinėdamos ir komentuodamos giliau  ax.gif Nes kai į konstruktyvią kritiką ir stengimąsi padėti, paaiškinti, patarti, sulauki tik neigiamos reakcijos, nebesinori gaišti tam laiko  4u.gif Deja, ne visi tokie atviri kritikai kaip tu, ir niekad nežinai, ant ko pataikysi  4u.gif biggrin.gif

ech, gaila kad taip atsitiko unsure.gif čia kaip suprantu kalbama apie tai, kad iš nuotraukos schemą pasidarė? blush2.gif na ką padarysi, visokių būna smile.gif

aš tai iškart galiu pasakyti kad savo darbam visada laukiu ne tik gražių komentarų, bet jeigu matot kažką ne taip - prašom ir pakritikuoti, aš iš to ir mokausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 10 15, 11:33)
Jei būtų didelis noras-patikėk-tikrai ryžtumeisi...na gal ne visas 50 bet kokias 3 ar 4 temas atgal tikrai atsakymus rastum...per dažnai viskas kartojasi, tskant

drinks_cheers.gif
QUOTE(Katusik @ 2012 10 15, 11:46)
tai ka, cia galima tik girti, girtis ir tiketis pagiru is kitu?
naujokiu klausimai yra nepageidaujami vien del to, kad jie erzina profesionales senbuves?

Čia naujokių sindromas- mes atėjom ir duokit mums viską sukramtytą doh.gif Reikia nepatingėti ir pačioms šio bei to paieškoti. Va kai būna klausimas- "daug skaičiau, tyrinėjau, bet vis tiek nesupratau...", tai tikrai aišku, kad žmogus nori sužinoti ir pats stengiasi. Juolab kad kiekvienoje temoje vis tie patys klausimai- negi kryželiai turi gult į vieną pusę, negi tikrai negalima daryt mazgų...
P.S.- nesu profesionalė, bet netingiu pirmiau pasieškoti informacijos pati, o tik po to kitų klaust.
Netaikau niekam asmeniškai- toks pafilosofavimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 15, 12:49)
tas help siuvinėjimo pradžiamokslis nelabai  g.gif nes nenorėčiau kad maišytusi įvairus siuvinėjimas  unsure.gif ir mūsų kryžiavotojų pakaks  4u.gif

doh.gif aš tiek susitelkusi į siuvinėjimą kryželiu, kad net mintis nekilo, jog siuvinėjimo pradžiamokslyje kalba galėtų eitų ne vien apie siuvinėjimą kryželiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif

QUOTE(Ronera @ 2012 10 15, 12:51)
nebandžiau blush2.gif kažkaip kol man gerai ir taip tai ir nepagalvoju net apie tai ax.gif o rėmo aš nevartau, vieną kartą perverčiu ir viskas, nes siuvinėjant eilute ir taip slepiant siūlą darau dygsnius iš blogosios pusės (tuos statmenus brūkšniukus "|||" ir taip nereikia kiekvieną kartą duriant vartyt smile.gif

Aš irgi taip darau, bet man vis gaunasi, kad arba durdama iš apačios prismeigiu tą siūlo galiuką, arba šiaip visą laiką netikrumas, ar siūlas tikrai pasidengia tais ||| ar guli kur nors nukrypęs visai į šoną biggrin.gif Tai ir vartau, kad pasitikrinčiau doh.gif
Atsakyti
Permeciau akim tas temas su patarimais.
manau, daugeliui pradedanciuju nekiltu bereikalingu klausimu, jei nuorodos i tas temas butu patalpintos pirmam temos puslapy 4u.gif
bent butu aisku, kur konkrecioj vietoj ieskoti atsakymo i dominanti klausima.

ir dar prirasyciau, kad tu temu skaitymas pradedantiems BUTU PRIVALOMOS (kaip, pvz., taisykles schemu temoje). tada ir bendroje temoje nebeliktu tiek daug tu paciu klausinejimu apie ta pati 4u.gif
Atsakyti
Na va- koks protingas pastebėjimas thumbup.gif
Atsakyti
As labai atsiprasau, jei ka suerzinau ar sukeliau bereikalinga diskusija (nors man atrodo, kad naudos is jos visgi buvo) unsure.gif blush2.gif

uztat kaip tema pagyvejo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti