Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Merginos padekit smile.gif
idejau nuotrauka cia C5 ir C6 DMC spalvu numeriukai vienodi,o kitu siulu skirtingi.tai kaip zinoti kokia spalva reiketu siuvineti? doh.gif g.gif aciu is anksto uz pagalba 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 09 28, 14:04)
Būtent šitą ir turiu omeny  ax.gif 
Peržiūrėjau senus siuvinius  doh.gif Tai jie visi tokie //////\\\////\\\\  doh.gif unsure.gif 


aaa, nu tada LABAI blogai mirksiukas.gif

aš tai net neįsivaizduoju, kaip žmonėm gaunasi siuvinėt įvairiom kryptim tuos kryželius, man nepatogu būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 09 28, 15:04)
Oho! Siuvinėjat iš karto keliom spalvom?  g.gif O taip patogu? Siūlai nesipainioja?

g.gif nesupratau klausimo
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2012 09 28, 11:41)
Ačiū. Bet ką tik pasiskaičiavau medžiagą  blink.gif  blink.gif  blink.gif arba sueis kryžiukas kryžiukan arba kokių 3 gali pritrūkt  doh.gif  doh.gif  doh.gif Jei ką - gausiu apopleksiją... Ne pirmą kartą skaičiavaus, ale kažkaip žioplai visai čia gavosi...


Man lygiai tokia pati situacija su 64 x 48 cm darbu.. atrodo, tikrai atidziai kelis kartus skaiciavau, kad medziagos butu pakankamai, taigi pati gabala ir atsikirpau, bet... apacioj labai nedaug krastui lieka.. kol kas palikau 10 neissiuvinetu paskutiniu eiluciu, ir ziuresiu, ka darysiu.. Manau, taip ir paliksiu, nes baisu krastui vos centimetra palikti, jau ir taip jis nedidukas gavosi.. po to reminant neisitemps.. Tik tiek, kad mano paveiklse tos pacios apatines eilutes, t.y. ju nebuvimas, vaizdo nesugadina.. Bet vis tiek apmaudu.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 09 28, 16:25)
sios schemos yra atrinkta, nes ne viena ir is cia besilankanciu yra siuvineje, bet is principo, tai nera sudetinga ir paciai pasideliot spalvas, nera ju daug  4u.gif


Gal kas galetu pasidalinti raktu? ax.gif


Del medžiagų skaičiavimo tai man isvis mistika doh.gif
Atsakyti
gražūs darbai.
myth kažkur esu skaičius (lyg osinkoj, o gal ir čia g.gif ), kad viena moteriškė ir apsiskaičiavo, tai siuvinėjant į pabaigą ant viršaus uždėjo naujos medžiagos skiautę (medžiaga kažkur 3-5 ar daugiau cm buvo dviguba) ir baigė siuvinėti. Aišku, ten viskas pilnai užsisiuvinėjo ir nesimatė sujungimo.
drafe, aš spėju, kad DMC neturi tokio atspalvio, todėl ir rašo vienodą Nr.
Simumu čia surašyti siūlai iš rinkinio (siūlai Kirovo gamybos), todėl reik arba pačiai atsirinkt arba ieškot schemos su atrinktais Nr.
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2012 09 28, 09:04)
Rodausi mediumą. Lygiai pusė, dydis kol kas 28x40 cm.

koks malonus prisiminimas wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(libaja @ 2012 09 28, 10:41)
Ačiū. Bet ką tik pasiskaičiavau medžiagą  blink.gif  blink.gif  blink.gif arba sueis kryžiukas kryžiukan arba kokių 3 gali pritrūkt  doh.gif  doh.gif  doh.gif Jei ką - gausiu apopleksiją... Ne pirmą kartą skaičiavaus, ale kažkaip žioplai visai čia gavosi...

vajetau... unsure.gif unsure.gif teks improvizuot kaip nors... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Simumu @ 2012 09 28, 18:11)
Del medžiagų skaičiavimo tai man isvis mistika doh.gif


Bet tai kokia čia mistika gali būti? blink.gif Jei neišeina kalkuliatoriais skaičiuoti, tai suskaičiuok tuos šimtą ar du šimtus langelių tiesiai ant medžiagos. Tam nieko nereikia mokėti, tik skaičiuoti iki šimto ar dviejų šimtų biggrin.gif

QUOTE(Eglužė žiemos @ 2012 09 28, 18:33)
myth kažkur esu skaičius (lyg osinkoj, o gal ir čia g.gif ), kad viena moteriškė ir apsiskaičiavo, tai siuvinėjant į pabaigą ant viršaus uždėjo naujos medžiagos skiautę (medžiaga kažkur 3-5 ar daugiau cm buvo dviguba) ir baigė siuvinėti.


Jei pritrūksta medžiagos ištempimui, irgi galima prisiūti naujus gabalus medžiagos - juk po rėmu ar betempiant siūlė pasislėps ir nieko nesimatys.
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2012 09 28, 18:33)
myth kažkur esu skaičius (lyg osinkoj, o gal ir čia g.gif ), kad viena moteriškė ir apsiskaičiavo, tai siuvinėjant į pabaigą ant viršaus uždėjo naujos medžiagos skiautę (medžiaga kažkur 3-5 ar daugiau cm buvo dviguba) ir baigė siuvinėti.


Tai kad mano atveju darbas tiesiog baigtusi labai arti krastelio ir tiek..


QUOTE(Pumpurėlis @ 2012 09 28, 18:56)
Bet tai kokia čia mistika gali būti?  blink.gif Jei neišeina kalkuliatoriais skaičiuoti, tai suskaičiuok tuos šimtą ar du šimtus langelių tiesiai ant medžiagos. Tam nieko nereikia mokėti, tik skaičiuoti iki šimto ar dviejų šimtų  biggrin.gif
Jei pritrūksta medžiagos ištempimui, irgi galima prisiūti naujus gabalus medžiagos - juk po rėmu ar betempiant siūlė pasislėps ir nieko nesimatys.


Nesakau, kad mistika, bet vis tiek sugebejau apsiskaiciuoti, nors skaiciavau ir su skaiciuokle, ir pacius langelius... kad tikrai neapsirikciau biggrin.gif Bet tikrai gera mintis - jei ka, juk galima ir siek tiek audinio prisiuti... nors, manau, vis delto paliksiu tas desimt eiluciu kol kas ramybeje, o baigusi siuvineti visa darba dar karta pagalvosiu, ka daryti rolleyes.gif
Atsakyti
Džeine bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simumu @ 2012 09 28, 16:48)
Paveiksliukas
Turiu tokią schemą. Ir kaip ten tas spalvas sužinot? Atsirinkt pačiai?  doh.gif


Aš turiu, gal įžiūrėsi, nes nelabai ryšku mirksiukas.gif
user posted image

Arba Čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 28 rugsėjo 2012 - 20:06
QUOTE(B_March @ 2012 09 28, 19:29)
Džeine  bigsmile.gif  4u.gif

4u.gif blush2.gif blush2.gif žinau... visai retai beužsuku... blush2.gif
Atsakyti