Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

tai ka, cia galima tik girti, girtis ir tiketis pagiru is kitu?
naujokiu klausimai yra nepageidaujami vien del to, kad jie erzina profesionales senbuves?
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 10 15, 12:46)
tai ka, cia galima tik girti, girtis ir tiketis pagiru is kitu?
naujokiu klausimai yra nepageidaujami vien del to, kad jie erzina profesionales senbuves?


Čia visų temų supermamoje specifika.. Kaip ir gyvenime.. Turi įdirbi ne mažą padaryti, kad tave priimtų į seniai susiformavusį ir bendraujantį kolektyvą smile.gif Dėl to, aš nė nemėginu čia įsilieti, tik patyliukais stebiu, nes man gražu siuvinėjimas kryželių. O tokie ginčai tik teršia temą, galų gale, jie nieko nepakeis smile.gif
Atsakyti
rasiux-,P.Sh. mergaites dėkoju wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 15 spalio 2012 - 11:55
QUOTE(Jolka_jv @ 2012 10 15, 12:51)
Čia visų temų supermamoje specifika.. Kaip ir gyvenime.. Turi įdirbi ne mažą padaryti, kad tave priimtų į seniai susiformavusį ir bendraujantį kolektyvą smile.gif Dėl to, aš nė nemėginu čia įsilieti, tik patyliukais stebiu, nes man gražu siuvinėjimas kryželių. O tokie ginčai tik teršia temą, galų gale, jie nieko nepakeis smile.gif

drinks_cheers.gif todėl dauguma ir tylim...nebent labai noriu, kad paraštėj keistūsi skaičiukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 10 15, 13:46)
tai ka, cia galima tik girti, girtis ir tiketis pagiru is kitu?
naujokiu klausimai yra nepageidaujami vien del to, kad jie erzina profesionales senbuves?

manes neerzina,bet reiktų tikrai sukurti tokią temą ,be jokių komentarų ,vien tik naudinga info ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 15, 12:57)
manes neerzina,bet reiktų tikrai sukurti tokią temą ,be jokių komentarų ,vien tik naudinga info  ax.gif

o, labai protinga mintis...ir sustabdyta banali diskusija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 10 15, 12:33)
Jei būtų didelis noras-patikėk-tikrai ryžtumeisi...na gal ne visas 50 bet kokias 3 ar 4 temas atgal tikrai atsakymus rastum...per dažnai viskas kartojasi, tskant

P.Sh...ačiukas 4u.gif

na 3-4 temas tikrai nepasiryžčiau skaityti tam, kad per visą temą yra keli naudingi sakiniai smile.gif žinoma, nesakau, man jeigu būtų neaišku kaip pirmą kryželį daryti tai pasinaudočiau google smile.gif

QUOTE(Katusik @ 2012 10 15, 12:46)
tai ka, cia galima tik girti, girtis ir tiketis pagiru is kitu?
naujokiu klausimai yra nepageidaujami vien del to, kad jie erzina profesionales senbuves?

drinks_cheers.gif
šiuo klausimu mano pozicija tokia: pati esu šitoj temoj apie 2 metus su pertrauka, tik anksčiau buvau kitu nicku, tad galiu daryti išvadą kad tie procesai čia irgi nelabai pageidaujami blush2.gif aš tarkim mielai pasirodyčiau ne tik galutinį variantą, bet ir darbo eigą, nesvarbu kad yra pasiglamžę ar pasitepę, bet juk tai procesas... ir man pačiai labai įdomu būna žiūrėti kaip kitos juda į priekį, bet bėda ta, kad ne viena čia esančių yra pasakę kad procesai neįdomu, suglamžyta, netvarkinga ir nėra ką čia rodytis smile.gif tai todėl beveik niekas čia ir nesirodo, o siuvinėjant didelius darbus ne taip dažnai tenka parodyti galutinį rezultatą smile.gif

o ir kartais jaučiasi kad įkeltas galutinis variantas nelabai kam būna įdomus smile.gif pastebėjau, kad kai kurie darbai tikrai susilaukia daug gražių žodžių, o kai kurie sulaukia vos poros žodelių "gražu" smile.gif

o dėl klausimų, man jie netrukdo... aišku, galėtų jau nebūti tokių kaip "padėkit, noriu pradėti siuvinėti bet nežinau nuo ko pradėt", nes tokių atsakymų pilna google smile.gif

p.s. neįsižeiskit, čia tik mano nuomonė ir netaikau jos niekam asmeniškai 4u.gif o visoms senbuvėms siuvinėtojoms žemai lenkiu galvą už tai kad jos čia esa ir savo profesionaliais darbais įkvepia 4u.gif
Atsakyti
Aš dar turiu ne į temą pasiūlymą dėl temos, kur ieškomos schemos (vis tiek ten aktyviai dalyvauja, kaip pastebėjau, tie patys žmonės, kur ir čia)..
Gal būtų tikslinga (norint išventgi nereikalingų komentarų) kiekvieno pasisakymo apačioje raudonai parašyti tą taisyklę, kad jokių padėkų ir t.t.?
Mačiau, kad taip daroma vienoje tortų puošybos temoje ir ten tikrai niekas nedėkoja ir neuždavinėja papildomų kalusimų smile.gif Na, gal supratot, ką turiu omenyje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 15, 14:02)

niekad nepasisakiau už procesų nerodymą,nes ir pati gallery ,mielai stebiu juos ir komentuoju.o suglamžytas ar nesuglamžytas ,tai jau kita diskusija,nuomonių daug,žinoma ,truputis estetikos turi būti,bet svarbiausia , turėti pagarbą darbui,o ką kiti sako,priimti kritiką kažkiek,o visa kitą pasilaikyti sau.
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 10 15, 11:39)
Šį kartą viskas Made by Sobieska smile.gif

Labai gražus darbas thumbup.gif aš ir vis į jį pasižiūriu, gal kada nors... biggrin.gif

Merginos, tik nepradėkit ginčytis 4u.gif naujokės laukiamos gi, rodykitės darbus ir nebijokit klaust, tik turėtumėt suprast, kad kai n-tąjį kartą užduodamas tas pats kai kurioms jau atrodo elementarus klausimas, tai tikrai tingisi kartais atrašinėt blush2.gif bet vis tiek atsiranda, kas pataria mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 15, 12:57)
manes neerzina,bet reiktų tikrai sukurti tokią temą ,be jokių komentarų ,vien tik naudinga info  ax.gif

tai mes tokią temą kažkada gi užvedėm "vien tik naudingi patarimai" ar kažkaip panašiai vadinas, ten iš temų citatos su nuorodom, paveiksliukais ir pan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 15, 13:15)
niekad nepasisakiau už procesų nerodymą,nes ir pati gallery ,mielai stebiu juos ir komentuoju.o suglamžytas ar nesuglamžytas ,tai jau kita diskusija,nuomonių daug,žinoma ,truputis estetikos turi būti,bet svarbiausia , turėti pagarbą darbui,o ką kiti sako,priimti kritiką kažkiek,o visa kitą pasilaikyti sau.

tu tai šaunuolė, visada apdovanoji mus ne tik gražiais darbais, bet ir procesais drinks_cheers.gif aš irgi už tai kad rodytis, siuvinėjimo forume apskritai kiek pamenu yra tema, kur rodosi berods kas savaitę ką nuveikė, būtų puiku ir čia kad taip rodytųsi kas gali ir netingi smile.gif

o ir pačioms siūlyčiau ne tik užmesti akį ir parašyti kaip gražu, bet ir įsigilinti į parodytą darbelį, pakomentuoti jei kažką mato netaip, ar tiesiog pagal savo skonį darytų kitaip, o gal priešingai, pamatė darbe, ar pvz rėminime kažką labai gražaus ir nori pabrėžti smile.gif esmė ta, kad temai atgaivinti būtų sveika aptarti giliau darbus, juk ir pačios vienos iš kitų mokomės ir taip tobulėjame 4u.gif o kritiką bent jau aš asmeniškai visada priėmiau ir priimsiu, nes ji man pačiai duoda daug naudos aciuks.gif

beje, tema skirta klausimams dėl pačios siuvinėjimo technikos jau yra, tik niekas ja nesinaudoja: čia 4u.gif ten galima visus su siuvinėjimu susijusius klausimus užduoti, o ne sumalti viską į vieną (šitą) temą ax.gif bet kadangi ji retai naudojama ir dažnai nusigrūda toli, tai dar vienas mano pasiūlymas būtų įdėti jos nuorodą į šitos temos pirmą psl 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 15, 10:41)
o aš nors siuvinėju jau daugiau kaip du metus, bet man šitas būdas atrodo labai sudėtingas blush2.gif  biggrin.gif vis pažiūriu youtubėj kaip ten daroma ir nepasiryžtu pabandyt biggrin.gif o aš siūlą pradedant slepiu kryžiavojant, t.y. jis pasikiša po maždaug 3-4 kryžiukais lygiai taip pat kaip ir užbaigiant, nemoku gražiai paaiškint blush2.gif  ax.gif

O tu bandei pati, ar tik atrodo sudėtingas? mirksiukas.gif Nes mano manymu nėra nieko paprasčiau nei tvirtinti per kilpelę 4u.gif O siuvinėjant ant rėmo, net nereikia jo vartyti thumbup.gif O slepiant siūlą kryžiukais, tai reikia vis versti medžiagą ar rėmą, žiūrėti į blogąją pusę, taikyti, kad tikrai pasislėptų po kryžiukais - variantas nėra blogas, naudojuosi ir juo, kai siuvinėju blendingu arba naudoju siūlų galiukus, kurių jau neišeina perlenkti, tačiau mano akimis kilpelė tikrai žymiai paprasčiau. Bet aišku kiekvienam savo mirksiukas.gif

QUOTE(Ronera @ 2012 10 15, 12:02)
o ir kartais jaučiasi kad įkeltas galutinis variantas nelabai kam būna įdomus smile.gif pastebėjau, kad kai kurie darbai tikrai susilaukia daug gražių žodžių, o kai kurie sulaukia vos poros žodelių "gražu" smile.gif

Visos giriame tik tuos darbelius, kurie mums sukelia kažkokių emocijų, atitinka skonį arba negalime nutylėti ir pagiriame bent įdėtą darbą. Tikrai negalima reikalauti, kad visos pultų girti ir tuos darbelius, kurie nevisai patinka... ax.gif

QUOTE(Dantiste @ 2012 10 15, 12:18)
tai mes tokią temą kažkada gi užvedėm "vien tik naudingi patarimai" ar kažkaip panašiai vadinas, ten iš temų citatos su nuorodom, paveiksliukais ir pan smile.gif

drinks_cheers.gif Manau, kad naujokėms pasiskaičius ta vieną temą kiltų daug mažiau klausimų, jei apskritai jų kiltų, nes ta tema tiesiog puiki bigsmile.gif
Atsakyti