Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zundyte @ 2012 10 15, 08:04)
patarsiu mazgų nemegsti ax.gif ,tada nereiks apie tai galvoti 4u.gif ,pradedant siūlą ,jei siuvinėji dviem gijomis ,lenk siūlą per pusę,vienam gale bus kilpelė,tada įverk į adatą,kilpelę palikus ilgesnę,padaryk pusę kryželio ir blogojoj pusėje perkišk adatą per kilpelę,,pritrauk siūlą ir jis užsitvirtins,nebereiks jokio mazgo mirksiukas.gif ,o baigiant siūlą tai užkišk jau už siuvinėtų kryžiukų,ir nereiks jokių mazgų...pabandyk ,tikrai labai nesunku mirksiukas.gif

o aš nors siuvinėju jau daugiau kaip du metus, bet man šitas būdas atrodo labai sudėtingas blush2.gif biggrin.gif vis pažiūriu youtubėj kaip ten daroma ir nepasiryžtu pabandyt biggrin.gif o aš siūlą pradedant slepiu kryžiavojant, t.y. jis pasikiša po maždaug 3-4 kryžiukais lygiai taip pat kaip ir užbaigiant, nemoku gražiai paaiškint blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 15, 12:41)
o aš nors siuvinėju jau daugiau kaip du metus, bet man šitas būdas atrodo labai sudėtingas blush2.gif  biggrin.gif vis pažiūriu youtubėj kaip ten daroma ir nepasiryžtu pabandyt biggrin.gif o aš siūlą pradedant slepiu kryžiavojant, t.y. jis pasikiša po maždaug 3-4 kryžiukais lygiai taip pat kaip ir užbaigiant, nemoku gražiai paaiškint blush2.gif  ax.gif

ta prasme pradėdama siuvinėti paliekat ilgesnį siūlo galiuką ir toliau siuvinėjant jis pasislepia po kitais kryžiukais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute91 @ 2012 10 15, 11:44)
ta prasme pradėdama siuvinėti paliekat ilgesnį siūlo galiuką ir toliau siuvinėjant jis pasislepia po kitais kryžiukais? smile.gif

taip, kadangi siuvinėjasi eilutė į vieną pusę tai ir palenda jis gražiai smile.gif
Atsakyti
irgi neblogas variantas 4u.gif
Atsakyti
Sobieska, dingus buvai, bet kiek visko pas tave per ta laika grazaus atsirado - varciau varciau bloga wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 10 15, 12:03)
Sobieska, dingus buvai, bet kiek visko pas tave per ta laika grazaus atsirado - varciau varciau bloga  wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif ...nedingusi, tik diskusijose nedalyvauju...viskas tas pats per tą patį, tik kiti nicai biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai- diskusijos nebetobulėja, o naujokės pritingi pasiskaitinėt senas temas, kur jau visi tie dalykai buvo milijoną kartų apkalbėti.
P.S.- Uodegyte, Sobieska- liuksiniai darbeliai, įrėminimai tobuli wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiux-: 15 spalio 2012 - 11:23
rasiux ačiū 4u.gif ...vadinasi ne tik aš viena tai pastebiu smile.gif ...man smagiau būtų stebėt procesus, nepatingėkit-nupaveiksluokit...tada smagu laukt galutinių rezultatų, nei kad aiškinti kas yra mazgai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 10 15, 12:23)
Tikrai- diskusijos nebetobulėja, o naujokės pritingi pasiskaitinėt senas temas, kur jau visi tie dalykai buvo milijoną kartų apkalbėti.

na žinot, aš jeigu būčiau naujokė siuvinėjime ir kartu šioje temoje tai tikrai nesiryžčiau tu dešimčių temų po 50 psl pult skaityt smile.gif juk šiose diskusijose labai daug yra ir pasirodymų, pagyrų, tai jau vieną temą perskaičius kažko ieškant antros neatsidaryčiau doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Sobieska - puiku!
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 15, 12:29)
tikrai nesiryžčiau

Jei būtų didelis noras-patikėk-tikrai ryžtumeisi...na gal ne visas 50 bet kokias 3 ar 4 temas atgal tikrai atsakymus rastum...per dažnai viskas kartojasi, tskant

P.Sh...ačiukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 15 spalio 2012 - 11:35
Uodegyte-puikus darbeliai!
Atsakyti