Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Katusik @ 2012 10 14, 18:46)
as tai siula is blogosios puses nukerpu, jei pratempti reikia daugiau nei 4 kryzelius. Man atrodo, kad sitaip taupysis siulas smile.gif bet gal tai tik saviapgaule smile.gif


O per kiek kryželių jį perkiši užbaigdama? Nes aš perkišu per tris, tad užbaigti siūlui - 3 kryželiai, naujam pradėti - 3 kryželiai, tad ramia sąžine tempiu per 6 kryželius, o sutaupytas laikas vertas ir dar kokių vieno dviejų kryželių - tad kartais pertempiu ir per 7, ir per 8 blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 14 spalio 2012 - 20:03
QUOTE(B_March @ 2012 10 14, 20:03)
O per kiek kryželių jį perkiši užbaigdama? Nes aš perkišu per tris, tad užbaigti siūlui - 3 kryželiai, naujam pradėti - 3 kryželiai

As kaip pradedama, taip ir uzbaigdama ant siulo uzrisu mazgeli unsure.gif
Jauciu, ir vel nusigrybavau doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 10 14, 21:28)
As kaip pradedama, taip ir uzbaigdama ant siulo uzrisu mazgeli unsure.gif

Ojoj... mano vyriškis išsiuvinėjo didelį paveikslą su mazgais, tai turėjom bėdos kur kabint. Reik rast tokią vietą, kur dėl tinkamo apšvietimo nesimato, kad "raupsuotieji" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2012 10 14, 21:43)
Ojoj... mano vyriškis išsiuvinėjo didelį paveikslą su mazgais, tai turėjom bėdos kur kabint. Reik rast tokią vietą, kur dėl tinkamo apšvietimo nesimato, kad "raupsuotieji" biggrin.gif

unsure.gif unsure.gif unsure.gif
gal patarsit, koks tas apsvietimas turi but?
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 10 14, 20:00)
cia ta parduotuve, kar Panoramoj visokiom smulkmem prekiauja?  g.gif


aš nežinau ar panoramoj yra, bet atsidarė ką tik BIG'e tokia parduotuvė, tai ten ir užtikau
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 10 14, 22:47)
unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif
gal patarsit, koks tas apsvietimas turi but?

Kad nesimatytų guzų.
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 10 14, 21:47)
unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif
gal patarsit, koks tas apsvietimas turi but?

patarsiu mazgų nemegsti ax.gif ,tada nereiks apie tai galvoti 4u.gif ,pradedant siūlą ,jei siuvinėji dviem gijomis ,lenk siūlą per pusę,vienam gale bus kilpelė,tada įverk į adatą,kilpelę palikus ilgesnę,padaryk pusę kryželio ir blogojoj pusėje perkišk adatą per kilpelę,,pritrauk siūlą ir jis užsitvirtins,nebereiks jokio mazgo mirksiukas.gif ,o baigiant siūlą tai užkišk jau už siuvinėtų kryžiukų,ir nereiks jokių mazgų...pabandyk ,tikrai labai nesunku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2012 10 15, 07:04)
patarsiu mazgų nemegsti ax.gif ,tada nereiks apie tai galvoti 4u.gif ,pradedant siūlą ,jei siuvinėji dviem gijomis ,lenk siūlą per pusę,vienam gale bus kilpelė,tada įverk į adatą,kilpelę palikus ilgesnę,padaryk pusę kryželio ir blogojoj pusėje perkišk adatą per kilpelę,,pritrauk siūlą ir jis užsitvirtins,nebereiks jokio mazgo mirksiukas.gif ,o baigiant siūlą tai užkišk jau už siuvinėtų kryžiukų,ir nereiks jokių mazgų...pabandyk ,tikrai labai nesunku mirksiukas.gif

supratau (lyg tai hihihi.gif ) 4u.gif
einu bandyt cool.gif

Papildyta:
karsta.gif pagaliau pavyko. is kokio 8 karto hihihi.gif
bet man gaunasi, kad sitaip tvirtinant siula reikia tik vienos gijos, tiesiog ji perlenkiama pusiau mastau.gif
cia taip turi buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 10 14, 22:28)
As kaip pradedama, taip ir uzbaigdama ant siulo uzrisu mazgeli  unsure.gif
Jauciu, ir vel nusigrybavau  doh.gif  verysad.gif

ir aš pradėdama siuvinėti visad mazgiukus dėdavau doh.gif nesusimąsčiau net, kad pakabinus jie gali matytis unsure.gif rolleyes.gif

QUOTE(zundyte @ 2012 10 15, 09:04)
patarsiu mazgų nemegsti ax.gif ,tada nereiks apie tai galvoti 4u.gif ,pradedant siūlą ,jei siuvinėji dviem gijomis ,lenk siūlą per pusę,vienam gale bus kilpelė,tada įverk į adatą,kilpelę palikus ilgesnę,padaryk pusę kryželio ir blogojoj pusėje perkišk adatą per kilpelę,,pritrauk siūlą ir jis užsitvirtins,nebereiks jokio mazgo mirksiukas.gif ,o baigiant siūlą tai užkišk jau už siuvinėtų kryžiukų,ir nereiks jokių mazgų...pabandyk ,tikrai labai nesunku mirksiukas.gif

o užbaigdavau taip, kaip patariat jūs, mano nuomone, labai geras variantas drinks_cheers.gif beja ir aš dėkoju už patarimą, kaip pradėti be mazgų, kaip tik ruošiuos pradėti siuvinėti darbelį, tai labai pravers 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute91: 15 spalio 2012 - 09:43
QUOTE(saulute91 @ 2012 10 15, 09:42)
ir aš pradėdama siuvinėti visad mazgiukus dėdavau doh.gif nesusimąsčiau net, kad pakabinus jie gali matytis unsure.gif  rolleyes.gif

as niekad net nesu macius, kad pradet reikia be mazgu. visur rodoma, kaip kryziuoti, o apie mazgus kaip tai nutylima g.gif

gerai, kad dabar zinosiu thumbup.gif
jau ismokau kryziavot i viena puse hihihi.gif , tai dar siek tiek, ir visai ismoksiu siuvinet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 10 15, 11:50)
as niekad net nesu macius, kad pradet reikia be mazgu. visur rodoma, kaip kryziuoti, o apie mazgus kaip tai nutylima  g.gif

gerai, kad dabar zinosiu  thumbup.gif
jau ismokau kryziavot i viena puse hihihi.gif , tai dar siek tiek, ir visai ismoksiu siuvinet  biggrin.gif

aš irgi pamenu, kad pirmųjų mano darbų kryžiavimas buvo "abiliakoks" blush2.gif biggrin.gif o tai tikrai gadina vaizdinę darbo kokybę doh.gif bet gyveni žmogus ir mokaisi iš klaidų, tik smagu, kad yra kas pataria, kaip jas taisyti 4u.gif
Atsakyti
Šį kartą viskas Made by Sobieska smile.gif

user posted image

Jei kam įdomu daugiau ČIA
Atsakyti