Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

laba laba darbeliai ir progresai thumbup.gif wub.gif



as va sedziu be upo nes nespejau iki sian baigt darbelio...zodziu..liko puse dangaus o jis man taip bjauriai siuvinejas kad.....uztat kiek darbu ateiciai prisirinkau doh.gif biggrin.gif kad ne nezinau kas bus sekantis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Atėjau su procesu blush2.gif
DCM "Rose fairy" rinkinėlis, 16count aida ax.gif
Įkeliu nuorodą, nes nemoku nuotraukos įkelt g.gif
http://public.fotki....i/img-6259.html


Tik neįsivaizduoju, kaip Jūs sugebat taip išsiuvinėti, kad kita pusė būtų vos ne lygi gerąjai pusei blink.gif
Atsakyti
Uodegyte labai grazus tavo darbeliai wub.gif


QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 10 14, 18:17)
laba laba darbeliai ir progrelabai sai thumbup.gif  wub.gif
as va sedziu be upo nes nespejau iki sian baigt darbelio...zodziu..liko puse dangaus o jis man taip bjauriai siuvinejas kad.....uztat kiek darbu ateiciai prisirinkau doh.gif  biggrin.gif kad ne nezinau kas bus sekantis biggrin.gif


is kur prisirinkai darbeliu? rolleyes.gif
Atsakyti
Uodegyte, hortenzijos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 14 spalio 2012 - 17:40
Uodegyte, vau, abu darbai pasakiški wub.gif wub.gif


QUOTE(Red&Red @ 2012 10 14, 18:23)
Tik neįsivaizduoju, kaip Jūs sugebat taip išsiuvinėti, kad kita pusė būtų vos ne lygi gerąjai pusei  blink.gif

aš tai nesugebu ir dėl to visai nepergyvenu biggrin.gif svarbu geroji pusė tvarkinga, o dėl blogosios stengtis, nukirpinėt siūlą, kad nebūtų pratempimo per kelis kryželius, kaišiot zigzagais ir pan. nematau prasmės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2012 10 14, 19:01)

aš tai nesugebu ir dėl to visai nepergyvenu biggrin.gif svarbu geroji pusė tvarkinga, o dėl blogosios stengtis, nukirpinėt siūlą, kad nebūtų pratempimo per kelis kryželius, kaišiot zigzagais ir pan. nematau prasmės biggrin.gif


Ir aš taip pat darau rolleyes.gif bet būtų labai smagu išmokt taip tvarkingai siuvinėt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(drafe @ 2012 10 14, 17:23)
Uodegyte labai grazus tavo darbeliai wub.gif


is kur prisirinkai darbeliu? rolleyes.gif

oj kaip cia pasakius g.gif na buna ieskau kitiem schemu uztinku koki pls ir dar panarsau ten taip vienas prie vieno ir gavos kalnas doh.gif biggrin.gif
dar butinai pirmoj vietoj reikia su uodegytes pagalba gautas schemas issiuvinet smile.gif bet kaip niesti nagai ir kitas pradet bet nezinau nuo ko pradet biggrin.gif jau atrodo zinojau sian palandziojau dar fainesniu radau biggrin.gif bet as kol kas ant mono uzsikabinus smile.gif taip sakant dar treniruojuos kad kryziukai butu grazus kad bloga puse grazi butu ir tt smile.gif
Atsakyti
Kokie fantastiski darbai wub.gif

as tai siula is blogosios puses nukerpu, jei pratempti reikia daugiau nei 4 kryzelius. Man atrodo, kad sitaip taupysis siulas smile.gif bet gal tai tik saviapgaule smile.gif
Papildyta:
Beje, merginos, o kur jus gaunat taip graziai ir tvarkingai ispjaustyto popieriaus (kartono g.gif ) atvirukams?
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2012 10 14, 16:01)

nusprendžiau sudalyvauti vienoje savanoriškoje iniciatyvoje, ruošiu kelias kalėdines dovanėles onkologiniams ligoniams, kurios bus įteiktos švenčių proga.....

wub.gif kaip miela wub.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 14, 17:51)
labas visoms ,pagaliau galiu grožėtis savomis hortenzijomis

Ir dar vienas seniai siuvinėtas darbelis  ax.gif

fantastiskai atrodo - laaabai bigsmile.gif
Atsakyti
bučkis visoms oro_buckis.gif dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 spalio 2012 - 19:36
QUOTE(Katusik @ 2012 10 14, 18:46)

Beje, merginos, o kur jus gaunat taip graziai ir tvarkingai ispjaustyto popieriaus (kartono g.gif ) atvirukams?

perku parduotuvej "timari", be to internete esu pirkusi, net gi ir kasiulai atrodo turedavo.. esu ir pjausciusi pati, bet taip graziai nesigauna
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2012 10 14, 19:49)
perku parduotuvej "timari", be to internete esu pirkusi, net gi ir kasiulai atrodo turedavo.. esu ir pjausciusi pati, bet taip graziai nesigauna

cia ta parduotuve, kar Panoramoj visokiom smulkmem prekiauja? g.gif
Atsakyti