Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zuzanele @ 2012 10 11, 16:35)
Pagaliau "sėdau ant adatos" biggrin.gif
Pradėjau siuvinėt Katu dovanotą dimension rinkinį European Bistro mirksiukas.gif


Nors neturėčiau, kur dėti šio darbo, na bet labai man jis gražus wub.gif Smagumėlis bus siuvinėti thumbup.gif

Uodegyte - smagu matyti, kad hortenzijos juda pirmyn thumbup.gif

O aš išėjau į darbą po vaiko auginimo atostogų, tai dabar nėr nei jėgų, nei noro siuvinėti vakarais blink.gif Taigi guli mano Dimensions hortenzijos maždaug įpusėtos stalčiuje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 10 12, 19:24)
Kai jau zinosiu, kokia spalva siuvineti, pasirodysiu is karto su dviem savo darbeliais (aisku, jei kam bus idomu blush2.gif  )

žinoma kad įdomu, čia nauji darbeliai visada laukiami mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 12, 21:32)
žinoma kad įdomu, čia nauji darbeliai visada laukiami mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif cool.gif
Atsakyti
šiandien beklaidžiodama po miestą radau Aidos pigiai pirkt - už 18 aidą 35*45 gabaliuką sumokėjau 4,60 thumbup.gif pasiskaičiavau tai daug pigiau gaunasi negu pirkti iš kasiūlų, o pačiupinėjau tai kokybė niekuo nesiskiria smile.gif tik va minusas kad jau būna sukarpyta tokiais gabaliukais ir sudėta į maišelius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 13, 15:38)
šiandien beklaidžiodama po miestą radau Aidos pigiai pirkt - už 18 aidą 35*45 gabaliuką sumokėjau 4,60 thumbup.gif pasiskaičiavau tai daug pigiau gaunasi negu pirkti iš kasiūlų, o pačiupinėjau tai kokybė niekuo nesiskiria smile.gif tik va minusas kad jau būna sukarpyta tokiais gabaliukais ir sudėta į maišelius doh.gif

o kur cia tokias pardavineja?
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2012 10 13, 16:40)
o kur cia tokias pardavineja?

čia tai Marijampolėj radau, bet žiūrėjau gamintojas Dariaus Andriaus Lugo firma, ir jų firminė parduotuvė yra Kaune Gertrūdos gatvėj, tai manau ten irgi būtų ax.gif
Atsakyti
Mane irgi nervuoja toks sukarpymas,nes dazniausiai medziagos lieka tiek kad nebepanaudosi kitam darbui o ir ismesti gaila doh.gif Galetu but 1mx1m tada bent liktu kitam kartui....
O metrais pirkt karpoma aida irgi nesamone nes nezinai ar beprireiks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 10 13, 16:45)
Mane irgi nervuoja toks sukarpymas,nes dazniausiai medziagos lieka tiek kad nebepanaudosi kitam darbui o ir ismesti gaila  doh.gif Galetu but 1mx1m tada bent liktu kitam kartui....
O metrais pirkt karpoma aida irgi nesamone nes nezinai ar beprireiks  doh.gif

na taip bet man šiuo atveju reikėjo visokiem smulkiem darbeliam tai nusipirkau, galų gale likučiai blogiausiu atveju sueis raktų pakabukam, knygos skirtukam ir pan smulkmenom mirksiukas.gif
dar jie gamina ir spalvota aida, bet jau tik 14, buvo graži rožinė, žydra, geltona, ryškiai raudona ax.gif

o šiaip tai reiktų nueit į jų firminę parduotuvę, gal ten atkirptų kiek nori g.gif arba dar viena mintis tai pasiskambint jiem ir paklaust kokiose pardėse jų produkcija prekiauja smile.gif nes aš kur pirkau tai čia vietinės reikšmės parduotuvė, tokia universali, ir siūlų yra, ir aidos, ir šalia atsuktuvai gretimoj vitrinoj, kitam salytės kampe jau rūbai, žaislai biggrin.gif
Atsakyti
Aš perku Aidos tiek, kiek man reikia. Pvz. triptikui reikėjo trijų tam tikrų parametrų - tokius ir iškirpo thumbup.gif Ir likučiai nesikaupia, ir kaina padori gaunasi drinks_cheers.gif Bet čia gerai, kad toje parduotuvėje karpo taip, nes audinių parduotuvėje mačiau niekas nesicackina, perki metrais ir psio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Capri*: 13 spalio 2012 - 16:00
QUOTE(*Capri* @ 2012 10 13, 17:00)
Aš perku Aidos tiek, kiek man reikia. Pvz. triptikui reikėjo trijų tam tikrų parametrų - tokius ir iškirpo thumbup.gif Ir likučiai nesikaupia, ir kaina padori gaunasi drinks_cheers.gif Bet čia gerai, kad toje parduotuvėje karpo taip, nes audinių parduotuvėje mačiau niekas nesicackina, perki metrais ir psio.

Gerose akyse man visada sukarpydavo kokiais reikia gabaliukais. Beje, iš Kasiūlų pirkau, irgi ne standartinio gabalo paprašiau, o tiek kiek reikia. Ir paskaičiavo normaliai.
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2012 10 13, 16:43)
Gerose akyse man visada sukarpydavo kokiais reikia gabaliukais.

as kai pirma karta aida pirkau, tai vos nenusipirkau gabalo 50x180 cm doh.gif
gerai, kad pardaveja Gerose akyse pasitikslino, ar man TIKRAI tiek reikia, nes pamate, kad as visiskai nesigaudau biggrin.gif
nezinojau, kad ta aida rulonuose buna dar perpus perlenkta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2012 10 13, 18:43)
Beje, iš Kasiūlų pirkau, irgi ne standartinio gabalo paprašiau, o tiek kiek reikia. Ir paskaičiavo normaliai.

Kasiūluose, kiek pirkau, visada atkerpa tokio dydžio gabalą, kokio man reikia thumbup.gif
Atsakyti