Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

gražūs ir darbeliai ir procesai 4u.gif

o aš šiandien didžiąją dalį žiedų pagalvėlės išsiuvinėjau, ryt jeigu nesugalvosiu daugiau ką nuveikt tai gal net ir pabaigsiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2012 10 11, 16:55)
o dėl pasiėmimo siuvinėti - ar praleis "apsauga" su adatom į lėktuvą? Žirklių tai 99 proc. negalėsi pasiimt. nevykusiai pacitavau doh.gif

Praleis. Aš visuomet vežiojuosi. O vietoj žirklių galima vežtis specialų siuvinėjimo kelioninį peiliuką. Va tokį:
user posted image

Tik pasiuvinėti lėktuve vargu ar išeis: išsidėstyti nėra kur, vibracija gadina akis, pataikyti kur reikia sunku, kryžiukai šleivi, klaidos tikimybė didelė.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 10 11, 16:35)
Pagaliau "sėdau ant adatos" biggrin.gif


netureciau kur jo kambinti, bet mielai siuvineciau daugeli dimensions rinkiniu wub.gif
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 11, 17:13)


Dimensions ''hydrangea and shells''


wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 10 11, 14:35)
Pagaliau "sėdau ant adatos" biggrin.gif

smagu sesti ant tokios adatos biggrin.gif na koks grazus man sitas paveikslas,ach,ir kodel ne as ji laimejau biggrin.gif juokauju.

QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 11, 15:13)

labai grazus ir svelnus bus darbas thumbup.gif wub.gif
sveikos merginos,kas dar mane pamenate blush2.gif buvom atostogu kelias savaites,dabar darbu iki kaklo,bet nieko,gal nors sekmad kaip nors iseis"atsisesti ant adatos"
beje,Uodegytes grazus ir mielas paveikslas.ir labai tvarkingas,ner ko atimt ner ko pridurt thumbup.gif
Atsakyti
Laura81r nuoširžiai dėkoju ,ūpą pakelia jūsų pagyrimai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2012 10 11, 16:55)
o dėl pasiėmimo siuvinėti - ar praleis "apsauga" su adatom į lėktuvą? Žirklių tai 99 proc. negalėsi pasiimt. nevykusiai pacitavau doh.gif

Skrendam su mazu vaiku, tai vaikiskas zirklutes su bukais galais ne karta buvau pasiemus. Man idomu ar pataikysiu i skylutes. Skrisim apie 8 val doh.gif tai nesinori laiko veltui praleisti.
QUOTE(Katu @ 2012 10 11, 18:26)

Aciu 4u.gif
Ziurstuka pirkau parduotuveje Ka siulai. Mokejau 5Lt. Nemano darbai. Nors ne vienas sake, kad reiketu tuo uzsiimti... Pasirodyk ziurstukus, labai idomu kokiais piesinukais kryziuoji bigsmile.gif Roziu puokstes schemute atsiusiu i A.Z. Siuvinejau tik pora dienu. Cia staigiai prireike smile.gif


Buvau uzlekus i viena siulu parduotuve...siulai pabrango blink.gif anksciau kainave 1.99Lt dabar 2.09Lt
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2012 10 11, 15:32)
Pasirodyk ziurstukus, labai idomu kokiais piesinukais kryziuoji  bigsmile.gif

*anksciau kainave 1.99Lt dabar 2.09Lt


rodziaus gal uzvakar ,bet galiu pasikartot cia
Dar vienas baigtas su is Uodegytes gauto ABC moliugelio schema, o kita siuvineju - paukstis, tupiantis ant sakos, ziemiskas toks.

*O as priesingai - radau, kad parduotuvej, kazkas panasaus i Lietuviska Maxima, DMC siulai po 30 ct, tai gaunas apie 0,8-0,9 Lt. Anksciau pirkdavau po 39 ct thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2012 10 11, 22:42)
rodziaus gal uzvakar

Minejai, kad daugiau turi. Gal maisau g.gif Man eglute laaabai patiko wub.gif Pasiuvimas - fantastika.
Oho uz kokia kaina radai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2012 10 11, 15:47)
Minejai, kad daugiau turi. Gal maisau  g.gif Man eglute laaabai patiko  wub.gif


ne, nemaisai, turiu, bet netvarkyti ir nebaigti. savaitgali tureciau turet foto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 10, 23:50)
rodausi tą žadėtą  ax.gif


Labai gražus ir šitas paveiksliukas wub.gif

QUOTE(rasiux- @ 2012 10 11, 11:17)
Su kryželių diena  4u.gif


hihihi.gif

QUOTE(rituker @ 2012 10 11, 15:58)
Nedek i sona! Visai nedaug liko  mirksiukas.gif  Saviske siuvinejau i kiekviena skylute  blink.gif  Vos kryziukus galima iziureti.


Labai gražūs darbeliai, ypač Nimukė wub.gif

QUOTE(zuzanele @ 2012 10 11, 17:35)
Pagaliau "sėdau ant adatos" biggrin.gif
Pradėjau siuvinėt Katu dovanotą dimension rinkinį European Bistro mirksiukas.gif



QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 11, 18:13)
aš taipat turiu truputi proceso,taipat KATU dovanoto rinkinio  ax.gif

Dimensions ''hydrangea and shells''


Puikūs procesai, merginos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 12 spalio 2012 - 08:53
mergaitės, kviečiu bendrai siuvinėti štai tokį darbelį

user posted image
photo upload

norinčias kviečiu užeiti į bendro siuvinėjimo temą
http://www.supermama...4#entry58516325
Atsakyti
Nu bet kokie visu jusu darbai fantastiski thumbup.gif Man iki tokio lygio dar kryziuoti ir kryziuoti. bet as nepasiduodu biggrin.gif

deja, niekaip negaliu pabaigti vieno metriko. del tokios paprastos priezasties, kad nezinau, kokios spalvos - rozines ar zydros - siuvineti kaspinelius ant batuku biggrin.gif Drauge, kuriai suvineju metrika dovanu, uzsivelina pagimdyti biggrin.gif

Teks dar palaukti kuri laika. Bet cia toks labai smagus laukimas thumbup.gif

Kai jau zinosiu, kokia spalva siuvineti, pasirodysiu is karto su dviem savo darbeliais (aisku, jei kam bus idomu blush2.gif )
Atsakyti