Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(rituker @ 2012 10 11, 14:58)
Nedek i sona! Visai nedaug liko  mirksiukas.gif  Saviske siuvinejau i kiekviena skylute  blink.gif  Vos kryziukus galima iziureti.

Puikus darbeliai 4u.gif ir įrėminimai puikus wub.gif . Subtiliai ir puikiai atrodo siuvinėta 1x1 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 10 11, 15:02)
Rituker, puikiai  thumbup.gif tas 1x1 duoda dar daugiau subtilumo ir yapc siuvinetam variantui  thumbup.gif

4u.gif
Oi kaip smagu gaut pagyru bigsmile.gif As dar naujoke siuvinejime, bet...manau kryziukai mane uzkabino thumbup.gif Pirmadieni isskrendu atostogauti yahoo.gif I lagamina planuoju isidet "medituojanti dieduka". Tik mastau ar lektuve 1x1 kryziuoti bus imanoma g.gif
pupsiukelis123 Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rituker: 11 spalio 2012 - 14:21
Merginos ar jums taip yra buve,kad siuluose 5 gijos,o ne 6? blink.gif
Va taip:
user posted image


O cia mano naujo darbelio pradzia,dar labai mazai padariau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Pagaliau "sėdau ant adatos" biggrin.gif
Pradėjau siuvinėt Katu dovanotą dimension rinkinį European Bistro mirksiukas.gif
user posted image

Savaitgalį pradėjau ir įsibėgėjau. Užsibrėžiau- kol nesutemę- siuvinėt, kai sutemsta- kompiuterį kankint ir kitus darbus dirbt, nes prie dirbtinio apšvietimo akys pavargsta. Sąžiningai to ir laikausi mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=rituker,2012 10 11, 16:20]
4u.gif
Oi kaip smagu gaut pagyru bigsmile.gif As dar naujoke siuvinejime, bet...manau kryziukai mane uzkabino thumbup.gif Pirmadieni isskrendu atostogauti yahoo.gif I lagamina planuoju isidet "medituojanti dieduka". Tik mastau ar lektuve 1x1 kryziuoti bus imanoma ukė, našlaitės ir kiti darbai.


o dėl pasiėmimo siuvinėti - ar praleis "apsauga" su adatom į lėktuvą? Žirklių tai 99 proc. negalėsi pasiimt. nevykusiai pacitavau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 11 spalio 2012 - 15:56
aš taipat turiu truputi proceso,taipat KATU dovanoto rinkinio ax.gif

Dimensions ''hydrangea and shells''

user posted image
user posted image

šiandien pasiemiau įrėmintas hortenzijas wub.gif laukiu geros dienos ,foto padaryti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 11 spalio 2012 - 16:13
Uodegyte, tikrai tavo darbukas labai zavi savo kuklumu ir tuo paciu dvelkinacia prabanga... Labai puikiai priderintas remelis 4u.gif

QUOTE(drafe @ 2012 10 11, 14:45)

O cia mano naujo darbelio pradzia,dar labai mazai padariau blush2.gif



QUOTE(zuzanele @ 2012 10 11, 15:35)
Pradėjau siuvinėt Katu dovanotą dimension rinkinį European Bistro mirksiukas.gif




QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 11, 16:13)
aš taipat turiu truputi proceso,taipat KATU dovanoto rinkinio  ax.gif



Mmmm... kaip faina stebeti siuvinejimo procesus rolleyes.gif Saunuoles merginos - labai puikus darbukai uzderes wub.gif
Atsakyti
Aš irgi labai džiaugiuos abiejų mergaičių procesiukais wub.gif


Uodegytes naslaiteles taip ir stovi akyse thumbup.gif


Drafe, sekmes su procesu mirksiukas.gif


Rituker, labai grazus visi darbeliai. As kadangi prie ziurstuku siuo metu darbuojuos, tai man jie tokie mieli wub.gif O jus juos pacios siuvates ar yra pirkt tokiu spalvotu? Labai panasius maciau, kad kazkuri mergyte Etsyje pardavineja, gal ten Tavo darbeliai? Ir gal tu roziu puokstes schemute pasidalintum? smile.gif
Atsakyti
Uodegyt,
kaip visad be priekaištų thumbup.gif thumbup.gif šaunuolė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2012 10 11, 17:34)
Mmmm... kaip faina stebeti siuvinejimo procesus  rolleyes.gif  Saunuoles merginos - labai puikus darbukai uzderes  wub.gif




QUOTE(Katu @ 2012 10 11, 18:26)
Drafe, sekmes su procesu  mirksiukas.gif



aciu uz palinkejimus ax.gif 4u.gif
Atsakyti
asta30a,jurginėli,KATU dėkoju jums,merginos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 11 spalio 2012 - 18:18
Puiku stebėti merginos jūsų procesus thumb_yello.gif ir laukti jų užbaigimo 4u.gif Pabaigiau vakar ir aš savo dieduka thumbup.gif jau pradėjau siuvinėti kitą darbelį... mirksiukas.gif
Atsakyti