Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(elzeda @ 2012 10 09, 20:18)
Taigi pasirodyk  rolleyes.gif Žinai kokių smalsių moteriškių čia prisirinkę  rolleyes.gif

dar foto nepadariau,laukiu saulėtos dienos smile.gif
Atsakyti
Vis stebiu ką veikiat. Jau kokios visos šaunuolės!!! Kuo toliau tuo rimtesni ir gražesni darbeliai pasirodo. 4u.gif

Aš tai paskutiniu metu kitais reikalais užsiėmus, bet taip knieti vis prisėst pasiuvinėt. blush2.gif

Džiuginkit taip ir toliau bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles. Gal kas turi pirtininku schemu su spalvu (geriause DMC) raktais.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 09, 20:37)
dar foto nepadariau,laukiu saulėtos dienos  smile.gif


Oi laukiam laukiam, mes saulutės laukiam... biggrin.gif

QUOTE(Vanesa3 @ 2012 10 09, 21:02)
Sveikos darbstuoles. Gal kas turi pirtininku schemu su spalvu (geriause DMC) raktais.


Schemų paieškos tema yra čia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 09 spalio 2012 - 19:38
Rodausi su šiandien dienos mini darbeliu ax.gif savo siuvinėjimo priemonėse radau pakabuką ir sugalvojau išsisiuvinėti smile.gif schemutę nusipiešiau pati ant sąsiuvinio lapo 4u.gif
user posted image

beje merginos, ant kokio audinio rekomenduotumėt siuvinėti vestuvinių žiedų pagalvėlę? smile.gif išsimatavau kad geriausiai tiktų 18 nr aida, na bet nežinau ar ant aidos ten gražiai žiūrėtųsi. Bet tada kas dar tiktų kad būtų tokio pat smulkumo ir visiškai balta be jokių pieno ar dramblio kaulų atspalvių blush2.gif
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image user posted image

aida pagalvėlei būtu gruboka,imk liną arba ewą ewenweave
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 10, 12:43)
aida pagalvėlei būtu gruboka,imk liną arba ewą ewenweave

aš irgi taip galvoju tik ar rasiu visiškai balto ir tokio smulkaus smile.gif kažkada kai ieškojau kitam paveikslui tai kasiulai neturėjo smile.gif

Uodegyte, jau kad parodei čia tuos paveiksliukus tai paprašysiu, gal turi pirmojo ir trečio schemas arba dar kažką panašaus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 10, 13:46)
aš irgi taip galvoju tik ar rasiu visiškai balto ir tokio smulkaus smile.gif kažkada kai ieškojau kitam paveikslui tai kasiulai neturėjo smile.gif

Uodegyte, jau kad parodei čia tuos paveiksliukus tai paprašysiu, gal turi pirmojo ir trečio schemas arba dar kažką panašaus? bigsmile.gif

imesiu per až ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 10, 12:48)
imesiu per až  ax.gif

būsiu labai labai dėkinga, nes vakar pusę dienos ieškojau schemų pagalvėlėm ir beveik nieko neradau kad būtų labai prie širdies, jau pora susiradus buvau tai paaiškėjo kad ten ne pagalvėlės o jau visos pagalvės būtų doh.gif biggrin.gif nors vieną jau buvau nusprendus kad siuvinėsiu kol neparodei šių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 10, 12:37)
beje merginos, ant kokio audinio rekomenduotumėt siuvinėti vestuvinių žiedų pagalvėlę? smile.gif

Linas arba ewas. Imk 36ct, bus liuks.

Ziurekit kokios naujienos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2012 10 10, 13:39)
Linas arba ewas. Imk 36ct, bus liuks.

36ct irgi ne visada turi vietoj doh.gif bet kadangi Uodegytės dėka apsigalvojom su mb dėl pačio siuvinėjamo paveiksliuko, tai tiks jau dabar ir 32 biggrin.gif būsiu kaip tik šiandien mieste tai užsuksiu į geras akis ir kasiulus pasižvalgyt ax.gif
Atsakyti
Merginos, siandien gi musu diena bigsmile.gif

sokiai.gif Sveikinimai visoms oro_buckis.gif sokiai.gif
Atsakyti