Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

ačiū merginos wub.gif

KATU prijuostėlės labai dailios,ir gražiai pateikta,o keksiukas išvis skanumėlis.man ypač gražu kai karoliukai priduoda tikrumo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 spalio 2012 - 07:31
QUOTE(zuzanele @ 2012 10 09, 05:22)

Labai dailu, o ir rėminimas puikiai parinktas 4u.gif



Įrėminimo reikalus patikėjau vyrui. Jis labiau toje srityje gaudosi nei aš ax.gif
Atsakyti
Kaip visų nepamiršus pagirti g.gif - Zundytės religiniai nerealūs, nuostabūs wub.gif , kavos trijulė labai thumbup.gif , Uodegytės našlaitės labai romantiškos, visi kiti taip pat puikūs (vos spėjau peržiūrėt biggrin.gif ).
Pabaigiau savo dovanas, galiu jau pasirodyti- siūti aplankalai albumams (neklijavau kaip knygelės, kad būtų galima išskalbti). Vienas vestuvinis metrikas, kitas krikštynų proga.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2012 10 09, 00:15)
Na taip... schemuciu yra nete.. tik nesu tikra ar jos tisklios ar ne - del to nenoriu rizikuoti... labiau noreciau nusipirkti rinkinuka  ax.gif



galima išsiuvinėto darbo autorės schemos paprašyti ,jai tas darbas geras.

rasiux ačiū ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 spalio 2012 - 08:04
QUOTE(Katu @ 2012 10 09, 05:12)

As irgi pagaliau i saules sviesa istrauksiu musu su MB kurinius - ziurstu buteliams. Cia tuos nelemtuosius, del kuriu net siuvimo masina pirkom. Ir dar belekiek visko prisipirkom, kad ta masina siutu biggrin.gif


Kažkas jau Kalėdoms ruošiasi. Aš tai užsibrėžiau kad iki lapkričio 1 siuvinėju tai kas dar priklauso ir paskui pradedu siuvinėti kalėdinius atvirukus. Kad paskui nepritrūktų laiko, tikiuosi koks neplanuotas darbelis neįšoks smile.gif
Atsakyti
asta30a, labai gražus darbas bus wub.gif o jau kantrybė tokį didelį darbą ant juodo siuvinėti!!! 4u.gif

Katu, kaip visada subtilu ir gražu thumb_yello.gif

rasiux-, labai labai gražu 4u.gif

o aš kalėdoms šį kartą nieko nesiuvinėsiu manau blush2.gif šiais metais man labiau rūpės vestuviniai motyvai, nes pavasarį bakalaurinis ir nelabai jau bus kada tokiais dalykais užsiimti biggrin.gif
Atsakyti
Necituosiu visu darbeliu atskirai, bet labai grazus visu ir baigti darbai, ir procesai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2012 10 08, 23:15)
Na va... manojo siuvinio proceso dalis  ax.gif ...


Tikrai puikiai judate į priekį su šiuo gražuoliu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Katu @ 2012 10 09, 05:12)
As irgi pagaliau i saules sviesa istrauksiu musu su MB kurinius - ziurstu buteliams. Cia tuos nelemtuosius, del kuriu net siuvimo masina pirkom. Ir dar belekiek visko prisipirkom, kad ta masina siutu biggrin.gif

Puikios prijuostytės wub.gif ir keksiukas toks liuksiškas tikrai tiktu eglutei pakabinti 4u.gif Tiesiog gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif Labutis
Paaiškinkit prašau, kiek man reiktų medžiagos centimetrais? aida 16, o paveikslėlį sudaro: 78 langeliai horizontaliai ir 81 langelis vertikaliai. Tai kiek čia tų cm? Kadangi nelabai išmanau tuos reikalus, paklausiau pardavėjos, kuri man į visus klausimus atsakė NEŽINAU, AŠ TIK PARDAVINĖJU, tai kreipiuosi į jus pagalbos doh.gif
Kaip pasiskaičiuot? Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evciukas @ 2012 10 09, 13:46)

Kaip pasiskaičiuot? Ačiū mirksiukas.gif


Aš irgi tik pradžiamokslė, bet, pagal mane gaunasi 22 cm*23 cm. Čia jau su uždėjimu po 5 cm.

Skaičiuoju ČIA
Atsakyti
QUOTE(evciukas @ 2012 10 09, 15:46)
smile.gif Labutis
Paaiškinkit prašau, kiek man reiktų medžiagos centimetrais? aida 16, o paveikslėlį sudaro: 78 langeliai horizontaliai ir 81 langelis vertikaliai. Tai kiek čia tų cm? Kadangi nelabai išmanau tuos reikalus, paklausiau pardavėjos, kuri man į visus klausimus atsakė NEŽINAU, AŠ TIK PARDAVINĖJU, tai kreipiuosi į jus pagalbos doh.gif
Kaip pasiskaičiuot? Ačiū mirksiukas.gif

12x13 cm ,plius pridek ~ 10 cm krastams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 spalio 2012 - 14:09
QUOTE(Coxe @ 2012 10 08, 21:34)
Sveikos.

Paskaitinėju temą visada.
Neseniai pradėjau siuvinėti. Šiandien ant sienos "kibo" mano pirmieji darbai.
Pasirodau galutinį variantą. 


Labai dailiai atrodo visi trys. thumbup.gif Rėminimas puikus.

QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 08, 21:47)
šiandien įrėminau seniai siuvinėtas našlaites,padovanojau anytai,kuri lb apsidžiaugė  smile.gif


Labai šviesu ir švelnu wub.gif

QUOTE(asta30a @ 2012 10 09, 00:15)
Na va... manojo siuvinio proceso dalis  ax.gif ...


Oho, kaip pasistūmėjai bigsmile.gif Puiku thumbup.gif

QUOTE(Katu @ 2012 10 09, 06:12)
As irgi pagaliau i saules sviesa istrauksiu musu su MB kurinius - ziurstu buteliams. Cia tuos nelemtuosius, del kuriu net siuvimo masina pirkom. Ir dar belekiek visko prisipirkom, kad ta masina siutu biggrin.gif


Labai gražūs "žiurstukai", o keksiukas kokio mielumo- vie dėl to, kad vaikiuko rankytės prisilietė prie jo gimimo wub.gif

QUOTE(rasiux- @ 2012 10 09, 09:56)
Pabaigiau savo dovanas, galiu jau pasirodyti- siūti aplankalai albumams (neklijavau kaip knygelės, kad būtų galima išskalbti). Vienas vestuvinis metrikas, kitas krikštynų proga.


Labai patiko krikštynų albumas wub.gif
Atsakyti